هیئت منصفه در بر داشت خوار فیلم مغول Harvey Weinstein به جرم تجاوز به عنف در درجه سوم و جنایی تجاوز جنسی دوشنبه اما پاک او از جدی تر به اتهام درنده تجاوز جنسی. آنها همچنین پاک او را از تجاوز به عنف در درجه اول.

هیئت داوران از هفت مرد و پنج زن بازگشت و این حکم در یک دادگاه منهتن پس از بیش از چهار روز از شور و مشورت است. بالا مشخصات آزمایشی رو انجام با باز کردن اظهارات در 22 ژانویه.

Weinstein را به قید وثیقه لغو شد و او را بازداشت گرفته شد.

سوء رفتار جنسی ”

بیشتر در سوء رفتار جنسی

او گرفته شده بود از دادگاه در آمبولانس آورده است که او را به Bellevue, بیمارستان, گزارش, CBS New York. Weinstein بعدی متوقف خواهد شد درمانگاه در شهرستان Rikers Island زندان پیچیده پس از دفاع استدلال او شده است تحت مراقبت پزشکان پنج و تا به حال ناموفق عمل جراحی پشت ایستگاه می افزاید.

Weinstein وکیل مدافع دانا Rotunno گفته فاکس نیوز Weinstein بود که برای بررسی تپش قلب و فشار خون بالا آسوشیتد پرس گزارش. “او O. K,” او اضافه شده است.

Weinstein می تواند تا 29 سال در زندان با او را محکوم به اعدام در مارس 11. او تا به حال شده رایگان به قید وثیقه از بازداشت نزدیک به دو سال پیش است.

Weinstein, 67, تا به حال یک نگاه از استعفا به عنوان حکم در آمد و شد دیده می شود صحبت به وکلای او در مدت کوتاهی پس از. خود را وکیل مدافع گفت که او “شوکه” با حکم. وکیل مدافع آرتور Aidala گفت: Weinstein گفت: تیم حقوقی خود را: “من بی گناه است. من بی گناه است. من بی گناه است. چگونه می تواند این اتفاق می افتد در امریکا؟”

اما وکیل گلوریا Allred که نشان دهنده برخی از شاکیان گفت: این را باید به عنوان یک شگفتی به او.

“Harvey Weinstein در حال حاضر خواهد شد در نهایت به صورت جدی عواقب رفتار مجرمانه” در صدور Allred گفت.

weinstein-verdict-graphic.jpg

او گفت: Weinstein وکلای تلاش برای بی اعتبار ساختن زنان, اما آنها “نمی خواهد سکوت می شود.”

هیئت منصفه شنیده دلخراش و در زمان شهادت عاطفی از شش Weinstein را شاکیان از جمله بازیگر مشتاق جسیکا مان که او را متهم کرد از تجاوز به او در نیویورک اتاق هتل در سال 2013.

او پاک شد از تجاوز به عنف در درجه اول در مان مورد یک اتهام است که شامل استفاده از زور یا تهدید به آن بود اما به جرم تجاوز به عنف در درجه سوم که به معنی داشتن رابطه جنسی با یک شخص بدون رضایت خود را. محکومیت صدور حکم احتمالی چهار سال است.

1aasketch.jpg
دادگاه تصاویر طرح Harvey Weinstein, سمت چپ به دنبال در خود را به عنوان وکیل دانا Rotunno, مرکز, سوالات مدعی جسیکا مان کریستین کرنل

Weinstein نیز به اتهام ارتکاب یک جنایتکار عمل جنسی به اتهام وادار کردن دهان در سابق دستیار تولید میریام هیلی در سال 2006. او ممکن است حکم تا 25 سال که در تعداد.

“سوپرانوها” بازیگر Annabella Sciorra همچنین شهادت در این مورد. او گفت: Weinstein barged راه خود را به او آپارتمان در نیویورک در اواخر سال 1993 و یا اوایل سال 1994 دوخته به تخت و تجاوز ،

Weinstein نمی شد, به اتهام تجاوز به Sciorra به دلیل اتهام حادثه اتفاق افتاده است بیش از حد طولانی پیش تحت قانون دولت اما دو فقره درنده تجاوز جنسی لولایی در حساب خود را. که به اتهام انجام شده است ممکن است در دوره حبس ابد مورد نیاز منصفه برای پیدا کردن که او تجاوز جنسی بیش از یک زن است.

سه نفر دیگر از شاکیان نیز در زمان ایستادن به عنوان دادستان به دنبال اثبات Weinstein تا به حال یک الگوی آزار زنان است.

محاکمه اولین پرونده جنایی به وجود می آیند از این مجموعه از اتهامات علیه Weinstein. بیش از 80 در مجموع باید متهم Weinstein نوعی از سوء رفتار جنسی. اتهامات برای اولین بار در معرض در گزارش در سال 2017 توسط نیویورک تایمز و نیویورکر گالوانيزه این #MeToo جنبش است که قدرت زنان در سراسر جهان به جلو آمده و با اتهام تجاوز جنسی و آزار و اذیت در برابر مردان قدرتمند.

اگر هیئت منصفه نیست محکوم در درنده تعداد Allred ستایش او مشتری Sciorra به عنوان “کاملا یکی از شجاع ترین زنان, من می دانم.” در یک بیانیه Sciorra گفت: شهادت او بود “دردناک اما ضروری است.”

“من صحبت کرد و برای خودم و با قدرت هشتاد plus قربانیان Harvey Weinstein در قلب من” Sciorra گفت. در حالی که ما امیدواریم که برای ادامه عادل نتایج را که مطلق عدالت, ما هرگز نمی تواند پشیمانی شکستن سکوت. برای صحبت کردن در حقیقت به قدرت ما هموار کردن راه برای یک مطلب فقط, فرهنگ, رایگان از معضل خشونت علیه زنان است.”

Weinstein ادعا کرد هر برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین. وکلای دفاع به دنبال بی اعتبار کردن این شاکیان’ حساب با اشاره به برخی از زنان ارتباطات دوستانه با Weinstein پس از اتهام ضرب و جرح و نقاشی آنها را به عنوان اپورتونيست که به دنبال استفاده از Weinstein قدرت در صنعت سینما برای تقویت حرفه خود. اما دادستان استدلال Weinstein اختیار داشت که قدرت را به دستکاری و سکوت خود شاکیان آنها گفت: او به عنوان “کامل انژکتور و کانکشنها.”

Rotunno گفت: او قصد دارد تا درخواست تجدید نظر در حکم.

“هاروی بسیار قوی, Harvey, باور نکردنی قوی” Rotunno گفت. “او آن را مثل یک مرد. او می داند که ما همچنان به مبارزه برای او و ما می دانیم که آن را بیش نیست.”

دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور ستایش دادستان در این مورد گفت: از زنانی که شهادت داد: “همه ما مدیون عظیم بدهی به شما که شجاعت فراتر از اندازه به صحبت می کنند و داستان خود را به جهان به این دادگاه شخصی در معرض خطر و در معرض درد شخصی.”

“این بازماندگان نیست فقط شجاع بودند قهرمانانه” او گفت:.

منهتن D. A. در Weinstein مورد: “این بازماندگان نیست فقط شجاع بودند قهرمانانه”

پس از حکم هیئت منصفه مباشر برنارد قسمت خواسته شده بود توسط آسوشیتد پرس چگونه کوششی بود برای او را شخصا. او پاسخ داد: “ویرانگر است.” او نداد.

در طول گریان شهادت مان توصیف یک “اهانت آمیز” رابطه و گاهی اوقات مجبور برخوردهای جنسی با Weinstein زمانی که او یک بازیگر مشتاق در 20s خود را. مان گفت: هیئت منصفه که Weinstein به دام افتاده در نیویورک اتاق هتل در مارس 2013 و با عصبانیت دستور داد او را به عنوان او بود بیش از او و سپس مورد تجاوز قرار گرفته ،

Haleyi گفت: Weinstein فرستاده بود یک ماشین را انتخاب کنید او را برای آنچه که او فکر خواهد بود یک نشست دوستانه در مورد زندگی حرفه ای خود را در سال 2006. دو تن از آنان با داشتن یک “مکالمه عادی,” او گفت: زمانی که Weinstein lunged در و سعی کردم به او بوسه.

Haleyi گفت: او رد Weinstein پیشرفت کردم تا از مبل و شروع به پشتیبان گیری دور. اما او گفت: Weinstein تحت فشار قرار دادند و او را به اتاق خواب او دوخته به تخت و به زور انجام شده در دهان او.

Haleyi گفت که او در تلاش برای مقاومت در برابر او را به گفتن او از قاعدگی و فریاد “نه.”

“من رد اما او اصرار داشت” گفت: Haleyi. “هر بار که من سعی کردم برای به دست آوردن تخت او را فشار من و نگه دارید ،

دادند همچنین انتظار می رود به صورت جنسی به اتهام تجاوز در لس آنجلساما زمان که پرونده هنوز مشخص نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im