زمانی که زندگی را به بازگشت به “عادی” ؟ این چیزی است که پدر و مادر با بچه ها گیر در خانه مردم کار می کنند و آمریکایی ها در سراسر کشور می خواهید بدانید. چه خواهد شد آن را به زندگی می کنند در یک پست-coronavirus جهان ؟

هر چند رئیس جمهور تهمت است مشتاق برای باز کردن این کشور به عقب تا به زودی کارشناسان هشدار می دهند چند چیز مهم باید در محل برای زندگی به بازگشت به برخی از نسخه های آن کشور اساسا تعطیل در ماه مارس است. حتی در آن زندگی ممکن است کاملا مشابه; بسیاری از مردم ممکن است تغییر رفتار خود و تجدید رفتن به اجتماعات بزرگ که قبلا عادی است.

“اگر” بازگشت به حالت عادی’ به معنی اقدام مانند وجود دارد هرگز یک coronavirus مشکل من فکر نمی کنم که رفتن به اتفاق می افتد تا زمانی که ما یک وضعیت که در آن شما می توانید به طور کامل محافظت از مردم” Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی بیماری های عفونی در روز دوشنبه در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه. “اما هنگامی که ما می گویند” برگشت به حالت عادی معنی چیزی بسیار متفاوت از آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر چون در حال حاضر ما در یک بسیار شدید کاهش. زمانی که ما به عقب بر گردیم به حالت عادی ما را به تدریج به نقطه که در آن ما می تواند به عنوان یک جامعه است.”

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

یک “نقشه راه” گزارش منتشر شده توسط محافظه کار-تکیه American Enterprise Institute, نوشته شده توسط سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb دیگر سابق FDA مقامات و کارشناسان در دانشگاه جانز هاپکینز شناسایی سه فاز:

  • فاز اول: “آهسته گسترش” — این است که ایالات متحده در حال حاضر;
  • مرحله دوم: دولت توسط دولت بازگشایی اقتصاد; و
  • مرحله سوم: ایجاد ایمنی برای بلند کردن جسمی از فاصله.

تنها در این است که فاز سوم خواهد زندگی بازگشت به نزدیکترین چیز به حالت عادی گزارش نتیجه می گیرد. Gottlieb به عنوان تا حدودی از یک مشاور دولت فدرال در طول coronavirus بحران ارائه جلسات و ساخت دور در تلویزیون.

آمریکا تنها قادر خواهد بود به حرکت به یک دولت توسط دولت بازگشایی اقتصاد هنگامی که وجود دارد “کاهش پایدار در موارد حداقل به مدت 14 روز;” بیمارستان ها باید از این ظرفیت برای درمان تمام بیماران بدون اینکه غرق; هر کس نشان دادن علائم می تواند آزمایش می شود و دولت می تواند به طور فعال نظارت بر موارد تایید شده و اطلاعات تماس. در این مرحله اکثر متحده به نظر می رسد هنوز هم هفته دور از قادر بودن به انجام این کار و این کشور هنوز هم ramping تا تست.

در فاز دوم AEI گزارش اشاره می کند بسیاری از مدارس و دانشگاه ها و کسب و کار قادر خواهد بود برای باز کردن درهای خود را یک بار دیگر برای احیای اقتصاد است که unsettlingly خفته. اما برخی از اجتماعی فاصله اقدامات نیاز به ادامه و “بالا-تماس با” تنظیمات مانند مدارس نیاز به راهنمایی بیشتر از مراکز کنترل بیماری در آنها چگونه باید رفتار خود را. ماسک-پوشیدن مهم خواهد بود حداقل برای مدتی. تست نیاز به به طور گسترده ای در دسترس پزشکان و دفاتر و فاصله فیزیکی کمتر خواهد شد و تقاضا نظارت سختگیرانه تر اقدامات لازم برای شناسایی موارد و ردیابی تماس های خود را به سرعت گزارش اشاره می کند.

فرماندار نیویورک اندرو کومو که در حال کار با همکار فرمانداران در منطقه سه جانبه دولت در یک برنامه به راه اندازی مجدد اقتصاد می گوید: همکاری منطقه ای و تست کلیدی خواهد بود.

“این رفتن به پایین آمدن به چقدر خوب ما با تست. شما نمی خواهید برای پایان دادن به عفونت و پایان این ویروس قبل از اینکه شما شروع مجدد زندگی است. من فکر نمی کنم شما که لوکس” کومو گفت: در یکی از روزانه خود را در کنفرانس های مطبوعاتی در اوایل این هفته. “چگونه شما شروع به اقتصاد بازگشت تا چگونه شما شروع به بازگشت به کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است ؟ آن را برای رفتن به پایین آمدن به تست. شما در حال رفتن به می دانم که به این ویروس که حل و فصل این ویروس که تا به حال هرگز آن را برای رفتن به تست. و است که یک میدان کاملا جدید است که ما فقط در حال توسعه در حال حاضر،”

تست آنتی بادی یا سرولوژی نیز بود کلید Coronavirus نیروی کار را دکتر دبورا Birx گفته است. در این نقطه, آن غیر ممکن است بدانید که چگونه عمیقا ویروس نفوذ عموم زیرا آمریکا تست شده عقب مانده و مهم اما ناشناخته بخشی از موارد بدون علامت است. آنتی بادی آزمایش اجازه می دهد که ایالات متحده برای شناسایی افرادی که مبتلا به این ویروس و بهبود. Birx می گوید: اولین آزمون می تواند در دسترس خواهد بود “در این ماه است.”

دکتر برت Giroir یک دریاسالار نیز در این کارگروه گفت: این آزمون که اگر موسسه ملی بهداشت و غذا و دارو می توانید مطمئن شوید که آزمون کار راه آنها قرار است به “ما میلیون ها نفر در بازار است.” و این آزمایشات می تواند انجام شود به سرعت با “ده ها و ده ها میلیون نفر از مردم نمایش با یک خراش انگشت در نقطه.”

این نوع گسترده تست را قادر می سازد نظارت غربالگری است که کمک خواهد کرد که کارشناسان را در درک که آیا “1% و 5% و 30% از آمریکایی ها آلوده شده اند,” Giroir گفت.

Birx گفت: در طول سال های اخیر Coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید که آنتی بادی آزمایش را یک “صلح از ذهن است که خواهد آمد از دانستن اینکه شما در حال حاضر آلوده شدند شما باید این آنتی بادی شما امن هستند از عفونت مجدد 99.9 ٪ از زمان.

که مرحله سوم بلند کردن اجسام فیزیکی فاصله محدودیت می تواند آغاز خواهد شد تنها زمانی که گسترده نظارت بر درمان و در حالت ایده آل یک واکسن در محل AEI گزارش می گوید.

ملت نمی خواهد بازگشت به نزدیک ترین نسخه عادی تا یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس عمومی Fauci concurs. در حالی که شرکت های خصوصی در حال مسابقه برای اولین بار به ارائه یک ثابت موثر واکسن مانند واکسن است که به احتمال زیاد هنوز حداقل یک سال دور برای تبدیل شدن به در دسترس عموم کارشناسان می گویند.

“اگر شما می خواهید برای دریافت به قبل از coronavirus که ممکن است همیشه اتفاق می افتد در این معنا از این واقعیت است که این تهدید وجود دارد” Fauci روز دوشنبه گفت:. “اما من معتقدم با درمان خواهد شد که در آینده آنلاین و با این واقعیت است که من احساس اعتماد به نفس است که بیش از یک دوره از زمان ما به خوبی واکسن. که ما هرگز به عقب بر گردیم به جایی که ما در حال حاضر. بنابراین در صورتی که به معنی بازگشت به حالت عادی پس از آن ما خواهد شد به حالت عادی بازگشت.”

اما آمریکایی ها نیاز به آماده برای زندگی به تغییر برای آینده نزدیک Gottlieb گفت: “چهره ملت” یکشنبه.

“من فکر می کنم همه چیز به طور دائم تغییر بیرون آمدن از این تا زمانی که ما رسیدن به یک واکسن و ما به طور کامل می تواند پیروز شدن بر این” گوتلیب گفت: “چهره ملت” مدیر مارگارت برنان است. “ما در حال رفتن به دیدن یک V-شکل بازیابی یا سریع snapback وجود ندارد و توانایی بسیار موثر دارو در دست پزشکان است که می تواند به کاهش خطر یا استفاده به عنوان یک پیشگیری برای جلوگیری از عفونت در افرادی که در معرض این ویروس یا درمان افرادی که به این ویروس هستند – به احتمال زیاد در معرض خطر از یک نتیجه بد.”

“ما می توانیم این نوع از مواد مخدر در تابستان و قطعا با سقوط” او ادامه داد. “من نمی بینیم نوع عمدی صنعتی رویکرد همه دست به دست در عرشه رویکرد به تلاش برای به دست آوردن این نوع از درمان. و چیزهایی وجود دارد که امیدوار کننده در حال حاضر است که می تواند به ارمغان آورد به جلو با سرعت بیشتری. اما وجود ندارد و آن این است که رفتن به 80 درصد اقتصاد است. چیزهایی هستند که وجود دارد نه آینده را. مردم در حال رفتن به جمعیت به همایش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im