کیم کارداشیان غرب پرداخت یک سفر به کاخ سفید این هفته به لابی برای عدالت کیفری اصلاحات. واقعیت تلویزیون ستاره همراه بود سه که قبلا زندانی به برجسته کردن قدرت بخشش یکی از تنها اصلاحات طرح یک رئیس جمهور می تواند انجام بدون کنگره تصویب.

کارداشیان غربی با موفقیت لابی برای commutations از مردم مانند آلیس ماری جانسون و Cyntoia قهوه ای-طولانی. او در حال حاضر دفاع از آزادی های اولیه از کریستوفر جوان 31 ساله به جرم غیر خشونت آمیز اتهام مواد مخدر در یک مورد توطئه. جوان محکوم به زندگی در زندان تحت فدرال “سه اعتصاب قانون” که تحمیل اجباری حداقل در تکرار مجرم.

Kardashian West تیمی با Kevin Sharp سابق قاضی فدرال که محکوم جوان در سال 2013. این دو به نظر می رسد با هم در کاخ سفید قبل از به مدافع جوان را تخفیف. شارپ می گوید جوان هرگز نباید شده ام محکوم به زندگی در زندان اما “دست خود را بسته بود” در دادگاه.

این مصاحبه ویرایش شده برای وضوح.

هنگامی که شما برای اولین بار شنیدن در مورد کیم کارداشیان وست علاقه کریس جوان را مورد ؟

بزرگترین شگفتی بود که من کردم یک تماس تلفنی که گفت: “سلام شما در اطراف در حدود پنج دقیقه به دلیل کیم می خواهم به بحث در مورد کریس.” این امر می تواند واقعا آسان است فقط نگاهی به برخی از عکس برای تبلیغات اما آن را دوست ندارم. او واقعا درگیر است. او در آنجا با تلفن با او.

آن همیشه آسان به راه اندازی زندان تماس اولین بار شنیدم کریس’ صدای پس از صدور حکم, [Kardashian West] بر روی گوشی های. من احساس بد به خاطر من و کریس مسلط شدند, گفتگو. بخشی از آن را فقط به ابتلا و میپرسند: “حال شما چطور است؟” او تشکر کرد و به من گفت که چگونه سپاسگزار او است. او می دانست که من هیچ انتخاب است.

چه چیزی می تواند به کسی که دادخواست برای بخشش اگر آنها نمی مشهور در پشت خود مورد ؟

پس از تمام گزینه های قانونی خسته شده اند و شما تنها برای تخفیف مجازات یا عفو سپس شما نیاز به دریافت اجرایی توجه شود. شما نیاز به کشف کردن آنچه اولویت های خود هستند که آنها را اعطای عفو به — اما می دانم که داشتن یک ستاره می تواند با توجه به فایل اما این فایل تغییر نمی کند. آن نیست که شما در ارتباط با افراد مشهور که پرونده شما رو بهتر آن است که شما یک مورد خوب برای بخشش و یا شما نمی. اگر یک فرد دارای هیچ کسب و کار گرفتن که درخواست عفو اعطا مهم نیست که چگونه بسیاری از افراد مشهور شما.

dmwabriuyaen-hs-1.jpg
کوین تیز و کیم کارداشیان وست کیم کارداشیان/توییتر

می تواند شما را به لحظه ای که شما محکوم کریس جوان ؟

در زمان صدور حکم کریس در حال حاضر در زندان بوده است برای چند سال. او در حال صرف سال گذشته کار خود را در allocution (یک بیانیه رسمی به دادگاه توسط متهم). آن را در مورد تمام چیزهایی که او انجام داده ام را در زندگی اما برای این کار. او شروع به رفتن را از طریق آن و من فکر کردم که اگر او می خواهد برای رفتن به یک ساعت و دو ساعت و من قصد دارم به او اجازه دهید زیرا زمانی که او پس از اتمام باید بگویم: “زندگی” است.

اگر کسی است یک حکم اجباری, شما باید به یاد داشته باشید این هنوز هم مردم. شما نیاز به آنها را فرصتی برای صحبت کنید. این بدترین زمان من تا به حال بر روی نیمکت. من می دانستم که آن را اجباری حبس ابد. او می دانست که آن اجباری حبس ابد.

چگونه اجباری حداقل تاثیر راه قضات انجام شغل خود را ؟

وقتی که من می گویند: “از جمله اعمال که به عنوان اظهار داشت:” این جدی است. کسی دستبند قرار داده است و همراهی از اتاق.

یک قاضی بسیار مهم است. کاخ سفید تایید من قبل از اینکه نام من قرار داده شد تا برای نامزدی. وزارت دادگستری FBI, کمیته قضایی مجلس سنا باید همه نگاه به من. هنگامی که ما کسی را از روی نیمکت وجود دارد بررسی بنابراین ما می دانیم که ما باید به کسی که ما می توانیم اعتماد به استفاده از آنها نيست. اگر شما فقط به من بگویید چه باید بکنید, آنچه حکم به دست کردن و سپس هر کسی را انتخاب کنید, شما لازم نیست به من کنه.

kardashian1.jpg
Kevin Sharp ایسنا

الزامی حداقل مخل به ما سیستم عدالت کیفری?

ما نمی توانیم ایجاد فقط یک جمله بدون در نظر گرفتن فرد است. چگونه شما در اینجا ؟ چه نوع از جمله آیا شما نیاز به تبدیل شدن به مولد زمانی که منتشر شده ؟

آیا ما می خواهیم به ارسال کسی به جوامع ما که هیچ مهارت و بعد فورا رفت واز سلامت روانی و یا دارو و درمان آنها نیاز دارید ؟ ما نیاز به آنها را آماده برای بازگشت به جامعه است. شما نمی توانید فقط یک جمله بدون در نظر گرفتن تمام آن به حساب آورد.

در ضمن اجباری حداقل به هیچ کدام از آن به حساب آورد. همه آنها نگاه در این است که: چه بود جرم و جنایت ؟ این نه عدالت است. ما نیاز به شروع به گرفتن یک نگاه دوم در موارد به خصوص کسانی که انجام این کار در داخل در حال حاضر. ما به درخواست بیشتر “آنها با ارزش تر در خارج؟” بسیاری از زمان, پاسخ به, که در حال رفتن به “بله آنها هستند.”

شما استعفا از خود را مادام العمر ملاقات قضایی پس از حدود شش سال است. این است که کمیاب است ؟

شما فقط نمی شنوند از آن است. افراد باید کار خود را تمام مشاغل حرفه ای برای رسیدن به این موقعیت است. برای زندگی شما در حال حاضر قاضی. مردم با شما تماس خود افتخار ایستاده و تا زمانی که شما را به اتاق راه رفتن و خنده در جوک های خود را که آیا یا نه آنها خنده دار است. شما بازنشسته آنها نقاشی خود را بر روی دیوار.

من فکر کردم من می خواهم انجام دهد. اما چیزی که من متوجه شدم این است که ما عدالت کیفری و سیستم ظروف سرباز یا مسافر است. آن را هنوز هم بهترین ها وجود دارد اما چیزهای زیادی وجود دارد که ما می توانید انجام دهید تا آن را بهتر است. و یکی از کسانی که همه چیز رو به خلاص شدن از شر اجباری حداقل است. اجازه دهید قضات انجام آنچه شما بخواهید آنها را به انجام.

من به نقطه ای که من دارم فکر: “من نقش در جامعه بهتر بر روی نیمکت و یا خاموش نیمکت ؟ من در بهتر کردن نیمکت کار و دفاع منصفانه تر سیستم عدالت کیفری?”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net