در اینجا برخی از مجازی کنسرت به جریان از آسایش در اتاق نشیمن خود را امروز

نیوزویک | No comments

در حالی که حوادث زندگی می کنند در حال معلق بودن زمان در میان coronavirus همه گیر بسیاری از هنرمندان در ادامه به این فرصت را به بازی موسیقی برای طرفداران خود را از راحتی از خانه خود را.

با اجتماعات بزرگ ممنوع نوازندگان گرفته اند به, YouTube, Instagram, حرکت یا کشش ناگهانی و سیستم عامل های دیگر به جریان مدرج به پایین مجموعه sans جیغ جمعیت تا طرفداران هنوز هم می تواند لذت بردن از موسیقی خود را در حالی که خود منزوی. در اینجا یک زن و شوهر به تماشای برای امروز.

erykah badu
Erykah Badu انجام در سیاه و سفید در هر دو طرف 20th Anniversary concert at The Greek Theatre در 25 اکتبر 2019 در برکلی کالیفرنیا است.
تیم Mosenfelder/گتی

Erykah Badu

که در آن: اعلام نشده

زمان: اعلام نشده

Badu اعلام کرد یک جریان تعاملی تجربه که در آن طرفداران قادر خواهد بود برای خرید پذیرش برای یک دلار. برای قیمت از پذیرش طرفداران خواهد بود قادر به تصمیم می گیرید که Badu آهنگ ها پخش در طول نمایش از صفحه اصلی. Badu تشویق طرفداران به دنبال او Instagram و توییتر برای به روز رسانی در نشان می دهد. به نظر می رسد آن را به جریان در وب سایت رسمی خود.

مرد سوم پرونده

که در آن: Third Man Records YouTube Channel

زمان: 12 p. m. CT

جک سفید و ضبط سوم مرد ثبت شده است میزبانی “مرد سوم دسترسی عمومی” که ویژگی های مختلف هنرمندان انجام در برچسب اتاق آبی در نشویل. تا کنون, برچسب, ویژه, اجرای, از تدی و سواران خشن و Luke Schneider. برچسب گفته است که آن را اعلام خواهد کرد یک برنامه به زودی.

بن Gibbard

که در آن: Death Cab for Cutie کانال یوتیوب و Facebook صفحه

زمان: 4 p. m. PT

The Death Cab for Cutie و خدمات پستی خواننده گروه شده است, پخش آهنگ هر روز از خانه اش در استودیو. در کنار مرگ کابین و خدمات پستی بازدید مانند “اتاقک عکاسی”, “صدا حل و فصل” و “بزرگ از جمله ارتفاعات” Gibbard انجام شده است را پوشش می دهد با چنین indie در راک به عنوان Radiohead The Decemberists و خرگوش وحشت زده.

جف Rosenstock کریس Farren و بیشتر

که در آن: جف Rosenstock را Instagram Live

زمان: 6:15 p. m. ET

مدرن پانک پیشگام جف Rosenstock سازماندهی کنسرت بیش Instagram live with Chris Farren, P. O. S. Oceanator, Gladie اضطراب و احتمالا بیشتر. این نگرانی چوب زیر گهواره اعلام کرد: “شب شنبه [از آن وحشتناک بود -]” در خود Instagram. فرفره است ترانه سرا دوم عملکرد در Instagram زندگی می کنند.

مرده و شرکت

که در آن: Nugs.tv

زمان: 8 p. m. ET

این گروه متشکل از سابق مرده سپاسگزار اعضای John Mayer و بیشتر آغاز خواهد شد جریان قبلا ثبت کنسرت های آنلاین هر شنبه در 8 بعد از ظهر پخش امشب یک دسامبر 2, 2017 عملکرد فیلم برداری در Austin, تگزاس, در, فرانک اروین مرکز.

اپرای متروپولیتن

که در آن: MetOpera.org

زمان: 7:30 p. m. ET

ملاقات است پخش ضبط شده از یک اپرا مختلف از ابتدا در 7:30 بعد از ظهر تا 3:30 بعد از ظهر بعد از ظهر بعد در وب سایت رسمی خود. شنبه شب این ملاقات نشان Donizetti Lucia di Lammermoor.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>