خوار تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein شده است محکوم به 23 سال زندان برای تجاوز به عنف و تجاوز جنسی.

او اتهام در یک دادگاه در نیویورک در ماه گذشته سقوط چشمگیری از گریس برای یکی از هالیوود قدرتمند ترین آمار و ارقام.

67 ساله به نظر می رسد در دادگاه روز چهارشنبه در یک صندلی چرخدار.

وکلای او تا به حال به دادگاه تجدید نظر برای نرمی گفت: حتی حداقل حکم پنج سال می تواند یک “حکم”.

اما دادستان استدلال Weinstein باید با توجه به حداکثر ممکن است حکم داده شده خود را “عمر از سوء استفاده” نسبت به زنان و “عدم ندامت” برای اقدامات خود را.

Weinstein خطاب به دادگاه برای اولین بار در روز چهارشنبه گفت که او “عمیق ندامت” اما توصیف او و دیگر مردان به عنوان “کاملا اشتباه” حوادث در نظرات دیده می شود به عنوان مهم به #MeToo جنبش است.

ده ها تن از زنان رو به جلو آمده اند با اتهام سوء رفتار جنسی از جمله تجاوز به عنف در برابر Weinstein از اکتبر 2017.

او همواره محروم میشوند و این شد اولین هزینه آن را به دادگاه.

Weinstein هنوز هم چهره بیشتر اتهامات جنایی برای تجاوز و حمله جنسی در لس آنجلس.

وکلای او قول داده اند که به درخواست تجدید نظر در برابر اعتقاد خود را.

آنچه او به اعدام محکوم شده است ؟

Weinstein داشت به جرم ارتکاب یک درجه اول کیفری عمل جنسی در برابر دستیار تولید میریام هیلی در سال 2006 و سوم-درجه تجاوز به بازیگر مشتاق جسیکا مان در سال 2013.

نیویورک منصفه تبرئه او از جدی ترین اتهامات از درنده تجاوز جنسی که می تواند او را دیده داده می شود حتی دیگر زندان محکوم شد.

تمام شش زنانی که علیه او شهادت در دادگاه نشسته با هم در روز شنبه به عنوان او محکوم شد و گفت: برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دو زن او محکوم به زور هر دو خوانده قربانی تاثیر اظهارات در دادگاه.

“این زخم من عمیق ذهنی و عاطفی” Ms هیلی است که همچنین به عنوان شناخته شده میمی Haleyi گفت: از این حمله که در آن Weinstein, مجبور, زیر کلیک در دهان او. “آنچه که او نه تنها محروم از کرامت من به عنوان یک انسان و یک زن اما آن را خرد و اعتماد به نفس من.”

Ms مان مورد انتقاد قرار دادند وکلا برای تلاش به “پیچ و تاب و حقیقت” در طول محاکمه و گفت که او امیدوار است برای آینده ای که در آن “ما دیگر مجبور به نگرانی در مورد هیولا پنهان در گنجه”.

دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور تشکر دادگاه برای تخریب جمله گفت و آن را “شکارچیان و سوء استفاده همکاران” در جای دیگر در جامعه “در اطلاع”.

“Harvey Weinstein مستقر چیزی کمتر از یک ارتش از جاسوسان به نگه داشتن آنها را خاموش. اما آنها حاضر به سکوت و آنها شنیده می شد گفت:” از زنانی که شهادت دادند. “کلمات خود را در زمان پایین درنده قرار داده و او را پشت میله های زندان و به امید به بازماندگان خشونت های جنسی در سراسر جهان است.”

چه واکنش بوده است ؟

“Harvey Weinstein میراث همیشه خواهد بود که او را یک جنایتکار متجاوز” گروه سکوت قطع صحبت می کند که در برابر تجاوز جنسی و آزار و اذیت و شامل Weinstein شاکیان در بیانیه ای گفت.

“او در حال رفتن به زندان – اما هیچ مقدار از زمان زندان را تعمیر زندگی او خراب مشاغل او نابود شده یا آسیب او باعث شده است.”

آمریکا تجاوز به عنف و سوء استفاده & زنای با محارم شبکه ملی (RAINN) ستایش قابل زندان Weinstein داده شد.

“این مورد و ملی حساب در مورد همه گیر از خشونت جنسی را برانگیخت – باید یک میراث ماندگار” رئیس جمهور اسکات Berkowitz در بیانیه ای گفت.

“ما امیدواریم که بازماندگان خواهد احساس را تشویق به جلو آمده که دانستن آن را واقعا می تواند تفاوت را در آوردن مجرمان به دست عدالت است.”

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

  • اتهامات علیه Weinstein شروع به ظهور در ماه اکتبر سال 2017, زمانی که نیویورک تایمز برای اولین بار حوادث گزارش شده به قدمت سه دهه
  • Weinstein صادر عذرخواهی تصدیق او “باعث بسیاری از درد” اما اختلاف اتهامات
  • به عنوان ده ها تن بیشتر اتهامات ظهور, Weinstein اخراج شد و توسط هیئت مدیره شرکت خود و تمام اما تبعید از هالیوود
  • تحقیقات جنایی آغاز شد در نیویورک در اواخر سال 2017, اما Weinstein اتهام نیست تا زمانی که ممکن است تا سال 2018 زمانی که او خود را به پلیس.

چگونه Harvey Weinstein رسوایی آشکار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de