هاوایی مسائل اضطراری اعلام جلوتر از طوفان داگلاس

اولین طوفان به تهدید آمریکا از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس نزدیک است هاوایی باعث فرماندار وجود دارد موضوع به اورژانس اعلام اواخر جمعه. در ضمن دو طوفان تان شدیدا در اقیانوس اطلس و یکی می تواند به نیروی قبل از آوردن قابل توجهی جاری شدن سیل به تگزاس’ سواحل خلیج فارس.

در اقیانوس آرام طوفان داگلاس رشد به عمده دسته 3 در روز پنج شنبه بسته بندی حداکثر پایدار باد از 130 مایل در ساعت. این انتظار به تضعیف آن را به عنوان عبور می کند بیش از کولر آب قبل از رسیدن به هاوایی اما هواشناسان هشدار می دهند قوی وزش باد و بارش باران های سنگین و خطرناک گشت و گذار می تواند پریشان کل کشور آغاز و در روز یکشنبه.

آب و هوا مقامات در روز جمعه قرار داده و جزایر هاوایی و Maui County (از جمله مائوئی مولوکای و Kahoolawe) در حال حاضر تحت یک طوفان دیده بان.

hurricane-douglas-friday-july-24-2020.jpg
هوا مسیر طوفان داگلاس به عنوان جمعه, 24 جولای سال 2020 NOAA

ایسنا هواشناس آب و هوا و متخصص جف Berardelli داگلاس می گوید به احتمال زیاد پاس درست در شمال جزیره بزرگ هاوایی در روز شنبه و احتمالا ریزش زمین یکشنبه به عنوان یک طوفان یا طوفان گرمسیری در مائوئی. سازمان دیده بان برای سنگین باران و جاری شدن سیل و باد gusting بیش از 75 مایل در ساعت. اگر آن را نشانی از ریزش زمین در قدرت طوفان آن را تنها خواهد بود و بار سوم در رکورد نگه داشتن تاریخ است که در هاوایی دیده است landfalling طوفان.

در شب جمعه هاوایی فرماندار David Ige اعلام کرد که “قبل از ریزش زمین اضطراری اعلام” پیش از داگلاس’ تاثیر ممکن است.

“اولویت ما این است که همیشه ایمنی و سلامت و رفاه ما ساکنان و بازدید کنندگان” او در بیانیه ای گفت. “لطفا اقدامات فوری برای محافظت از خود و خانواده و عزیزان و کارکنان و اموال. ما از هر کس به دنبال نزدیک اضطراری دستورالعمل که در حال آماده شدن برای طوفان داگلاس.”

طوفان نزدیک به عنوان هاوایی است دست و پنجه نرم با افزایش COVID-19 اعداد. روز پنج شنبه دولت گزارش 55 به تازگی مورد تأیید بالاترین تنها روز افزایش پس از همه گیر آغاز شد.

بر خلاف دیگر طوفان مستعد متحده مانند فلوریدا که در آن ساکنان شمع به اتومبیل به تخلیه هنگامی که طوفان رویکرد آن را غیر عملی برای ترک هاوایی به دور از طوفان است. پناهگاه فضا نیز محدود است.
 
به عنوان نمونه مقامات محلی خواسته اکثر مردم به پناهگاه در خانه اگر آنها می توانند. کسانی که زندگی در خانه های ساخته شده با توجه به کد پس از سال 1995 باید “خیلی خوب به آن بروید” گفت: John Cummings, اطلاعات عمومی برای هونولولو مدیریت اضطراری

او توصیه می شود ماندن با دوستان و خانواده اگر خانه است امن نیست. در پناه یک اتاق داخلی, او گفت:. رفتن به یک شهر-اجرای سرپناه باید آخرین راه حل او اضافه شده است.

هانا را تهدید می کند تگزاس ساحل

در ضمن گرمسیری طوفان هانا است که انتظار می رود برای تقویت به یک طوفان آن را به عنوان حرکت به سمت تگزاس خط ساحلی در نزدیکی کورپس کریستی. طوفان تهدید به heavy rain, خشن, آب و بادهای قوی به منطقه شنبه بعد از ظهر و اوایل شب است.

“این تهدید بزرگ در اینجا این است که باران و جاری شدن سیل,” CBS اخبار آب و هوا تولید کننده دیوید پارکینسون گفت. “تگزاس نیاز طوفان مانند این برای جلوگیری از تکرار خشکسالی اما این بدان معنا نیست که وجود دارد نمی توان جدا جیب بد سیل.”

در یک بعد از ظهر جمعه مشورتی ملی طوفان مرکز گفت: هانا است که انتظار می رود به تولید 5 تا 10 اینچ از باران جدا شده حداکثر مجموع از 15 اینچ از طریق پنج شنبه شب در تگزاس جنوبی و بخش هایی از مکزیک است.

hanna-nhc.png
NOAA

طوفان هشدار صادر شده از Baffin خلیج شمال به مسکیت خلیج تگزاس. یک طوفان گرمسیری هشدار کشیده و از دهان, Rio Grande به Baffin خلیج تگزاس; و از مسکیت خلیج به سن لوئیس عبور, Texas. مشاوره همچنین هشدار داد “یک خطر تهدید کننده زندگی موج طوفان همراه تگزاس ساحل از Baffin خلیج به سارجنت.” طوفان شد و انتظار می رود به تضعیف و پس از آن حرکت می کند حرکت های داخلی.

هانا و گونزالو رکورد به عنوان فصل رمپ تا

هانا شکست رکورد به عنوان اولین هشتم اطلس به نام طوفان چه در شکل دادن به یک غیر منتظره ای فعال نجومی. رکورد قبلی بود هاروی در تاریخ 3 اوت 2005 اشاره کرد دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach.

گرمسیری طوفان گونزالوکه در حال حرکت به سمت جنوب کارائیب نیز اولین اطلس به نام طوفان برای آن محل در الفبای. آن را تشکیل چهار شنبه, جولای 22, شکستن رکورد قبلی برگزار شده توسط طوفان گرمسیری Gert که تشکیل شده در جولای 24, 2005. تا کنون این سال, کریستبل دانیل ادوارد و پری نیز رکورد برای اولین به نام طوفان اقیانوس اطلس برای خود نظم الفبایی.

“فاز دوم اطلس فصل طوفان در حال حاضر در نوسان کامل در حدود 2 تا 3 هفته زودتر از حالت عادی تا حدی به دلیل نزدیکی شکستن رکورد داغ گرمسیری اقیانوس اطلس آب دماهای” Berardelli توضیح داد. “ما بیش از یک هفته پیش از این رکورد سرعت طوفان به نام و همه نشانه ها با اشاره به یکی از فعال ترین فصول ثبت در حوضه اقیانوس اطلس.”

“بیشتر در مورد از هر کدام از اين طوفان است موج دیگری در حال ظهور است خاموش آفریقا در حال حاضر که این مدل ها اشاره می شود بیشتر قابل توجه بازیکن بیش از چند هفته آینده” او گفت:.

گونزالو انتظار می رود را در باران و باد به جنوب جزایر بادگیر اواخر جمعه و شنبه. به عنوان برخی از تقویت است و هوا هنوز هم وجود دارد شانس است که گونزالو می تواند تبدیل به یک طوفان اما طوفان است که انتظار می رود به تضعیف آن را به عنوان حرکت به دریای کارائیب.

طوفان دیده بان صادر شده برای باربادوس و سنت وینسنت و گرنادین. یک طوفان گرمسیری هشدار است که در اثر چندین مکان از جمله سنت لوسیا توباگو و گرانادا. پیش بینی گفت: گونزالو می تواند 2 تا 5 اینچ از بارش باران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de