تحقیقات پلیس راه اندازی شده است پس از یک ویدیو به نظر می رسد برای نشان دادن یک ماشین رانده می شود در طرف اشتباه از جاده خارج راف پایگاه در نزدیکی که در آن نوجوان هری دان کشته شد.

Northamptonshire پلیس گفته است که “آگاه از فیلم های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی به روز جمعه مربوط به near-miss نزدیک به RAF Croughton” و “یک تحقیق کامل انجام است و شاهد هستند و به دنبال”.

Mr دان, 19, درگذشت زمانی که موتور سیکلت خود را از برخورد با یک خودرو در خارج از پایگاه نظامی آمریکا در Northamptonshire در آگوست 27.

Radd Seiger این دونن خانواده گفت این ویدئو نشان می دهد “یک تراژدی بیشتری اجتناب ناپذیر است”.

هری مادر شارلوت چارلز و پدر تیم دونن زودتر گفت: آنها تا به حال دیده می شود “هیچ مدرکی” دولت بررسی گزینه های خود را پس از استرداد درخواست برای آن Sacoolas رد شد در ماه گذشته.
شارلوت چارلز می گوید او نمی خواهد پسر خود را به درگذشت “بیهوده”


اعتبار: AARON مرحله تشکیل هلیوم وقتی/PA

Ms Sacoolas, 42, همسر یک مقام اطلاعاتی مستقر در RAF Croughton ادعا مصونیت دیپلماتیک و قادر به بازگشت به کشور خود جرقه بین المللی بحث.

Ms چارلز به سوال رهبری نخست وزیر و عدم عمل در آوردن پسر او را به اتهام قاتل بازگشت به انگلستان است.

او گفت: PA news agency او احساس به عنوان اگر خانواده او را مجبور به کشیدن دولت “از طریق یک ردیف بوته های پرچین عقب” را به گام برای رسیدن به عدالت برای نوجوان است.

مادرش گفت: “بسیار مهم است به خانواده من است که هیچ کس رنج می برد راه ما.

“من نمی خواهد اجازه دهید هری مرگ بیهوده باشد.

“من می خواهم از میراث او بود که دیپلمات ها خواهد ماند و در صورت عواقب ناشی از جنایات خود و نه اجازه داده می شود برای اجرای دور است که ما یک آمبولانس به ما هنگامی که ما به آن نیاز دارید و هنگامی که آن را خیلی دیر و به اطمینان حاصل شود که ایمنی جاده در داخل و اطراف پایگاه به طور قابل توجهی بهبود هر دو برای آمریکا کارکنان و ساکنان محلی است.

“شما گمان کرده اند که این امر می تواند مسائل که مهم به دولت بیش از حد و آنها را به گام های فوری برای همکاری با ما و به همه چیز مرتب و اطمینان مردم است. اما نه یک بیت از آن.”

این ویدئو به نور آمد پس از Northamptonshire رئیس پلیس پاسبان نیک Adderley ملاقات پایگاه آمریکا نیروی هوایی سرهنگ Bridget مک نامارا در روز پنج شنبه برای بحث در مورد ایمنی.

یک بیانیه مشترک صادر شده پس از این دیدار گفت که آقای مک نامارا به حال “ارائه جزئیات مختصری از تمام اقدامات پیشگیرانه است که این پایگاه در ادامه به انجام برای کمک به کسانی که زندگی بر پایه تنظیم به انگلستان استانداردهای رانندگی”.

آقای Adderley گفت: “مشخص بود از این دیدار که پایگاه در حال حاضر تعداد قابل توجهی از اقدامات صورت گرفته در حصول اطمینان از ایمنی راننده.”

او در توصیف این به عنوان “تشویق” را ببینید.

یک “شوکه” آقای Seiger گفت: خانواده نمی دانم در مورد این نشست و “باید شده اند وجود دارد”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im