Harvey Weinstein نقل مکان کرد و به زندان پس از عمل جراحی قلب

بی بی سی جهان | No comments


Harvey Weinstein منتقل شده است Rikers Island, زندان در شهر نیویورک پس از تحت عمل جراحی قلب.

سابق-فیلم مغول به اعدام محکوم شده ماه گذشته از دو تجاوزات جنسی از جمله تجاوز به عنف در دادگاه او را در 25 فوریه است.

پس از محاکمه او گله و شکایت از درد قفسه سینه و به بیمارستان منتقل شد جایی که او تا به حال یک استنت ایمپلنت برای حذف انسداد یک سخنگوی گفت.

او با توجه به محکوم در 11 مارس و چهره به 25 سال زندان برای اعتقادات مربوط به دو زن است.

Weinstein پاک شد از جدی ترین فقره درنده تجاوز جنسی و درجه اول تجاوز به عنف. اما او گناهکار سوم-درجه تجاوز به عنف و یک درجه اول کیفری عمل جنسی. وکلای او می گویند او درخواست تجدید نظر خواهد کرد.

بسیاری از Weinstein شاکیان را همراه با دیگر منتقدان تا به حال ابراز نا امیدی در اخبار بیمارستان انتقال این استدلال که او باید برگزار شود در زندان است.

  • چگونه Harvey Weinstein رسوایی آشکار
  • Weinstein شاکی: ‘هیچ’ ماشه برای او

وکلای او در رسانه های محلی گفت که نه او و نه آنها تا به حال هیچ قدرت بر تصمیم گیری.

“این یک New York City Department of Corrections تصمیم که مناسب ترین محل برای 67 ساله با یک لیست خشکشویی از بیماری که رفت و از بودن در یک واکر به بودن در یک صندلی چرخدار” وکیل آرتور Aidala گفت: هالیوود.

سابق فیلم اجرایی هنوز اتهامات عنوان شده علیه در لس آنجلس به آزار دو زن در سال 2013 و سایر موارد وجود دارد تحت بررسی است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در دسامبر 2019 وکلا گفت: آنها رسیده آزمایشی $25m (£19m) مقابله با برخی از شاکیان.

در همه حداقل 80 زنان را متهم کرده بود که او را از سوء رفتار جنسی کشش دهه از جمله بازیگران گوئینت پالترو اوما تورمن و سلما هایک. بسیاری از کسانی که شکایت کرده و نه منجر به اتهامات جنایی به عنوان آنها فراتر از اساسنامه محدودیت ها – معنی آنها اتفاق افتاده است بیش از حد طولانی پیش.

اتهامات در مرکز #MeToo جنبش که وادار به رفتن با اتهامات سوء رفتار در برابر مردان قدرتمند.

فیلم اجرایی یک بار لذت می برد موفقیت فوق العاده با اسکار, برندگان چنین Pulp Fiction, Good Will Hunting, The king’s Speech و شکسپیر در عشق است.

چه آزمایشی مقابله با?

Weinstein – که رد تمام اتهامات به اعدام محکوم شده از نظر جنسی آزار سابق دستیار تولید میمی Haleyi در سال 2006 و تجاوز جسیکا مان سابق مشتاق بازیگر نقش مکمل زن در سال 2013. قاضی دستور داد او را به زندان فرستاده می شود بلافاصله.

یک سوم درجه اتهام تجاوز به عنف در نیویورک تعریف شده است به عنوان درگیر شدن در روابط جنسی با کسی که ناتوان از رضایت و یا زیر سن 17 یا که نه رضایت داده برای یک دلیل دیگر از ناتوانی به رضایت.

دادستان به تصویر کشیده Weinstein به عنوان یک سریال شکارچی که با استفاده از موقعیت خود از قدرت در هالیوود به دستکاری و حمله به زنان است.

دفاع تیم گفت: فیلم در بین فیلم های اجرایی و شاکیان رضایت طرفین بود و شاکیان به سادگی می خواستم برای پیشبرد حرفه خود را.

اتهامات به مبلغ “پشیمانی تغییر نام داد و به عنوان تجاوز به عنف” دفاع گفت. دو نفر از شاکیان نگهداری در تماس با Weinstein و تا به حال رابطه جنسی با او را پس از اتهام حملات آنها اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>