موج گرما برای پخت بسیاری از ایالات متحده

یک سوزان تابستان را گرفتن غیر منتظره ای گسترده نوار ملت این هفته است.

270 میلیون نفر — که 84 درصد از قاره آمریکا جمعیت — را ببینید اوج بالاتر از 90 درجه حداقل یک روز در این هفته و برای بسیاری از آن خواهد شد چند روز. در یک زمان یا دیگر در حدود 150 میلیون نفر خواهد شد و عرق از گرما اعداد شاخص بیش از 100 درجه است.

در حالی که موج گرما خواهد بود, گسترده, آن را نمی خواهد بسیار شدید — حداقل در آغاز هفته. به عنوان هفته می پوشد در گرما گنبد خواهد recenter و تشدید آوردن گسترده گرما شاخص تعداد 105 تا 115.

برای اولین بار نیمی از هفته های هسته ای از گرما خواهد بود محور بیش از دریاچه های بزرگ, Ohio Valley Mid-Atlantic با درجه حرارت بالا در پایین به اواسط 90s برای شهرستانها مانند دیترویت, Indianapolis, و, واشنگتن d. C. هنگامی که شما عامل رطوبت و احساس می کند مانند درجه حرارت را بالا نزدیک 100. روز گرما قطعا بالا خواهد بود اما بسیاری از پرونده سقوط خواهد کرد. این گذشته از طریق حداقل جمعه.

در ضمن غربی تا چه حد از این موج گرما — بیش از پایین دشت متحده و پایین دره می سی سی پی — تبدیل خواهد شد و غالب ساخت و بعد از آن در هفته به آخر هفته. اگر چه هنوز چند روز در این مناطق موج گرما ممکن است بسیار شدید باشد.

شنبه بعد از ظهر گرما شاخص ارزش خواهد شروع به بالا در حدود 105 از کانزاس به جنوب به تگزاس و شرق از طریق میسوری و آرکانزاس و لوئیزیانا. و آن را فقط شدید تر از وجود دارد.

روز شنبه, گرما شاخص ارزش در سراسر شهر اوکلاهما دالاس و سنگ کوچک ممکن است رویکرد 100-115 درجه است.

این شدت سرکوبگر گرما ممکن است یک هفته یا حتی بیشتر. خدمات ملی آب و هوا نقاط به مدت طولانی گرم و خشک املا در سراسر بسیاری از ملت برای آینده 8 تا 14 روز — به خصوص در جنوب و دشت متحده است.

temp-and-precipitation-outlook.png
NOAA

یک مطالعه منتشر شده فقط چند روز پیش در طبیعت ارتباطات نشان می دهد که از سال 1950 موج گرما در سطح جهان در حال گرفتن به طور قابل توجهی بیشتر مکرر به مدت طولانی تر و تولید بیشتر تجمعی حرارت — ساخت جمعیت بیشتر در معرض استرس حرارتی.

شکل زیر نشان می دهد که میزان هر دو موج گرمای روز و مدت امواج گرما در اکثر مناطق شتاب گرفته است. اختصارات در سمت راست ایستاده برای مناطق مختلف مانند CNA (شمال مرکزی امریکا), MED (مدیترانه) و ک (جهان).

heat-wave-anomolies.png
S. E. پرکینز-Kirkpatrick و S. C. Lewis 2020

نقشه فوق نشان می دهد که روند متفاوت در هر منطقه است. سمت چپ نقشه نشان می دهد که مقدار گرمای داده شده موج گرما در طول روز (یک روز که درجه حرارت بیش از حرارت موج آستانه) در حال افزایش در سراسر جهان به طور کلی حدود 2+ درجه سانتیگراد (4 درجه فارنهایت) در اواسط و عرض های جغرافیایی بالا. نقشه در سمت راست نشان می دهد روند در هر دهه است که افزایش در اکثر مناطق به جز از قضا در شمال مرکزی امریکا است.

دلایل کمبود گرما موج روند در مرکزی آمریکا است و نه به طور کامل درک نشده است اما گمان که تغییرات در جریان جت و خنک کننده تاثیر افزایش بارندگی توضیح می دهد که برخی از آن. علاوه بر این حرارت در طول گرد و غبار باول سال از 1930s شد تا شدید — با توجه بخشی به مخل استفاده از زمین — آن است که هنوز به تحت الشعاع حتی با انسان ناشی از تغییر آب و هوا.

در حالی که این عوامل منجر به کلی کمی گرما گرایش مرکزی آمریکا تا کنون تحقیقات نشان می دهد که شدید امواج گرما است که به کمک قدرت گرد و غبار باول در حال حاضر بیش از دو برابر به احتمال زیاد. در واقع آینده heatwave اواخر این هفته به آخر این هفته خواهد بود محور در کاسه گرد و غبار مناطق غربی پایین تر دشت.

این منطقه که در حال حاضر چهره های قابل توجه بارندگی کسری. بیش از سه ماه گذشته در این منطقه دیده است کمتر از نیمی از مقدار عادی از باران و برخی از مکان ها هستند که در میان آنها خشک ترین کشش در ضبط.

به دلیل قوسی زمین در ایالت آریزونا در سه دولت بزرگترین آتش سوزی در تاریخ مدرن در حال حاضر در حال سوختن به طور همزمان. عدم بارندگی منجر به یک منطقه بزرگ از “افراطی” خشکسالی با برخی از جیب بیش از “استثنایی” آستانه.

با گرمای شدید گنبد سربار قابل توجه بارش در هوا. بیش از ده روز از خشکسالی زده منطقه است و انتظار نمی رود به دریافت بیش از یک چهارم از یک اینچ از باران.

در تصویر بزرگتر این است که همه بخشی از یک مقدار طولانی مدت خشکسالی در غرب آمریکا ماندگار برای بیست سال گذشته. در واقع در یک مطالعه اخیرمحققان دریافتند که منطقه در حال حاضر وارد شده به یکی از بدترین Megadroughts در گذشته 1200 سال است.

محققان می گویند افزایش دما و افزایش تبخیر انسانی ناشی از تغییر آب و هوا مسئول هستند حدود نیمی از سرعت و شدت زمان خشکسالی است. پس دمای منطقه ای در غرب پیش بینی شده برای حفظ و افزایش این روند به احتمال زیاد ادامه خواهد داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im