در اینجا این است که چگونه به خود را پیگیری محرک بررسی از IRS

آمریکایی واجد شرایط برای پرداخت های مستقیم از coronavirus اقتصادی و لایحه باید قادر به پیدا کردن زمانی که آنها در حال گرفتن پول خود را با یک ابزار جدید از سرویس درآمد داخلی انتظار می رود برای راه اندازی در هفته آینده.

به نام من پرداختاین ابزار می رود که به کاربران اجازه می دانم زمانی که به یکی از دو انتظار پول خود را به طور مستقیم سپرده به حساب خود و یا زمانی که کاغذ چک و زنجان تحویل داده می شود.

من پرداخت نمی کند و نیاز به دانلود از app store با توجه به آزادی مطبوعات ارائه شده به نیوزویک توسط وزارت خزانه داری و می توان از هر قرص و یا تلفن.

برخی از اطلاعات اولیه مورد نیاز خواهد بود به منظور پیگیری پرداخت از جمله یک شماره امنیت اجتماعی آدرس پستی و تاریخ تولد کاربر.

انتظار می رود ویژگی های اضافی با دریافت پرداخت ابزار یک محل برای افرادی که فایل سالانه درآمد مالیاتی از جمله افرادی که از دریافت مزایای تامین اجتماعی به ورودی اطلاعات خود را به منظور تسهیل پرداخت.

money, coronavirus, stimulus package
افراد واجد شرایط قادر خواهد بود برای پیگیری زمانی که آنها با توجه به دریافت پرداخت ها از coronavirus بسته محرک با یک ابزار جدید از سرویس درآمد داخلی.
iStock/گتی

افرادی که نمی اظهارنامه مالیاتی فایل می توانید پیش بروید و ارسال اطلاعات خود را به IRS با انتخاب غیر filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت در اینجا گزینه در IRS سایت.

“افرادی که نمی باید یک بازگشت تشکیل پرونده الزامی می توانید با استفاده از این ابزار به ما اطلاعات اولیه به طوری که آنها می توانید دریافت خود را از تاثیر اقتصادی پرداخت و به زودی به عنوان امکان پذیر است ، گفت: نمایندگان کمیسیون چاک Rettig در انتشار اخبار در روز جمعه. “IRS و رایگان فایل داد مشغول به کار در سراسر ساعت به تحویل این ابزار جدید برای کمک به مردم است.”

“مالیات دهندگان واجد شرایط که در زمینه اظهارنامه مالیاتی برای سال 2019 یا 2018 دریافت پرداخت به طور خودکار” با توجه به اطلاعات در سایت IRS. “پرداخت اتوماتیک را نیز در آینده نزدیک به آن دسته از مردم دریافت بازنشستگی تامین اجتماعی بازماندگان ناتوانی (SDDI) و یا مزایای بازماندگان و راه آهن مزایای بازنشستگی.”

بزرگسالان آمریکایی که واجد شرایط برای پرداخت می توانید انتظار برای دریافت تا $1,200 از دولت با اضافی $500 به پدر و مادر هر کودک است.

اما وابسته به کودکان بیش از 16 سالگی واجد شرایط برای پرداخت و نه افراد بیش از سن 18 سالگی که مدعی شدند به عنوان یک وابسته به شخص دیگری مالیات است.

مردم باید یک شماره امنیت اجتماعی به منظور دریافت پرداخت. اگر تنها یک عضو از یک زن و شوهر که فایل های بازگشت مشترک یک شماره امنیت اجتماعی و سپس نه فردی است واجد شرایط برای دریافت این بودجه اگر چه وجود دارد یک استثنا برای این قانون برای خانواده های نظامی.

محدودیت برای واجد شرایط بودن را نیز تعیین شده است بر اساس درآمد ناخالص تنظیم (AGI) گزارش مالیات دهندگان را باز می گرداند. به منظور واجد شرایط تک واجد شرایط بزرگسالان باید یک AGI از 75000 دلار یا کمتر است. بدون فرزند در ازدواج نیاز به یک AGI از 150.000 دلار یا کمتر است. افراد تشکیل پرونده به عنوان سرپرست خانوار باید گزارش یک AGI از $112,500 یا کمتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im