وزیر بهداشت بررسی اتهامات توسط coronavirus whistleblower

واشنگتن — بهداشت و خدمات انسانی (HHS) در اتاق الکس آذر گفت که او شخصا در بررسی اتهامات مطرح شده توسط یک افشاگر اطلاعاتی که آژانس به کارکنان کمک کرد که قرنطینه آمریکا evacuees از ووهان, چین فاقد آموزش مناسب و دنده محافظ. او همچنین با رد هر گونه امکان قرار گرفتن در معرض coronavirus منجر به گسترش آن در سواحل غرب است.

“ما به شدت به دنبال ببینید که آیا اعتبار به نگرانی های” آذر گفت: روز شنبه در “رویارویی با ملت است.” “چه مردم آمریکا نیاز به دانستن است که ما در حال حاضر به خوبی گذشت بیش از 14 روز پس از هر HHS کارکنان در تماس با این افراد درگیر. هیچ علامتی. هیچ کس به این بیماری است.”

یک whistleblower شکایت با دفتر مشاور ویژه وی از سوی مامورین این سازمان با ارسال بیش از ده نفر از کارگران برای دریافت آمریکایی evacuees از ووهان که در آن coronavirus نشات گرفته که تا به حال نه “آموزش مناسب برای کنترل عفونت های مناسب دنده محافظ.”

موسس یک کارمند با دولت برای کودکان و خانواده ها در HHS هشدار داد که کارکنان ممکن است در معرض ویروس مرگبار پس از آنها تا به حال نشده است آموزش دیده در استفاده از تجهیزات حفاظتی و تا به حال چهره به چهره و تماس با evacuees.

با توجه به شکایت کارگران را نشان نمی دهد علائم نشان می دهد آنها آلوده بودند و نبودند آزمایش coronavirus.

آذر گفت: وزارت بهداشت و خدمات انسانی طول می کشد حفاظت از کارگران خود را “بسیار جدی” می خواهد و برای اطمینان از جداسازی و قرنطینه روش به دنبال دارد. اما او گفت: آن را “مطلقا چنین نیست” که این کارکنان که دریافت آمریکایی evacuees با نوک انگشتانش کردن گسترش coronavirus موارد در سواحل غرب است.

“حتی اگر این اتهامات ثابت شود صحیح وجود دارد و گسترش این بیماری از این و به ما ارائه داده اند — حتی اگر آن است که پزشکی نشان داد — ما ارائه شده برای تست هر HHS کارکنان درگیر است. اگر آنها می خواهم که صلح اضافی از ذهن ما می خواهیم به انجام این کار برای کارکنان,” او گفت:.

وجود دارد در حال حاضر 71 تایید موارد به کروناویروس در آمریکا و اولین coronavirus مرگ در ایالات متحده گزارش شد شنبه. مرگ رول در سراسر جهان در حال نزدیک شدن 3,000.

رئیس جمهور تهمت به دنبال اطمینان بخشیدن به کشور است که خطر ابتلا به آمریکایی ها پایین باقی مانده و انتخاب معاون رئیس جمهور مایک پنس به رهبری دولت فدرال در واکنش به شیوع کروناویروس.

آذر گفت: 3,600 نفر در آمریکا آزمایش شده است برای coronavirus و مقامات بهداشت عمومی باید قابلیت آزمون 75,000 مردم در این زمینه است. در هفته آینده یا دو وجود خواهد داشت “رادیکال گسترش” از تست در دسترس است.

“خطر به طور متوسط آمریکایی ها همچنان پایین است. ما در حال کار به آن را نگه دارید پایین” آذر گفت. “ما بیشتر انتقال از موارد در ایالات متحده است. ما باید بهترین سیستم های عمومی در جهان در اینجا. این چیزی است که ما انجام می دهیم. ما نمی توانیم پیش بینی که چگونه بسیاری از موارد ما را اما از ما بیشتر است و ما باید در جامعه بیشتر موارد. آن را به سادگی یک ماده از ریاضی است.”

آذر گفت: برگ برنده دولت است نه مشاوره محدودیت های مسافرتی و یا تعطیلی اما گفت که دولت محلی و مقامات بهداشت عمومی می تواند اجرای اقدامات حفاظتی به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب.

“اما در این مرحله ما به اندازه کافی نیست در ایالات متحده است که نشان می دهد آن دسته از اقدامات, اما ما نمی گرفتن هر یک از آنها را از روی میز,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im