موج گرما را به ارمغان خواهد آورد سوزان درجه حرارت به شرق ایالات

سرکوب تابستان موج گرما با “احساس می کند مانند” درجه حرارت بیش از 100 درجه است در مورد پاکت مقدار از نیمه شرقی کشور. حدود دو دوجین روزانه حداکثر گرما سوابق هستند در معرض خطر به خصوص در شرق.

بدترین گرما احساس خواهد شد در سراسر دره اوهایو و جنوب شرق در روز یکشنبه و دوشنبه به جایی که در طول روز گرما سوابق ممکن است سقوط در کلیولند, بوفالو, واشنگتن دی سی و شیکاگو, فقط به نام چند.

حدود 75 میلیون نفر تحت پوشش گرما مشاوره و یا حرارت بیش از حد ساعت و هشدارها — از جمله فیلادلفیا در روز یکشنبه و دوشنبه که در آن خدمات ملی آب و هوا هشدار داد که “گرمای شدید و رطوبت را به طور قابل توجهی افزایش بالقوه برای بیماری های مرتبط با گرما به خصوص برای کسانی که مشغول به کار و یا شرکت در فعالیت های در فضای باز.”

برای حدود یک هفته گرمای سوزان شده است به دام افتاده در سراسر تگزاس و عمیق غرب, که در آن بسیاری از درجه حرارت در شروع موج گرما در هفته گذشته در صدر 110 درجه است. اما این الگو در حال حاضر در حال تغییر به عنوان درب کشیده کردن گرما حباب و سوزان هوا صعودی شمال و شرق.

بیش از هفته آینده حدود 280 میلیون نفر — 87 درصد از قاره آمریکا جمعیت را تجربه درجه حرارت بالا در و یا بالاتر از 90 درجه است. به دلیل افزایش رطوبت و گرما اعداد شاخص را بالا 100 برای بیشتر و برای برخی از, آن را برای چند روز گذشته.

بدترین گرما در روز شنبه خواهد داشت و در دشت متحده میانه دریاچه های بزرگ و دره اوهایو. دشت را کباب با اوج افزایش نزدیک به 105 در شهرستانها مانند Wichita, Kansas. با رطوبت عامل در مینیاپولیس, اوماها, Des Moines, کانزاس, شهرستان سنت لوئیس و حتی شیکاگو احساس خواهد شد 100 تا 110 درجه است.

زمانی که کشاورزی مانند ذرت می افزاید رطوبت به هوا — یک مفهوم به نام “ذرت عرق” — آن را به شدت می تواند تغییر موضعی “احساس می کند مانند” درجه حرارت. مناطق کمربند ذرت و در امتداد رودخانه میسوری — که در آن اضافی تبخیر رطوبت می گیرد اشباع هوا — حتی ممکن است تجربه گرما اعداد شاخص در نزدیکی 115.

چهار هسته از گرما به حرکت به سمت شرق به دره اوهایو شمال شرق و میانه اقیانوس اطلس متحده است. یک بار دیگر اوج خواهد بالا را به خوبی به 90s در بسیاری از مناطق با “احساس می کند مانند” رسیدن به درجه حرارت 105 تا 110 درجه است.

شهرستانها مانند کلیولند, Pittsburgh, سیراکیوز, Albany, New York شهرستان فیلادلفیا و حتی فقط در خارج از بوستون پیش بینی می شود در نزدیکی و یا بیش از 95 درجه به صورت واقعی بالا.

داغترین هوا ممکن است در بر داشت در واشنگتن دالس فرودگاه که در آن جیوه است که انتظار می رود به بالا نزدیک 100 درجه در روز یکشنبه. رکورد جاری است 98 degrees مجموعه در سال 1977. ریگان ملی فرودگاه فقط سقوط کرد یک روز از تمام زمان ثبت خط از 21 روز در یک ردیف با اوج 90 درجه یا بالاتر است.

اما روز جمعه در واشنگتن دی سی دوباره شروع به 90 درجه خط است که هوا به گذشته حداقل یک هفته دیگر یا بیشتر. چرا که یک جبهه سرد است که کمک خواهد کرد که برای خنک کردن شهرهایی مثل شیکاگو و بوفالو هرگز در رسیدن به بسیاری از وسط اقیانوس اطلس.

در روز دوشنبه رکورد نزدیک به 100 هوا برای واشنگتن دی سی و شیکاگو. رطوبت آن را احساس می کنید حتی داغتر با حرارت اعداد شاخص با شکوه در 110.

برای کسانی که به دنبال فرار از گرمای تابستان خدمات ملی آب و هوا است نه ارائه بسیار امیدواریم. 8 تا 14 روز هوا خواستار احتمال بالا-دمای معمولی برای بیش از دو سوم ملت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit