یکs ما اسلاید easefully به فصل حداکثر cosiness, آن را به من خوشحال وظیفه به گزارش است که ما باید تیمی برای سال دوم با متخصص میخانه-سگهای در Sawday است.

نسخه دوم از گسترش و افزایش Sawday بزرگ, انگلیسی, انتشارات, راهنمای خواهد یک بار دیگر از ویژگی های این تلگراف میخانه از مردم, میخانه اگر شما انتخاب شده توسط هیچ یک دیگر از شما خواننده عزیز.

به سادگی ارسال یک ایمیل به قبل از نیمه شب در Feb 9. ما به شما خواندن تمام ایمیل های خود را, و بازدید به عنوان بسیاری از بارها که جهش در ما به عنوان ما می توانیم. ما معیارهای کمی ناملموس به حقیقت را بگویید. ما در شکار برای چیزی بیش از و بالاتر از خوب آبجو, مواد غذایی, اسب برسس و کل caboodle از publy desiderata.

وجود دارد به عنوان بسیاری از “مردم بارها” به مردم وجود دارد ، ما خواهد بود به دنبال فضای جامعه روح حس مکان احساس جایی مردم گرد هم می آیند و همه چیز اتفاق می افتد – آنها موسیقی, skittles, زندگی طبقات پایین ‘n’ آهسته کباب یا هر چیز دیگری. ما 2019 برنده پشم مسافرخانه در نزدیکی اوشم ووسترشر (تصویر بالا) یک ساختمان عظیم تاریخی علاقه اما آنچه در چرخش حکم ما بود boozy کمانچه جشنواره در شب قاضی ما بازدید کردند.

We هستید کمی با احتیاط از بارها که بیش از حد foodie هر چند: یکی از مکان های بازدید در بهار به وضوح یک رستوران عالی اما این بار تنها حدود پنج فوت طول و کارکنان به من نگاه عجیبی به من supped من تنها و بیکس پاینت. ولی در کل من می خواهم بگویم تنها قانون این است که هیچ قانون وجود دارد. فقط خود را بهترین مورد برای یک میخانه شما را دوست دارم.

توسط کیت میلر

در زیر یک مات و متحیر کردن-bouche: 30 زمستان بارها پیش مرتب به کنه یک سری از فصلی جعبه: خروش آتش سوزی, مواد غذایی, اتاق راه می رود و سگ…

30 بهترین زمستان بارها در بریتانیا به عنوان انتخاب شده توسط Sawday را

بهترین برای خروش آتش سوزی

دریاچه مسافرخانه در دریاچه Tummel, Strathtummel اسکاتلند

Weave از طریق جنگل می رسند در این 200 سال مسافرخانه و پیدا کردن واقعی دنج آتش سوزی و گراند منظره, میدان, تپه, دریاچه و آسمان است. صاحبان آلیس و جید نجات این مسافرخانه از غفلت ریخت در عشق و پول و در حال حاضر آن می درخشد. فضای داخلی مخلوط معاصر با استعداد کوهستانی جذابیت. شما پیدا کردن یک کمی سرد نوار رنگ تیرهای چوبی و چوب سوز در رستوران سپس طبقه اول اتاق نشیمن با مبل های کتاب ها و بازی ها پوست بز فرش و جید در گیتار. روز کاوش تپه, whizz پایین دوچرخه سواری مسیرهای پیاده روی یا بالا رفتن از Schiehallion محلی munro.

sawdays.co.انگلستان/pubs/theinnlochtummel

theinnatlochtummel.com

کاروانسرا در دریاچه Tummel

قایق نجات مسافرخانه Thornham نورفولک

You در بهشت هستید در اینجا تحت بزرگ آسمان از نورفولک را north coast با آن جارو نمک و باتلاق و ذخایر طبیعت و سواحل شنی است. قایق نجات بادبان های صاف و شیک مسیر با درخشان آتش و غذاهای دلپذیر. جمع کردن یک خط در خیلی Thornham نوار conjures یک قاچاقچیان عقب نشینی است. حل و فصل توسط یک آتش سوزی با یک پاینت Woodforde را Wherry یا کتاب یکی از دو سدر-چوب غرفه های برای ناهار خوری خصوصی. هر کجا که شما در حل و فصل این منو را دچار وسوسه کردن شما با فصلی ویژه, کرم, چای و ساندویچ دلچسب. ما Brancaster moules بودند خوشمزه ترین ما خورده است.

sawdays.co.انگلستان/pubs/thelifeboatinn

lifeboatinnthornham.com

این نعل اسب در Lane Village, اشبورن, Derbyshire

بین دربی و Buxton این نعل اسب نشسته در یک نقطه در یک روستا که زني تا محلی آن خراب فاسد توسط ماهانه taster منوها و مواد غذایی محلی که بازدید نقطه. گام در داخل به استقبال گرم و یک جرقه بار (بیش از 100 gins با صنایع دستی محلی تولید کنندگان نشان می دهد) و دو رو woodburner و دنج گوشه. مواد غذایی پادشاه است بنابراین کار کردن اشتها در اطراف تپه ها و جشن امثال فتا و confit گوجه فرنگی به دنبال پان سرخ شده بریل با poached, صدف, گوجه فرنگی ragù chorizo و گیاهان. ترک اتاق را برای معروف نعل اسب پنیر هیئت مدیره و یا توت فرنگی و نعناع parfait.

sawdays.co.انگلستان/pubs/thehorseshoes

horseshoeslonglane.co.انگلستان

این نعل اسب در خط ایجاد کرد Derbyshire

سه تپه Bartlow, Cambridgeshire

Originally باز به عنوان یک دست رفته در سال 1847 این روستایی مسافرخانه شده است خریداری و مرمت با اعتماد بنفس. آن را تنها باقی مانده میخانه در این روستای کوچک بیش از 100 روح و دو برابر کردن به عنوان روستای سالن کتابخانه و همه جانبه hub. وجود وزوز در داخل با گل آلود-بوت واکر لای کرا چادری دوچرخه سواران و خانواده ها با فرزندان. پیدا کردن یک نقطه دنج و انتخاب یک کتاب از کتابخانه.

sawdays.co.انگلستان/pubs/thethreehills

thethreehills.co.انگلستان

سه تپه, Cambridgeshire

جورج Alstonefield صتفردشر

تیاو استقبال گرم آبجو را در آهنگ و مواد غذایی و افسانه است. خوش تیپ جورج فوق العاده قابل اعتماد محلی با عشق اجرا شده توسط Siobhan و گراهام. به عنوان شما راه رفتن به اتاق شسته و رفته از پرتوهای gleaming معدن کاشی, crackling, ورود به سیستم شما می دانم که شما در دست های امن. این یک بی شتاب محل که در آن هر کس می داند که هر کس دیگری (یا به زودی خواهد شد) ramblers خودرا برای امتحان اماده میز جلو رفت و با گذشت زمان به آرامی. قرن 18 مربیگری خانه مناسب برای احزاب خصوصی. به راه رفتن آن را خاموش و سرگردان را از طریق سنگ آهک ایجاد کرد که در فلات بین دره های رودخانه کبوتر و چند برابر.

sawdays.co.انگلستان/pubs/thegeorge

thegeorgeatalstonefield.com

این آقا راجر Tichborne, ریه, Sussex,

این انتشارات با جذاب تاریخ: Sir Roger Tichborne قرار گرفت به عنوان یک دغل در سال 1871. هیچ اشاره از فریب در حال حاضر – میخانه ارائه در وعده خود, خانواده, دوستی, فصلی, ظروف و قرار دادی منوها. وجود دارد یک پای بخاری برای زمستان رفیع تیرها و کم رنگ-آبی دکور نور را به بار و اتاق ناهار خوری. منوها را بیشتر از مواد تشکیل دهنده محلی.

sawdays.co.انگلستان/pubs/sirrogertichborne

thetichborne.co.انگلستان

Sir Roger Tichborne, Sussex,

بهترین مواد غذایی

این پشم گوسفند وجانوران دیگر Cirencester, گلاسترشر

Charles دوم پس ماند در این قشنگ مربیگری مسافرخانه نما به عنوان یک manservant بنابراین داستان می رود. در حال حاضر آن را تا به حال refurb در سبک کلاسیک انگلیسی و نوار سالن و رستوران تب و تاب بودن. باز تمام روز, پشم گوسفند وجانوران دیگر کاملا وزوز. رها برای بیدار کردن قهوه و تخم مرغ با نان تست; را انتخاب کنید یک صفحه گرامافون در موقع ناهار و یک پاینت Thwaites. وجود دارد فوق العاده روزانه و یکشنبه کباب; ما دودی ساندویچ مرغ خوشمزه بود. شما می توانید افراط در برخی از واقعا ستمکار پودینگ و خوب پنیر محلی, شاید با یک لیوان پورت. همانطور که برای کارکنان آنها جذاب به خوبی آموزش دیده و شاد.

sawdays.co.انگلستان/pubs/thefleeceatcirencester

thefleececirencester.co.انگلستان

مول مسافرخانه خوش گذرانی Baldon آکسفوردشایر

شما در اعماق حومه در اینجا با وجود اینکه تنها شش مایل از آکسفورد و خط و خال در ادامه به وای foodies از دور و گسترده. مهمان نوازی است که در بافت قدیمی چوب-قاب ساختمان که یک سوراخ آب برای قرن ها. افکار رانش دنج زمستان ناهار lounging در باشگاه صندلی کنار inglenook شاید با یک پاینت پر از قلاب در دست است. شیک rusticity گسترش به تمام مناطق ناهار خوری فانتزی شمع بر روی چوب جداول, چاق, قرمز مایل به قهوهای طبقه خورشید ماهیگیری در یک کاسه فوی صدف با نان تازه پخته شده. فوق العاده روزانه اشاره به مدرن انگلیسی منوی فلفلی با شرق الهام بخش است.

sawdays.co.انگلستان/pubs/themoleinn

themoleinn.com

مول مسافرخانه آکسفوردشایر

ویلیام چهارم Kensal سبز لندن

On هارو جاده مخالف Kensal سبز گورستان – یک مکان صلح آمیز سرگردان (و یا شما می توانید کتاب یک تور) – این تاریخی کاروانسرا همه تازه مرمت شده. روح و نور با تم دریایی به یک اشاره ای به آن اسم ویلیام چهارم – ملوان کینگ و نلسون – همه به استقبال این محله دوستانه میخانه. مدرن انگلیسی, مواد غذایی است که در یک قرعه کشی: دارد محبوب یکشنبه, کباب و آبجو-ضرب و شتم ماهی و سه تراشه است ظرف امضا. Portobello بازار و ناتینگ هیل a 15-minute drive و آن را تنها یک پیاده روی پنج دقیقه به Kensal سبز لوله برای Bakerloo خط.

sawdays.co.انگلستان/pubs/williamiv

williamiv.لندن

ویلیام چهارم, لندن

St Tudy مسافرخانه بدمین کرن

یک کمی روشن میخانه پر از bonhomie و زیبا روستایی پخت و پز. آشپز-حامی امیلی ایجاد disarmingly غذایی ساده از بهترین Cornish تولید: بره tagine با زردآلو; اسکواش و رازیانه لازانیا; لیمو تنها با سیب زمینی; ترش پتکا با لخته کرم. ما تنها goujons با مرکبات سس مایونز و یک لیوان سفید از سیسیل نقطه ضربه. تعطیلات واکر و دوچرخه سواران از پدستو به مدت طولانی دوست داشت این گوهر کمی کردن آهنگ مورد ضرب و شتم با آن تخته سنگ کف و آن آمیزش آتش عذاب و نوار جنگلی در ضربه بزنید. وجود دارد چهار دنج ناهار خوری مناطق از جمله نوار عمومی و یک تراس در پشت. واقعا برنده شدن در نقطه.

sawdays.co.انگلستان/pubs/sttudyinn

sttudyinn.com

5. Stackpole مسافرخانه, Pembroke, Pembrokeshire

در lovely Stackpole پارک ملی نشاط, پر رونق, میخانه, ناهار خوری با infectiously مشتاق صاحبان و یک آشپز با مواد غذایی محلی اتصالات: تا آنجا که ممکن است ویلز و تمام پخته شده است از ابتدا. ربط از طریق چندین روستایی-هوشمند اتاق گرم با چوب-مشعل و حل و فصل در به را انتخاب کنید از فوق العاده روزانه (تازه دریا و باس ویلز گوشت گاو سیاه) و یا یک ملاحظه قیمت منو: شاید ویلز پنیر آبی گلدان با نان ترد و محلی گوشت خوک در یک سیب و سیب سس خامه. مختلفی وجود دارد که خوب تک مالت بندی را انتخاب کنید از شراب فراوان با شیشه ای و واقعی اله شامل Rev James و دو اژدها.

sawdays.co.انگلستان/pubs/stackpoleinn

stackpoleinn.co.انگلستان

Stackpole مسافرخانه, Pembrokeshire

این Kilpeck مسافرخانه Kilpeck Herefordshire

Kilpeck شناخته شده برای آن نورمن کلیسا – یک رشته دوم به تعظیم آن: یک کشور مسافرخانه. این غرفه در حاشیه روستا مشرف زیبا, زمینه, 10 مایلی جنوب هرفرد. در داخل: قدیمی سنگ تخته سنگ کف و احساس معاصر. حفاری به نوع مواد غذایی که شما می خواهم به امید پیدا کردن در یک کشور مسافرخانه: رودخانه Exe صدف در سیب و مریم گلی سس خامه با دست برش چیپس, پای چوپان, سبز, لوبیا, redcurrant و شراب قرمز jus. آن را به عنوان محلی به عنوان امکان پذیر است و سبز با کم غذا مایل سلام تنظیمات عایق و یک مخزن آب باران.

sawdays.co.انگلستان/pubs/thekilpeckinn

kilpeckinn.com

این Kilpeck مسافرخانه, Herefordshire

بهترین اتاق ها

این Litton در نزدیکی چاه سامرست

You هستید کاملا قرار داده شده برای حمام و بریستول در اینجا. این Litton یک گوهر است که در آن صاحب سالی و تیم او کار سخت و با خوشحالی به شما را در خانه احساس. به عنوان به زودی به عنوان شما اردک در داخل شما پیچیده شده در راحتی از پوست گوزن شمالی بر روی کاناپه به mulled شراب سیب, گرم شدن کره زمین بر روی نوار. اتاق خواب برخی از بالا, بار, برخی در مجاور آسیاب ها به صورت جداگانه و زیبایی تزئین شده است. تخت بزرگ و بسیار راحت و حمام و دوش درخشش. باهوش کلبه-سبک سوئیت در طبقه همکف اجازه دهید شما را به خانواده بدون احساس تنگ; یک طراحی شده است برای کمتر قادر.

sawdays.co.انگلستان/thelitton

thelitton.co.انگلستان

Litton, Somerset,

فراماسون اسلحه Meysey Hampton, گلاسترشر

منn شلوغ Cotswolds روستای پیر میخانه متعلق به Arkell را خانواده آبجوسازی از Swindon می ایستد با افتخار توسط سبز ایجاد کرد. وارد نوار منظم در راه شیک فقط کم پرتوهای پاک جداول و کف پارکت و فوق العاده آتش. تا در بالا: ساده و راحت اتاق خواب بزرگ ارزش برای دو خانواده. همانطور که برای مواد غذایی ساده و مدرن درجه یک: آهسته-کباب celeriac با فتا و فندق گرانولی را کنار بگذارید; ماهی دریای با رازیانه, گیاهان و خرچنگ سالاد; خشک سالخورده, استیک, با, تراشه, کباب, گوجه فرنگی و سیر را در کره.

sawdays.co.انگلستان/masonsarmsglouc

masonsarmsmeyseyhampton.com

این Meikleour اسلحه پرت & Kinross, Scotland

با خود آل بیش از 50 malts و یک دسته از صنعتگر gins شما پیدا کردن یک نان تست برای هر مناسبت در این کشور که در آن مسافرخانه اتاق خواب نام (Flahaut, Hortense, Lansdowne) منعکس کننده فرانسوی و اسکاتلندی تبار از صاحبان. شما ماندن در قرن 19 مربیگری مسافرخانه یا سرویس کلبه در زمینه یک درایو کوتاه و یا راه رفتن از ساختمان اصلی است. کلبه کوچک آشپزخانه, اما شما می توانید سرگردان برای صبحانه در رستوران.

sawdays.co.انگلستان/themeikleourarms

meikleourarms.co.انگلستان

Meikleour اسلحه

این Holford اسلحه تتبوری, گلاسترشر

یکt کنار جاده ای طولانی است که شما را به تتبوری نشسته این ادعا کشور مسافرخانه با آن whitewashed بیرونی. این مسافرخانه buzzes با مردم محلی و دوستداران طبیعت ایم که ظهور در یک پاینت یا کباب یکشنبه پس از کاوش در نزدیکی Westonbirt باغ. داخل همه گرم و ساده است ، شش اتاق خواب زیبا با سفید ترد منسوجات و پاشیده رنگ. را بزرگ دوقلو/دو زیر پیش امدگی لبه بام با یک تخت روز که دو برابر به عنوان یک صندلی کنار پنجره.

sawdays.co.انگلستان/theholfordarms

theholfordarms.co.انگلستان

این Beckford, اسلحه, nr Salisbury, Wiltshire

یک کشور خانه و مسافرخانه در Fonthill estate – این یکی از زیباترین کاروانهایی در زمین است. گرجستان فضای داخلی شیک و ترکیبی از ویژگی های اصلی و قرن 21 ، وجود دارد یک اتاق نشیمن با رو کاناپه در مقابل آتش خروشان; یک رستوران با یک دیوار شیشه ای که باز می شود بر روی تراس; یک بار با پارکت کف عالی محلی پاینت. اتاق خواب کوچک اما کاملا شکل گرفته با قیمت به مسابقه: سفید, دیوار, بهترین کتانی سیزال حرارتی خوب دستشویی و حمام. اگر شما می خواهید چیزی بزرگتر سعی غرفه در املاک; سابق مهمانان شامل بایرون و نلسون.

sawdays.co.انگلستان/thebeckfordarms

beckfordarms.com

این Beckford, اسلحه, Wiltshire

خداوند Poulett اسلحه Hinton, St George, Somerset,

تیاو 17 قرن کاهگلی مسافرخانه به شما می دهد استقبال گرم اتاق با منظره ایجاد کرد و توجه زیادی به جزئیات: bathrobes بسیار جالب حمام چیزهای شیر تازه در چین کوزه های کوچک کیسه های کماج. را انتخاب کنید یک جدول با شومینه در طبقه پایین میخانه و اجازه می دهد خود را کامل سامرست صبحانه – شیرینی کمپوت میوه و ماست; تخم مرغ با گوشت خوک و مارمالاد سوسیس یا نیمرو و تخم مرغ و ماهی قزل آلا; فرنی با شکر قهوه ای و کرم. این مواد غذایی تازه فصلی و محلی با مقدار ساخته درمان و دودی در خانه; جو آسان است رفتن, اما تصفیه مناسب با نقره و منسوجات.

sawdays.co.انگلستان/lordpoulettarms

lordpoulettarms.com

بهترین برای سگ

گل رز & تاج Barnard Castle, شرکت دورهام

این گل رز و تاج از تاریخ 1733 و می ایستد در روستای سبز و بعد به سخن کلیسا. در داخل شما می توانید حل و فصل در نوار و کباب دور در مقابل آتش را به عنوان شما تفنگ از طریق Teesdale جیوه و یا دنبال کردن مبل ها در صلح آمیز اتاق نشسته و پهلو به چای بعد از ظهر. سگ استقبال خواهد شد توسط مقیم hounds Perdy و Mabel هستند و وجود دارد که به صورت محلی ساخته شده رفتار پشت نوار.

sawdays.co.انگلستان/pubs/roseandcrown

رز-و-تاج.co.انگلستان

این گل رز و تاج

اعتبار: جیک Eastham

کشتی نوح مسافرخانه Lurgashall, West Sussex

منn شاعرانه تنظیم – کنار استخر روستا و کلیسا مشرف کریکت سبز – ارک بازیابی ایمان در آینده از این کشور به زبان انگلیسی میخانه. از نوار دنج مناطق ناهار خوری و یک barnlike اتاق هستند تیرهای کف پارکت, باز, آتش سوزی, مبلمان سنتی و آبپاش مدرن ، سگ همیشه بسیار خوش آمدید در این نوار وجود دارد کاسه آب در طول میخانه و اگر شما اجازه دهید که صاحبان می دانم که شما در آینده خواهد بود وجود دارد یک بشقاب بیسکویت سگ زمانی که شما می رسند. واقع در پای Blackdown وجود دارد lovely پیاده روی در اطراف روستا و حومه اطراف آن.

sawdays.co.انگلستان/pubs/noahsarksussex

noahsarkinn.co.انگلستان

گاو سر Mobberley, Cheshire

شما احساس گرما به عنوان به زودی به عنوان شما را از طریق درب راه رفتن از این روستای زیبا میخانه. شمع درخشش در جداول, آتش صدای ترق و تروق و کارکنان نمی تواند بهتر است. آن را نگه می دارد یک سگ نشان می دهد هر ماه اوت و حتی سگی آبجو در پشت نوار. تحت یک کم مخابره سقف هفت دست پمپ های توزیع بهترین محلی اله از جمله سر گاو تلخ و بی نظیر Mobberley لرزان.

sawdays.co.انگلستان/pubs/thebullshead

thebullsheadpub.co.انگلستان

گاو سر, Cheshire

این Felin Fach گریفین nr برکن, پویس ولز

Tخود را میخانه است دمدمی وطنی و رشد ترکیبی از آرامش غیر رسمی و سبک های رنگارنگ. وجود دارد یک باغ بزرگ برای سگ به اجرا در اطراف و استقبال گرم داخل با رفتار و پتو. چوب-قاب نوار شبیه اتاق نشیمن کوچک, هیپ, کشور خانه با مبل ها در مقابل آتش که می سوزاند در هر دو طرف و تخته نرد انتظار به بازی می شود. نقاشی دیوارهای سنگی در سراسر آمده در بلوک های رنگ. یک طرح باز احساس نوردد شما را از طریق به رستوران که در آن سهام گلدان بجوش و خروش آمدن در یک Aga; سعی کنید فیله ماهی با Pernod کرم قرقاول rillette حوا را پودینگ با دارچین کاستارد – همه آن را خوشمزه است.

sawdays.co.انگلستان/pubs/felinfachgriffin

felinfachgriffin.co.انگلستان

Felin Fach گریفین

این Fitzherbert, سلاح, سنگ, Staffordshire

منn قدیمی روستای Swynnerton بر خداوند استافورد است و مستغلات است که سگ پسند Fitzherbert مناسب برای یک پاینت پس از یک زمستان راه رفتن. نوزادان خوش بار و بطور دنج قرار گرفتن آن در اغوش گرفتن با یک طرح باز احساس و گرم با سه خوشمزه آتش سوزی. یک نشاط تیم کشتی platefuls از مواد غذایی به ظریف جداول: غذاهای دریایی, پلاتر, استیک و چاق و چله, کیک کرامبل, کیک های شکلاتی و پنیر محلی. دوستان چهار پا خود را احساس نمی سمت چپ با تشکر از رفتار خوشمزه در نوار.

sawdays.co.انگلستان/pubs/thefitzherbertarms

fitzherbertarms.co.انگلستان

این Fitzherbert اسلحه

خداوند کرو اسلحه در Blanchland, Northumberland

Originally آبوت در منزل و آشپزخانه (و آن باغ صومعه) خداوند کرو اسلحه تبدیل به یک کلاس II* لیست مسافرخانه. سگ را دوست دارم cosying تا اینجا پس از یک پیاده روی فرح بخش در صحراها وجود دارد باستان پرچم inglenook شومینه دیوار قلعه و درجه یک کشور دکور. مناطق وسیعی از رفیع به صمیمی و اتمسفر نوار است که در طاقی crypt. با یک سر آشپز از علامت Hix را پایدار, قوی, مدرن, منو شامل استیک لغو احکام صادره ی و تف بو گوشت تازه خرچنگ سالاد و یاقوت چغندر.

sawdays.co.انگلستان/pubs/lordcrewearms

lordcrewearmsblanchland.co.انگلستان

بهترین برای واکر

این Packhorse جنوبی استوک, داخل حمام

این گوهر از یک میخانه بود نجات داد و در حال حاضر اجرا شده توسط ایجاد کرد و نمایش فوق العاده بزرگ گراب و استقبال گرم برای همه است. این وضعیت در جنوب استوک فقط سه مایل از مرکزی و در جنوب دامنه Cotswolds. وجود دارد مقدار زیادی از دایره بزرگ پیاده روی لذت می برد از این انتشارات با چاپ راهنماهای موجود در نوار. بازگشت با اشتها برای جمعه ناهار که چیزهای افسانه.

sawdays.co.انگلستان/pubs/thepackhorse

packhorsebath.co.انگلستان

این Packhorse جنوبی استوک, داخل حمام

پل کاروانسرا Michaelchurch Escley Herefordshire

منازت خیلی نقطه رودخانه در زیر سیاه تپه Chatwin شهرت 16 قرن پل آغاز زندگی به عنوان یک خانه achingly دوست داشتنی با درختان بید گریه کردن پل پیاده رو. Brecon چراغ پارک ملی راست از درب عقب; اففا را لسبیین است که 30 دقیقه پیاده روی دور. واکر سگ و خانواده های فرود و Glyn بهترین هاست. در داخل گره های آویزان از تیرهای چوبی و چوب سوز کمربند حرارتی وجود دارد جامد چوبی pews و پاک کاج جداول. آن را به درستی pubby هنوز وجود دارد آلی و شراب خوب منو.

sawdays.co.انگلستان/pubs/thebridgeinn

thebridgeinnmichaelchurch.co.انگلستان

نعل اسب مسافرخانه Levisham, Pickering, North Yorkshire

دلچسب کشور مواد غذایی محلی اله و خروش آتش سوزی شما خوش آمد می گوید – درمان پس از فرح پیاده روی با سگ در آمد. این خوش تیپ, پیر سنگ ساخته شده است pantile مسقف میخانه می کشد غرور و افتخار از محل در سر خیره کننده گسترده laned Levisham. به خوبی نگهداری گوسفند سیاه و سفید بهترین تلخ و یورکشایر مورها از محلی Cropton آبجوسازی نگه داشتن واقعی-آل عاشقان مبارک – پارک خود را در مقابل خروش آتش باز با یک پاینت و کاغذ پس از یک قدم زدن از طریق نزدیکی دالبی جنگل.

sawdays.co.انگلستان/pubs/thehorseshoeinn

horseshoelevisham.co.انگلستان

نعل اسب مسافرخانه, Yorkshire

گاو نر & قو در Burghley استمفورد Lincolnshire

یک نوسازی زیبا از باستان مسافرخانه که می ایستد یک پیاده روی کوتاه از وسط با شکوه استمفورد بخشی از Burghley و مستغلات. Newark, Grantham و لینکلن همه در دسترس آسان در حالی که فوق العاده پیاده روی شروع از آستان. گام در داخل و پیدا کردن بافت چوب کف سنگ طلایی و دیوار و آتش سوزی smouldering. یک قایق محلی اله و برخی پر زرق و برق شراب سخت به مقاومت در برابر به عنوان مبتکر راحتی مواد غذایی که مگس ها از آشپزخانه شاید آسمانی نیش سرخ شده پنیر فتا و فلفل پان خشکیده گوساله کبد با خردل مشهد و شراب قرمز jus.

sawdays.co.انگلستان/pubs/thebullswanatburgley

hillbrookehotels.co.انگلستان/the-گاو نر-و-قو

گاو نر & قو در Burghley

این Gurnard سر Zennor کرن

Tخود را میخانه نشسته در سمت راست مسیر ساحلی و درون کرن منطقه از زیبایی طبیعی فوق العاده تنظیم جادویی است و پیاده روی به خیابان Ives سخت به ضرب و شتم. راز سواحل نظر می رسد در پایین جزر و مد و گل های وحشی خط زمین در تابستان. به میخانه شما نمی تواند امید برای بهتر. این خاکی شیک و دوستانه با رنگ ديوارهاي محروم طبقه های چوبی و آتش سوزی وارد شوید. نقشه و هنر محلی آویزان بر روی دیوار و کتاب و پر کردن هر قفسه; اگر شما نمی توانید به پایان برسد یک نگاهی به این صفحه و ارسال آن را به عقب.

sawdays.co.انگلستان/pubs/thegurnardshead

gurnardshead.co.انگلستان

این Gurnard سر کرن

این سیاه Sedbergh, Cumbria

Tخود را هوشمندانه مرمت 17 قرن مربیگری مسافرخانه آسان رفتن جو است. کردن خیابان اصلی و پس از آن یک قدم زدن به تمام شهر را از جمله جاذبه های هفتگی کشاورزان’ بازار و مغازه های عتیقه فروشی. نینا و جیمز بسیار دست و پرشور در مورد منشأ – از Herdwick پتو به محلی بوداده صنعتگر قهوه. نینا bakes صبحانه نان و شیرینی آنها را خود به خود و درمان وجود دارد و یک آشپزخانه کوچک باغ ، نمونه مبتکر پخت و پز با آتش در نوار دنج و یا در روح و رستوران با کف به سقف پنجره. Sedbergh یکی از سه کتاب شهرها و حتی سرپناه اتوبوس دارای یک انتخاب است. The Dales راه پیاده رو برگ از درب خود را و شما می توانید رسیدن به Howgill Fells در 10 دقیقه; کندال و ویندرمر هستند و فقط کمتر از نیم ساعت رانندگی دور.

sawdays.co.انگلستان/pubs/theblackbull

theblackbullsedbergh.co.انگلستان

این گاو نر سیاه و سفید, Cumbria

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de