Harvey Weinstein محکوم به 23 سال زندان

تلگراف | No comments

Harvey Weinstein زندان محکوم شده توسط یک قاضی در نیویورک به 23 سال زندان – با این جمله delighting خود شاکیان.

قبل از اینکه او محکوم شد, Weinstein, 67, به دادگاه گفت: “هزاران نفر از مردان در حال از دست دادن به علت روند. من نگران این کشور”.

Weinstein داشت به جرم تجاوز به عنف و یک جنایتکار عمل جنسی در 24 فوریه در پایان شش هفته از محاکمه.

عدالت James Burke که ریاست آن بر محاکمه در دادگاه عالی ایالت در منهتن محکوم Weinstein به 20 سال برای این قانون عمل جنسی و سه سال برای تجاوز به عنف. او رو به مدت حداقل پنج سال و حداکثر 29.

اعتقاد خود را استقبال شد با شادی در سراسر جهان به عنوان زنانی که دچار آزار و اذیت و حمله به جشن سقوط مردی که فاسد رفتار مشتعل #MeToo جنبش است.

دادند که در لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار و کراوات آورده بود به دادگاه در یک صندلی چرخدار در 9.30 صبح. او را حفظ کرده است که هر گونه فعالیت جنسی رضایت طرفین بود و صحبت می کرد در دادگاه گفت که او خاطرات خود را از شاکیان.

“من قصد ندارم بگویم این نیست ، من تا به حال فوق العاده بار با این افراد است. من فقط واقعا اشتباه است. مردان به اشتباه در مورد این موضوع است.”

نشستن در ردیف جلو برای صدور حکم شد و تمام شش زنانی که علیه او شهادت – Mimi هیلی و جسیکا مان که فشرده اتهامات به همراه چهار زن دیگر حمایت از شهود Annabella Sciorra, Tarale وولف, لورن جوان و سحر Dunning. همچنین در حال حاضر نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر Rosie Perez که شهادت در حمایت از دوست Sciorra.

انتظار عمومی صف به دادگاه تشویق آنها به عنوان strode در کنار هم.

Weinstein خواهد شد در حال حاضر گرفته شده از دادگاه منهتن به Downstate Correctional Facility در Fishkill و 75 کیلومتری شمال شهر نیویورک به انتظار انتساب خود را به شمال ایالت زندان جایی که او شروع به خدمت مدت خود را.

او به احتمال زیاد به آن ارسال شود در آینده نزدیک به لس آنجلس که در آن او در برابر اتهامات شامل زنای به عنف زنای دهان جماع جنسی با استفاده از زور و باتری جنسی با خویشتن داری. این هزینه بر اساس اتهامات ساخته شده توسط زنان حمل بالقوه 28-سال حکم زندان.

او همچنین چهره های کت و شلوار مدنی بر اساس اتهامات ساخته شده توسط بیش از 30 زنان است. قبل از کریسمس از آن گزارش شد که $25 میلیون معامله موافقت شده است اما به نظر می رسد که در حال حاضر به سقوط نگرانی که Weinstein نمی خواهد قبول مسئولیت و نمی تواند شخصا مسئول خسارت است. روز دوشنبه هفت نفر از شاکیان در نامه ای به نیویورک دادستان منطقه درخواست خود را برای جلوگیری از معامله و مطبوعات به صورت شدیدتر حل و فصل است.

پیش از صدور حکم جوآن Illuzzi-Orbon دادستان نوشت به قاضی برک به درخواست شدید ترین حکم به تحویل داده می شود “کل عدم ندامت برای آسیب او باعث شده است”.

Mrs Illuzzi-Orbon نوشت که این مورد تا به حال موفق به “ایجاد که در طول کل فیلم زندگی حرفه ای متهم کرده است نمایش داده می شود متناوب عدم همدلی و درمان دیگران با تحقیر و رفتارهای غیر انسانی.”

او ادامه داد: “او به طور مداوم پیشرفته خود را کثیف خواسته ها و تمرکز بر رفاه دیگران.

“او را نابود کرده است و زندگی و معیشت مردم و یا تهدید به انجام این کار در هوی و هوس.

“او به نمایش گذاشته شده است نگرش برتری کامل و عدم دلسوزی برای مرد همکار خود را.”

در آستانه صدور حکم بیش از 1000 صفحه از ایمیل ها و اسناد ارسال شده توسط Weinstein شده است که در آن Weinstein التماس برای بخشش و حمایت از دوستان از جمله شرکت آمازون جف بزوس مایک بلومبرگ ، شهردار سابق نیویورک و مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک. Weinstein گفت: آنها در ماه نوامبر 2017 – یک ماه پس از نیویورک تایمز منتشر شده بمب اتهامات علیه او – که او خودکشی.

Weinstein را برادر خود باب با او تاسیس Miramax پاسخ داد: “F–k u Harvey Weinstein. من دعا می کنم وجود دارد یک جهنم واقعی است. که در آن u تعلق دارند.

“تو سزاوار جایزه یک عمر دستاورد محض توحش و فساد و inhumanness برای اعمال تو را مرتکب” او نوشت:, و اضافه کرد که برادرش باید پاسخ به ایمیل.

Weinstein وکلا, اما, تلاش برای به تصویر کشیدن مشتری خود را به عنوان یک اشتباه “پیچیده” شخصیت که صرف زندگی خود را سخاوتمندانه حمایت از موسسه خیریه تلاش و نباید بیش از حد به عنوان “اولین بار مجرم”.

آنها همچنین تأکید خود انسان دوستی و رابطه نزدیک با او دو جوان ترین کودکان متولد شده به طراح مد بریتانیایی Georgina Chapman – هند مروارید نه و شش ساله Dashiell. او سه فرزند ارشد کودکان متولد در ازدواج اول باید او را طرد.

“محاکمه نمی نسبتا به تصویر بکشد که او به عنوان یک فرد” نوشت: دامون Cheronis یکی از وکلای او.

“او داستان زندگی خود به موفقیت و تلاش به سادگی قابل توجه است و نباید نادیده گرفته و در مجموع به دلیل هیئت داوران حکم.”

آقای Cheronis و همکارانش گفته اند که آنها درخواست تجدید نظر خواهد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>