هاوایی ظاهرا فرار بدترین داگلاس’ خشم — به سختی

هونولولو — طوفان داگلاس آمد در یک “تیغ نازک” فاصله جزایر هاوایی اما امان دولت بدترین بادهای قوی موج طوفان و جاری شدن سیل مقامات هشدار داده بود در مورد.

هواشناسان هشدار طوفان را مسیر می تواند تغییر کمی و داگلاس هنوز هم می تواند خالی کردن قدرت مخرب آن در جزیره اوآهو و کائوآئی.

“این هنوز هم در خارج از قلمرو امکان. بنابراین ما می خواهیم مردم را به واقعا هوشیار باشند و اقامت آماده, حداقل برای امشب” اریک لاو, یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در هونولولو گفت:.

همانطور که از 8 p. m. هاوایی زمان استاندارد (2 a. m. EDT), Douglas شد 60 مایلی شمال هونولولو و خزیدن غرب/غرب در 16 مایل در ساعت. آن را تا به حال حداکثر پایدار باد از 85 مایل در ساعت, ساخت آن را یک دسته 1 طوفان با توجه به مرکزی اقیانوس آرام مرکز طوفان در هونولولو.

hurricane-douglas-skirts-hawaii-sunday-nite-072620.jpg
طوفان داگلاس ظاهر می شود به دامن هاوایی در روز یکشنبه, شب, ژوئیه 26 سال 2020 است. مرکزی اقیانوس آرام مرکز طوفان

این مرکز گفت: “تدریجی ضعف هوا طی 48 ساعت آینده, اما داگلاس است که انتظار می رود طوفان آن را به عنوان حرکت در نزدیکی کائوآئی بعد امشب.

“… کل باران انباشته از 3 به 6 اینچ با محلی مقادیر بالاتر هستند ممکن است با بیشترین بارندگی در بالا زمین. این باران ممکن است در نتیجه جاری شدن سیل و زمین اسلاید و همچنین به عنوان سریع سطح آب بالا می رود در جریان است.”

باران سنگین و gusts باد کتک مائوئی صبح روز یکشنبه سقوط یک درخت کوچک در بزرگراه هانا.

وزش باران سقوط کرد و پر باد باد تحت تأثیر درختان در اوآهو در صفحه اصلی به دولت بزرگترین شهرستان Honolulu. شن و ماسه و باقی مانده شسته در دو خط جاده ساحلی.

A police officer uses a plywood board to push beach debris off the road in Kaaawa, Hawaii, U.S. July 26, 2020, ahead of Hurricane Douglas
یک افسر پلیس با استفاده از یک تخته سه لا تخته فشار ساحل باقی مانده از جاده در Kaaawa هاوایی در ژوئیه 26 سال 2020 پیش از طوفان داگلاس بود که باعث متورم اقیانوس در مناطق خاصی در اطراف اوآهو با آب شستشو در برخی از جاده ها است. مارکو گارسیا / ایسنا

با وجود خطرات خوانندگان سوار امواج و ساکنان در زمان عکاسی سلفی در یک مواظب نقطه بعدی به اقیانوس.

لاو گفت: داگلاس می توانست خیلی بدتر از حال آن پیگیری شده است 20 یا 30 کیلومتر دورتر در جنوب.

یک دلیل این است که این مسیر قرار داده داگلاس به شمال کشور و به طور مستقیم بیش از جزایر. یکی دیگر این است که این مسیر بیشتر قرار داده و جزیره های زنجیره ای در نزدیکی جنوب غربی ربع از طوفان است که اغلب کمتر مخرب از شمال شرقی و در سمت راست از یک طوفان چشم لاو توضیح داد.

“ما واقعا با یک واقعا خوب خط تیغ خط نازک بین آنچه که ما تجربه کرده ایم امروز در مقایسه با آنچه که ما می تواند تجربه کرده اند” او گفت:.

A surfer hits the waves in Hauula, Hawaii
گشت و گذار و بازدید امواج در Hauula هاوایی در جولای 26, 2020, قبل از ورود انتظار می رود طوفان داگلاس. مارکو گارسیا / ایسنا

هونولولو شهردار کرک کالدول هشدار داد اوآهو نبود “از جنگل و در عین حال” و بادهای قوی و سنگین باران و جاری شدن سیل هنوز هم می تواند ضربه.

“ما با احتیاط خوش بینانه است که ما قادر خواهید بود برای شماره یک شدن در اوایل صبح فردا اما ما کارکنان شهرستان است که در ادامه به نظارت بر هر گونه اثر این طوفان ممکن است یک شب” او در بیانیه ای گفت.

دوک استیونس که زندگی در حنا در مائوئی شرقی نکته گفت: در اوایل بعد از ظهر بود و دیگر هیچ باد و باران نور که کاهش مداوم در طول شب فروکش کرده بود. “من دیده ام خیلی بدتر” گفت: استیونس که زندگی در مائوئی از سال 1987.

آنتونیا سالن از Kihei در west Maui گفت: طوفان اجتناب منطقه اگر چه او و دیگران بودند برای بدترین آماده. “مائوئی skirted بسیاری از طوفان,” او گفت:. “این تنها نوع از چیزی است که ما از طریق اینجا.”

حدود 300 نفر تخلیه به هاوایی مرکز کنوانسیون در لبه Waikiki. در مائوئی 22 نفر در پنج پناهگاه در اطراف جزیره.

آسمان گفته شد به همراه ماسک و ضد عفونی کننده دست همراه با معمول اضطراری تامین آب و غذا. مردم را مجبور به پوشیدن پوشش صورت پذیرفته شود و باید به آنها را می پوشند مگر اینکه آنها در حال خوردن و نوشیدن و یا خواب.

وزارت بهداشت دولت مقامات تماس هر یک از 625 نفر بودند که در حال حاضر در انزوا و یا قرنطینه که از روز شنبه به دلیل آنها هم COVID-19 مثبت شده اند و یا در تماس با کسی که. هر یک از کسانی که نشان داد آنها خواهد سرپناه در محل و پناه در یک پناهگاه طوفان.

هاوایی است برخی از پایین ترین عفونت کروناویروس نرخ در کشور اما COVID-19 تعداد در حال افزایش است, در هفته های اخیر. برای سه روز متوالی از طریق پنج شنبه, هاوایی, گزارش رکورد تازه تایید موارد است.

رئیس جمهور تهمت صادر اضطراری اعلام هاوایی به دلیل طوفان هدایت کمک های فدرال به مکمل های ایالتی و محلی پاسخ تلاش.

خطوط هوایی هاوایی لغو همه یکشنبه پروازهای بین هاوایی و سرزمین اصلی ایالات متحده و همچنین بین جزایر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de