به شدت مسلح معترضان مارس از طریق لویی خواستار عدالت برای Breonna تیلور

یک گروه مسلح سیاه معترضان راهپیمایی از طریق Louisville, Kentucky در روز شنبه خواستار عدالت برای Breonna تیلور یک زن کشته شده در مارس توسط افسران پلیس که پشت سر هم به آپارتمان او.

نمرات از تظاهرکنندگان حمل نیمه اتوماتیک تفنگ و تفنگ ساچمه ای و چادری سیاه و شبه نظامی دنده راه می رفت در شکل گیری یک حصار تقاطع جایی که آنها از هم جدا شدند توسط پلیس از یک گروه کوچک مسلح ضد داعش است.

سیاه شبه نظامیان دوبله NFAC می خواهید عدالت برای خانم تیلور 26 ساله تکنسین اورژانس پزشکی که در یک تگرگ گلوله زمانی که مواد مخدر محققان تحمل “بدون دست کشیدن از” حکم وارد لویی خانه چهار ماه پیش.

یک افسر پلیس در حمله اخراج شد توسط پلیس در ماه ژوئن. دو تن دیگر از افسران که قرار است در اداری انتقال. هیچ اتهامات جنایی شده اند در برابر هر یک از این سه.

رهبر NFAC گروه جان “استاد بزرگ جی” جانسون به نام مقامات برای سرعت بخشیدن به رسیدگی به مرگ او و شفاف تر.
اعضای این گروه شبه نظامی در طول یک تجمع در اعتراض به کشتار Breonna تیلور


اعتبار: AFP

“اگر به شما بگویم که ما هیچ چیز نمی خواهیم به فکر می کنم شما نمی خوای انجام هیچ چیز” آقای جانسون گفت: در یک سخنرانی با توجه به لویی پیک مجله.

خانم تیلور مرگ بازگشته است که به برجستگی زیر مارس 25 خفگی در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید تبدیل به یک پاره در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و تعصب نژادی در ایالات متحده سیستم عدالت کیفری.

این NFAC اول جلب توجه در جولای 4, زمانی که آنها بسیج در سنگ کوه پارک در نزدیکی آتلانتا به تقاضای حذف غول مؤتلفه سنگ کنده کاری در سایت است که مدنی و فعالان حقوق در نظر گرفتن یک بنای تاریخی را به نژاد پرستی.

در لوئیزویل در روز شنبه سه نفر از اعضای این گروه بودند بستری شدن غیر تهدید کننده زندگی صدمات هنگامی که یک سلاح شد به طور تصادفی مرخص, پلیس گفت:.

در حومه دنور در حومه شفق قطبی روز شنبه در یک ماشین سوار را از طریق یک جمعیت و یک معترض به ضرب گلوله کشته شد در طول تظاهرات علیه نژادی و بی عدالتی است.

شفق قطبی اداره پلیس گفت در توییتر که معترضان راه رفتن در بزرگراه بین ایالتی 225 شنبه هنگامی که یک وسیله نقلیه را از طریق.

به گفته پلیس یک معترض اخراج یک سلاح قابل توجه حداقل یک نفر که گرفته شد به یک بیمارستان در وضعیت با ثبات است.

مقامات گفت: وسیله نقلیه یدک کشیده و آنها در حال بررسی است. معترضان همچنین شکست ویندوز به دادگاه مراجعه و آتش آغاز شده بود در یک دفتر, پلیس گفت:. غیر قانونی مجمع اعلام شد و پلیس دستور داد معترضان به ترک منطقه را, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im