اتحاد Coronavirus واقعا جهش به دو گونه با یک انتقال از دیگر ؟

یک تیم از دانشمندان ادعا کرده است بیشتر مسری فرم از کروناویروس که باعث COVID-19 پدید آمده است. اما به عنوان يافته trended حاضر کارشناسان به دنبال تعدیل ترس که جهش های جدید نشان می دهد بیشتر انتقال سویه از ویروس پدید آمده و گفت: هیچ شواهد نشان می دهد اشکال است تغییر قابل توجهی از این بیماری همه گیر آغاز شده است.

اصطلاح “جهش” حمل ترسناک معانی غیر معمول قابل توجهی تغییر به یک ویروس است که برای تلفن های موبایل به عنوان اگر آن اثرات چگونه به راحتی آن مردم را آلوده و چگونه آنها به طور جدی بیمار قرار می گیرند.

اما جهش در واقع یک حالت عادی و به طور کلی بی اهمیت بخشی از چرخه زندگی از این میکروب ها.

ویروس های ساخته شده از مواد ژنتیکی به نام RNA در روکشی از پروتئین است. هنگامی که آنها را آلوده میزبان مانند یک انسان آنها را در نسخه های جدید خود اطلاعات ژنتیکی به منظور تکثیر. مثل بچه ها ممکن است اشتباه در هنگام یادداشت کردن اطلاعات از یک تخته سیاه در کلاس این روند منجر به تغییرات کوچک در ویروس’ اطلاعات ژنتیکی. این نام به جهش. دانشمندان به تازگی کشف شده این روند چگونه بوده است mischaracterized در سبک پاپ-فرهنگ در یک مقاله در مجله طبیعت میکروبیولوژی.

اسکار MacLeanیک bioinformatician در این مرکز برای ویروس پژوهش در دانشگاه گلاسکو انگلیس گفت: نیوزویک: “جهش ویروس ها تضمین شده و اجتناب ناپذیر از ویژگی های ویروسی تکثیر و در حالی که آن را مهم است برای نظارت بر آنها باید از نگرانی است.” به عنوان SARS-CoV-2 (از coronavirus ویروس است که باعث COVID-19 بیماری) همچنان به گسترش در حال حاضر آلوده بیش از 3.7 میلیون نفر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز بسیاری از تیم از دانشمندان در سراسر جهان در حال انجام درست آن.

هر کس موافق است که SARS-CoV-2 در واقع جهش که تعجب آور نیست با توجه به بالا, کارشناسان توضیح داد: به سلامت. تا کنون 7,237 جهش مستند شده و فقط در این هفته در گروه موسسات از جمله UCL در انگلستان و دانشگاه ایالتی آریزونا مقالات منتشر شده در برخی از ترفند.

اما یک جهش نیاز به توان بسیار قابل توجهی برای یک گونه جدید از SARS-CoV-2 اعلام می شود. کارشناسان گفت نیوزویک که هیچ شواهدی از این اتفاق می افتد برای اشکال که باعث COVID-19.

MacLean هشدار داد “ما باید بسیار مراقب باشید که ما چگونه توصیف جدید انواع ویروس به عنوان این می تواند بیش از حد مطرح و نظر. با این تعریف از داشتن جهش منحصر به فرد ما را هزاران نفر از “گونه” از SARS-CoV-2, اما, این ویروس ها همه انتظار می رود عملکرد بسیار مشابه و پس از آن تا حدودی بی معنی به استفاده از این تعریف است.”

با اشاره به یک مطالعه منتشر شده در مجله ویروس تکامل این هفته که با او همکاری نویسنده مک لین گفت: “هیچ مدرک قطعی” که 7,237 جهش اثر هر چه SARS-CoV-2 توابع.

covid19, coronavirus, getty,
رانندگان سواری های گذشته نقاشی های دیواری نقاشی روی جاده ها به منظور بالا بردن آگاهی در مورد COVID-19 در چنای هند در مارس 13 سال 2020 است.
آرون SANKAR/خبرگزاری گتی ایماژ

“بسیاری از این جهش به احتمال زیاد مرده به پایان می رسد یا اتفاق می افتد در افراد و نه در حال انتقال و یا در انتقال زنجیره ای که محو شد شانس.” اکثر RNA ویروس ها به سرعت در حال جهش یافته اما در مقایسه با دیگر “SARS-CoV-2 است که در واقع کاملا تغییر به آرامی,” او گفت:.

اجماع در میان کسانی که به مطالعه ویروس است که وجود دارد تنها یک سویه از SARS-CoV-2.

بیشتر انتقال فرم از SARS-CoV-2?

MacLean‘s گفت: تیم خود را مطالعه کست شک بیش از ادعاهای ساخته شده در مقدماتی کاغذ سرب توسط یک تیم در لس آلاموس آزمایشگاه ملی در کالیفرنیا که یک جهش به سنبله پروتئین است که کمک می کند تا ویروس حمله به سلول های ما “از نگرانی فوری.” این تیم گفت: یافته های خود را که trended آنلاین و باعث بحث میان دانشمندان پیشنهاد بیشتر مسری فرم اگر چه نه یک سویه از SARS-CoV-2 تا به حال پدید آمده است.

این تیم ارائه یافته های خود را به وب سایت bioRxivآنچه که به عنوان شناخته شده از قبل-نسخه قابل چاپ وب سایت. این بدان معناست که این یافته نشده است از طریق دقیق بررسی دقیق فرآیند مورد نیاز برای انتشار در مجلات علمی. طی یک حرکت سریع زمان را مانند یک بیماری همه گیر می توان آن را مفید به انتشار اطلاعات در این راه به جرقه بحث در مورد یک موضوع.

نقاشی از یک پایگاه داده که در آن اطلاعات ژنتیکی از نمونه های مختلف از SARS-CoV-2 از سراسر جهان جمع آوری می شوند بت Korberیک محاسباتی زیست شناس در لوس آلاموس آزمایشگاه ملی و همکارانش به دنبال تکامل خود سنبله پروتئین تا مارس 13.

“از آن شروع به گسترش در اروپا در اوایل ماه فوریه و زمانی که به معرفی مناطق جدید آن را به سرعت تبدیل به فرم غالب” آنها نوشت.

انواع دیگری از ویروس ها با استفاده از آنچه که به نام D614G جهش ظهور در اروپا در ماه فوریه و مارس تبدیل شده بود غالب در آمریکای شمالی و بخش هایی از اروپا و استرالیا گفتند. این نوع ویروس متفاوت بود از آن گسترش یافته اصلی کانون از شیوع چینی در شهر ووهان با توجه به تیم.

به نگاهی که آیا این جهش آن را بیشتر مسری آنها ارزیابی اطلاعات ژنتیکی ویروس در نمونه های جمع آوری شده از بیماران در اطراف شهر شفیلد در انگلستان و در این بیماران به نظر می رسد به سطوح بالاتری از ویروس.

اما کارشناسان گفت نیوزویک این معنا نیست که در حال حاضر وجود دارد دو گونه از coronavirus گردشبا یک مسری و تهدید از سوی دیگر است.

در حالی که این تیم حق داشتند برای ارزیابی چگونه به آن را حذف و آن سنبله پروتئین جهش یافته است کارشناسان صحبت کرد که به نیوزویک استدلال ادعا می کند در مورد این تغییر نحوه انتقال این ویروس بیش از حد شد. و فقط به دلیل یک جهش است که ظاهر اغلب در یک جمعیت لزوما منعکس کننده تغییر در ویروس’ تابع. ادعای خود را بر اساس مدل های محاسباتی نیاز به تایید در مطالعات آزمایشگاهی با استفاده از نمونه ویروس گفتند.

جرمی Rossmanافتخاری مربی ارشد ویروس شناسی در دانشگاه کنت که کار نمی کند در این مقاله گفته نیوزویک: “متاسفانه این مقاله ارائه می دهد یک چند به شدت دقت کنید گمانه زنی در مورد آنچه که این جهش ممکن است انجام دهد برای مثال با فعال کردن یک فرد آلوده با تعداد زیادی از انواع SARS-CoV-2.

“این نتایج ممکن است از جهش و آنهایی که به بررسی و هشدار برای. این اظهارات شده اند تا به نتیجه گیری از مقاله آنها را تنها گمانه زنی و هیچ شواهدی وجود ندارد که این جهش باعث افزایش بیماری و یا قادر co-عفونت است.

“من شک دارم که عبارت از این گمانه زنی ها تنظیم خواهد شد در طول همکار-بررسی روند برای جلوگیری از سطح حدس و گمان است که در حال حاضر در گردش.”

Rossman استدلال کرد: “این مهم است که باید بسیار با احتیاط در سرمایه گذاری قماری از این نتایج به عنوان بسیاری وجود دارد که ممکن است توضیحات اما بدون آزمایش های بیشتر آنها بسیار دشوار است ،

“ما فقط رعایت چگونه این ویروس گسترش می یابد و چه جهش در حال حاضر; آزمایش های آزمایشگاهی مورد نیاز برای دیدن دقیقا چگونه این جهش مؤثر ویروس و برای تعیین اگر آنها تاثیر می گذارد ویروس و انتقال و تکثیر و بیماری و یا ایمنی بدن تعامل.”

MacLean به عنوان مثال از ویروس ها است که باعث ابولا و سندرم حاد تنفسی (سارس). شیوع بیماری های مرتبط با جهش خاص بودند فرض را تغییر دهید که چگونه این ویروس رفتار “اما پس از آن معلوم شد چنین نیست, اثرات,” او گفت:.

پرداختن به بخشی از این مطالعه که در نگاه بیماران در انگلیس در مک لین گفت: بیماران در دو گروه نبودند همسان با توجه به متغیرها است که می تواند تحت تاثیر قرار چگونه شدید بیماری های خود بودند “به طوری که آنها به احتمال زیاد نیز باید تفاوت های نامربوط به این ویروس آلوده آنها را که ممکن است انجام این نتیجه است.”

وی افزود: “این نیز معلوم نیست که بار ویروسی مربوط به نحوه مسری فرد آلوده است که به احتمال زیاد محور بسیاری از عوامل است.”

ریچارد گلدشتایناستاد پاتوژن تکامل در UCL در انگلستان گفت: نیوزویک او می یابد و تحلیل “مخدوش” به طور کلی. دلایل بسیاری وجود دارد که یک نوع ممکن است به نظر می رسد بیشتر از دیگران است که هیچ ربطی به با توانایی خود را به گسترش است.

برای مثال آنها ممکن است به نظر می رسد در مکان های با تراکم جمعیت بالا که عدم پزشکی یا اپیدمیولوژیک زیرساخت انجام عمل مناسب اجتماعی فاصله و یا هاب حمل و نقل.

دیگر جهش ممکن است به نظر می رسد بسیاری “فقط به دلیل طبیعت تصادفی چگونه عفونت گسترش یافته است. از آنجا که این اثر یکی باید محتاط ارتباط افزایش شیوع با افزایش نرخ انتقال. در خصوص افزایش فرکانس نیست به خودی خود نشان می دهد یک مزیت است.”

گلدشتاین همچنین در مورد تیم رویکرد حمایت از ادعای خود را با این مشاهده که جهش در حال تبدیل شدن بیشتر رایج در مناطق جغرافیایی مختلف به عنوان آنها جدا نیست از تی مستقل از یکدیگر است.

“به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به افزایش است, مهم است که برای توصیف رفتار آن—چه از آن پخش شده است, چگونه سریع آن در حال گسترش است که در آن است از که در آن است به—و همچنین تغییر در این رفتار,” گلدشتاین گفت. “به همان اندازه مهم است به رسمیت شناختن محدودیت ها در داده ها و خودداری از ساخت ادعا می کند که عدم حمایت کافی.”

هنوز Rossman پیشنهاد اعتیاد به مواد مخدره در اطراف برخی از جهش نباید منحرف کردن و یا کاستن از چگونه کار مهم نظارت بر آنها است. جهش قابل توجهی می تواند به عنوان مثال تحت تاثیر قرار چگونه داروهای ضد ویروسی کار و یا واکسن ایجاد شده است.

“ردیابی و بررسی جهش ویروس ضروری است برای مدیریت این بیماری همه گیر” گفت: Rossman. “در حالی که اکثر جهش های تاثیر نمی گذارد این بیماری ممکن است که برخی از می تواند این مهم است که به هشدار است.”

و به عنوان این بیماری همه گیر از COVID-19 یک بیماری است که برای ما هیچ درمان یا واکسن های ماهواره از دانشمندان از جمله کسانی که در لوس آلاموس آزمایشگاه مهم تر از همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر