کمک به کشورهای در حال توسعه به تولید خود تجهیزات پزشکی برای حل کمبود عرضه

تلگراف | No comments

جدید کروناویروس در معرض staggeringly توزیع نابرابر زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی در سراسر جهان است.

هواکش هستند یک ابزار ضروری در درمان بیماری های تنفسی از جمله موارد شدید Covid-19 و در عین حال در سراسر 41 کشورهای آفریقایی وجود دارد کمتر از 2,000 دستگاه خدمت صدها میلیون ها نفر از مردم است.

اخیر تحقیقات توسط نیویورک تایمز شناسایی شده است که ده کشور آفریقایی هیچ هواکش در همه. از ماسک و دستکش به تشخیصی کیت و مواد در حال حاضر آسیب پذیر در کشورهای در حال underequipped حتی در ‘عادی’ شرایط.

در حال حاضر همه گیر مرکب است از آنچه در حال حاضر یک مشکل حاد با شکستن زنجیره تامین و ترغیب انباشت در میان کسانی که استطاعت آن را.

سازمان ملل بدون تاثیر یا فراوانی به تامین سفارشات از تجهیزات حفاظتی تشخیص و دستگاه های پزشکی پیدا کردن پاسخ خود به این بیماری همه گیر به شدت محدود است.

ضعف نظام سلامت به سرعت در حال غرق ترک میلیون ها نفر به انتخاب بین خطر عفونت از coronavirus یا فوق درمان در کلینیک برای بحرانی دیگر شرایط بهداشتی.

این وضعیت وخیم به ارمغان می آورد با آن فرصت بی سابقه ای برای ساخت محلی قابلیت تولید در سراسر جهان در حال توسعه و توانمند سازی کشور برای اطمینان از جمعیت خود را دریافت تجهیزات آنها نیاز دارید.

انجام این کار نه تنها حمایت از پاسخ فوری به این بیماری همه گیر اما ایجاد بیشتر انعطاف پذیر سیستم های سلامت و زنجیره تامین رفتن به جلو.

محلی تولید تجهیزات ضروری در برخی از کشورهای در حال توسعه – به خصوص برای حفاظت فردی, تجهیزات تشخیص و دستگاه های پزشکی – در حال حاضر بسیار محدود است با توجه به عدم دسترسی به اطلاعات و تخصص های فنی و مقررات راهنمایی.

کشورهای در حال بیش از حد متکی بین المللی زنجیره تامین برای این محصولات است که می تواند منجر به چالش های زمانی که تقاضای جهانی افزایش می یابد و عرضه محدود است.

در صورت Covid-19 عمومی و بخش خصوصی باید دست به دست هم برای قرض دادن بسیار مهم تخصص و فن آوری برای فعال کردن کشورها و مناطق به توسعه خود را با قابلیت تولید.

اقتصاد جهانی خواهد بود قادر به به طور کامل بهبود می یابند تا زمانی که همه کشورها می توانند در شناسایی و مراقبت از افراد آلوده به ویروس یک واقعیت است که تقویت این مورد که هیچ باینری انتخاب بین زندگی و معیشت.

تنها راه برای اقتصاد جهان در مسیر بازگشت است و برای ایجاد وحدت به اشتراک گذاری دانش و تکنولوژی و اطمینان حاصل شود که ما با هم در حال کند کردن روند گسترش این ویروس در حالی که شتاب تحقیق و توسعه به تشخیص درمان و واکسن.

در حال حاضر این اتفاق می افتد در یک صورت موقت. دستگاه های پزشکی شرکت Medtronic به تازگی اعلام کرد که آن را کامل مشخصات طراحی و تولید دفترچه راهنما برای یکی از فن های در دسترس به هر کسی به صورت رایگان.

دیگر مکان های عمومی و خصوصی نوآوران ساخته شده اند تعهدات مهم برای باز کردن نوآوری مدل و متعهد به اشتراک گذاشتن دانش و فن آوری است. اما مناسب جهانی هماهنگی مورد نیاز است برای به حداکثر رساندن تاثیر بالقوه – هر دو کوتاه مدت و بلند مدت.

که نیروی محرکه این فناوری دسترسی مشارکت (شیر) یک پلت فرم جدید ایجاد شده توسط سازمان ملل متحد تکنولوژی بانک با حمایت سازمان ملل متحد, برنامه توسعه سازمان بهداشت جهانی و کنفرانس سازمان ملل برای تجارت و توسعه است.

شیر اتصال جهانی نوآوران و تولید کنندگان و دانشگاهها و دیگران با تولید کنندگان محلی در کشورهای در حال توسعه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و دانش, طراحی, مشخصات و سایر اطلاعات مربوطه و پشتیبانی.

راه اندازی در سال 2016 توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد با یک دستور خاص به تقویت علم و فناوری و نوآوری ظرفیت حداقل کشورهای توسعه یافته سازمان ملل متحد Tech بانک و شرکای اصلی در حال ارائه یک راه حل جدید برای دریافت در سراسر موانع و اطمینان از کیفیت فناوری های سلامت می رسد کسانی که به آن نیاز دارید.

برای کشورها و کسب و کارهای محلی را بیشتر از این تکنولوژی در دسترس ساخته شده است وجود دارد هنوز هم نیاز به دسترسی به حمایت های مالی است. در آینده همکاری جدید با هدف ارائه فرصت برای تولید کنندگان در کشورهای در حال توسعه برای تامین منابع مالی مورد نیاز به دوباره هدف و در مقیاس بالا تولید داخلی از طریق همکاری با موسسات مالی بین المللی.

در مواجهه با جهانی همه گیر همه ما باید نقش بازی. برای شیر به موفقیت دولت و بخش خصوصی جامعه مدنی و شرکای توسعه باید هر انجام بخشی خود را به آدرس بحرانی کمبود لوازم و تجهیزات.

در نوبه خود از قرن چشم انداز میلیون ها نفر از مردم در حال مرگ از بیماری ایدز به دلیل عدم دسترسی به antiretrovirals فعالان در سراسر جهان تحت فشار قرار دادند و دولت برای قرار دادن زندگی بیش از سود. همکاری با تولید کنندگان عمومی در جنوب جهانی, generic نسخه از antiretrovirals شد تولید انبوه و برآوردها نشان می دهد بیش از 10 میلیون نفر بودند را نجات داد.

ما یک بار دیگر در یک نقطه در زمان که در آن تضمین این که مردم برای دسترسی به نجات بخش بهداشت و درمان فن آوری – از ماسک هواکش برای تست – بسیار مهم است برای سلامت کل جهان است.

این بحران بی سابقه ای نیاز به یک اندازه و استثنایی, واکنش, یک, که متحد بخش و سبب فقیرترین کشورهای جهان خود را برای ساخت ظرفیت آنها را قوی تر و مقاوم تر در حال حاضر و در آینده است.

جاده به بازیابی خواهد بود طولانی و دشوار است. اما ما می دانیم که برای به دست آوردن وجود دارد ما هم باید برود. با عمل همراه در حال حاضر ما می توانید آدرس سیستمیک تنگناها که مانع ترین و فقیرترین جوامع به حاشیه رانده از دسترسی به نجات بخش بهداشت و درمان فن آوری و تجهیز آنها را با ابزار مورد نیاز برای ساخت آینده ای روشن تر.

  • جاشوا Setipa است مدیر عامل سازمان ملل متحد تکنولوژی بانک برای کشورهای کمتر توسعه یافته

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>