دانشگاه هاروارد را Unspent 200K $از جفری اپستین $9M کمک مالی به تجاوز جنسی سازمان

دانشگاه هاروارد منتشر شد آن بررسی کامل از اواخر محکوم مجرم جنسی جفری اپستین اتصال به مدرسه در روز جمعه.

این گزارش تایید کرد که دانشگاه هاروارد “دریافت در مجموع $9.1 میلیون دلار هدیه از اپستاین بین 1998 و 2008 به پشتیبانی از انواع تحقیقات و دانشکده فعالیت” دانشگاه هاروارد جمهور Lawrence S. Bacow گفت.

اپستاین مرده پیدا شد سال گذشته در نیویورک از سلول زندان در آشکار خودکشی در حالی که در انتظار دنباله در رابطه جنسی-قاچاق اتهامات عنوان شده علیه.

یک بررسی جداگانه یافت که از هدایای دریافت شده از اپستاین در مورد $200,937 باقی مانده unspent. Bacow اعلام کرد که پول تقسیم خواهد شد به طور مساوی بین زندگی من و انتخاب من و آموزشی و خدمات مشاوره (سنگهای قیمتی)–سازمان است که در “حمایت از قربانیان قاچاق انسان و تجاوز جنسی.”

این بررسی نشان داد که هیچ بیشتر کمک های مالی از اپستاین پذیرفته شد توسط دانشگاه پس از محکومیت خود را در سال 2008.

“در سال 2008 در مدت کوتاهی پس از به دست گرفتن به عنوان رئیس جمهور درو G. فاوست خواسته شده بود به در نظر گرفتن یک هدیه جدید از اپستاین” این گزارش گفت:. “اگر او تا به حال شنیده نشده از او در زمان پس از او در جریان ماهیت اتهامات علیه او مشخص شد که دانشگاه هاروارد دیگر باید قبول هدیه از او.”

به ارزش $40.9 میلیارد هاروارد شرکت مدیریت دانشگاه هاروارد بزرگترین موقوفه از هر دانشگاه در آمریکا

گزارش نظارت معاون رئیس جمهور و مشاور عمومی Diane E. لوپز پس از Bacow درخواست یک بررسی کامل در ماه سپتامبر.

تحقیقات نشان داده است که پس از $6.5 میلیون هدیه به برنامه تکاملی و پویایی (PED) در سال 2003 اپستاین حفظ ارتباط با مارتین نواک مدیر زنبیل برای 15 سال آینده. اپستاین بازدید از دفاتر زنبیل “بیش از 40 بار در بین سال های 2010 و تا سال 2018 است.”

اگر چه گزارش “نیست پیدا کردن شواهدی وجود دارد که اپستاین درگیر با دانشجویان مقطع کارشناسی در این بازدید” او تا به حال دسترسی به این برنامه را در دفاتر و ستایش بود و در زنبیل سایت و توضیحات که تایید شده توسط نواک.

نواک تا به طور موثر قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری توسط دانشکده هنر و علوم است. او بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Harvard March 2020
دانشگاه هاروارد دانشگاه نشان داده شده در 23 مارس سال 2020 است.
Maddie مایر/گتی

دانشگاه هاروارد اتخاذ خواهد شد اهدا جدید دستورالعمل به عنوان یک نتیجه یافته است. این گزارش توصیه می شود شفافیت بیشتر از علمی که برای دریافت حمایت از فرد اهدا. همچنین پیشنهاد شده است که بررسی و هدیه اهدا کنندگان باید گسترش برای نقد و بررسی توسط اعضای هیات علمی گروه صندلی رؤسای و توسعه کارکنان است.

“در این گزارش که امروز منتشر شد و توصیف اصولی تصمیم گیری, اما همچنین نشان می دهد نهادی و فردی کاستی است که باید خطاب” Bacow گفت: “نه تنها به خاطر از دانشگاه بلکه در به رسمیت شناختن شجاع افرادی که به دنبال آوردن اپستاین به عدالت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر