دوک و دوشس ساسکس در صورت ممنوع بودن استفاده از خود مسح ‘ساسکس سلطنتی’ label پس از پله به عنوان ارشد خانواده سلطنتی آن پدید آمده در شب گذشته.

آن است که دیگر مناسب برای زن و شوهر که مهاجرت به آمریکای شمالی با پسر خود مورچه به ادامه با استفاده از واژه “سلطنتی” در نام تجاری خود را ملکه و مقامات ارشد در حال انتظار برای نتیجه گیری.

دوک و دوشس راه اندازی شد ‘SussexRoyal’ سایت پس از اعلام آنها به پله از سلطنت در ماه ژانویه است. آنها همچنین برنامه های کاربردی به علامت تجاری به ‘ساسکس سلطنتی’ نام تجاری برای یک آرایه وسیعی از محصولات.

این زن و شوهر هستند درک می پذیرفته اند که آنها قادر نخواهد بود به استفاده از به عنوان یک منبع گفت: آن را “نیاز به بازبینی” پس از آنها اعلام کرد که دیگر نمی خواستم به کار اعضای خانواده است.

آنها برای اولین بار شاغل برچسب خود Instagram صفحه: پس از تقسیم خانواده خود را از دوک و دوشس کمبریج. آنها انتظار می رود برای استفاده از نام مورد برای جدید خود را به خیریه سازمان و زنجان راه اندازی می شود بعد از آن در سال.

سلطنتی منبع گفت: شب گذشته: “به عنوان دوک و دوشس ساسکس پله به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی و کار به سمت استقلال مالی استفاده از کلمه ‘سلطنتی’ در این زمینه نیاز به بررسی شود. بحث هنوز هم ادامه دارد.

“به عنوان بخشی از روند انتقال دوک و دوشس ساسکس را در فصل جدید برنامه ریزی شده است به خوبی در جریان است در اطراف اندازی جدید خود را غیر انتفاعی سازمان است. اطلاعات به اشتراک گذاشته خواهد شد در دوره به دلیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de