این سنگ پهن کف اجاق متا نشده است و این پر از دوام عرشه مخصوص ماشینها ممنوع در سال به بازیکنان بسیاری از راه های موثر برای بازی. بدانند که عرشه شما نیاز به گرفتن برای بالا رفتن از نردبان با سهولت می تواند دشوار است اما خوشبختانه کولاک را آغاز کرده است های داده های خود را. ارشد بازی طراح دین آیالا به تازگی ارائه بینش به متا و چه عرشه محبوب شده اند و یا تسلط بر صحنه است.

hearthstone decks galakrond's awakening best
من واقعا مربوط به سمی تقویت هنر به تازگی
بلیزارد

جالب ترین مورد در این لیست از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع است که بیشترین بازی را ندارید بهترین برنده رای دادن. آن را حس می کند پس وجود دارد یک نمونه بزرگتر از اندازه از بازیکنان که پاره عرشه خود را از اینترنت و بازی بدون نیاز به واقعا درک چگونه به خلبان کارت های فردی. عرشه مخصوص ماشینها ممنوع است که بالاترین نرخ پیروزی ساده برای کنترل بودن به شدت aggro و یا نیاز به کمی دانش به رقابت بپردازند.

برای مثال Aggro شکارچی است که یک spin-off از ناب و کلاسیک صورت شکارچی که در اطراف بوده است پس از این بازی در مرحله بتا است. آن تنها هدف این است که برای معامله به عنوان خسارت آنجا که ممکن است به دشمن قبل از آنها فرصتی برای بهبود است. این نوع با استفاده از چند جدیدتر عوامل از تبار اژدها به پشته تا آسیب و نابودی دشمن با جادوها. اصلی کارت شما می خواهید خود را در باز کردن دست سمی است و گویی که احضار کل ارتش از Leper Gnomes. برای یکی مانا شما را وادار به مقابله شش مانا است که مطلق سرقت برای عرشه. ساده برای یادگیری و آسان به خلبان این یک راه بسیار خوبی برای بالا رفتن از نردبان.

در مقایسه با عرشه بالا که توسط جمعیت: Embiggen دروید. این عرشه است همه چیز در مورد امید شما طلسم Embiggen اولیه و سنباده به عنوان بسیاری از عوامل خود را به عنوان امکان پذیر است. داشتن یک 5/9 زمرد اکسپلورر می تواند برای بسیاری از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع به ضرب و شتم. اما بدانند که شخص یا جانور سوگلی بازی در زمان مناسب آسان نیست. هدر رفتن SN1P-SN4P یا Zilliax بدون گرفتن ارزش می تواند به شما از دست دادن بازی. آن را کمک نمی کند که Aggro شکارچی شمارنده عرشه بسیار سخت اجازه می دهد Rexxar به نفع خود قبل از Malfurion حتی یک شانس به آنها را از هیئت مدیره.

در اینجا عرشه لیست بالاترین پیروزی-نرخ عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. موفق باشید در او در کنار میخانه و جدال!

که عرشه های مورد علاقه خود را برای بازی در این متا? در نظرات به ما بگویید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de