اینجا جایی است که بایدن ساندرز و Gabbard ایستاده در شش متحده به جمهوری دموکراتیک مسابقه

نیوزویک | No comments

یک هفته بعد از سه شنبه به طور چشمگیری تغییر 2020 در انتخابات ریاست جمهوری رای دهندگان در نیم دوجین متحده خواهد سر به پای صندوق های رای برای انتخاب دموکرات آنها می خواهند برای دیدن نامزد شده است.

آیداهو, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن تمام خواهد شد برگزاری مقدماتی یا قفقاز در مارس 10. در مجموع 9 درصد از تمام متعهد نمایندگان در دموکراتیک اولیه مسابقه خواهد بود تا برای grabs در روز سه شنبه.

تنها سه دموکرات ها باقی می ماند و در آنچه پس از 28 نامزد زمینه: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن هاوایی نماینده Tulsi Gabbard و ورمونت سناتور برنی ساندرز. بایدن و ساندرز در حال قفل شده است و در یک مسابقه برای این حزب نامزدی از هم جدا شده توسط تقریبا 100 نماینده. Gabbard در حالی که هنوز در انتخابات برداشت تا تنها یک زن و شوهر از نمایندگان و رای گیری در پایین تک رقمی.

california democratic primary voting 2020
استیو کیم کست رای خود را در گلندیل در کالیفرنیا ریاست جمهوری اولیه در سه شنبه 3 مارس. شش کشور برگزار خواهد شد مقدماتی یا قفقاز در مارس 10.
رابین بک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پس از خروش در سه شنبه هنگامی که او برنده 10 از 14 متحده در بازی بایدن است که منجر نماینده دفعات مشاهده شده است. همانطور که از صبح روز دوشنبه معاون سابق رئیس جمهور جمع آوری کرده بود 664 نمایندگان. ساندرز در جای دوم با 573. اما هر دو هنوز یک راه طولانی از 1,991 نمایندگان نیاز به پرچ نامزدی.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان می دهد که نامزدهای نماینده تعداد عنوان به روز سه شنبه شرکت کنند ،

Democratic Delegate Count
دموکراتیک نماینده تعداد از مارس 9.
Ana ortega

در اینجا نگاهی به چگونگی نامزدهای انتخابات در هر مجموعه دولت به رای دادن در مارس 10.

آیداهو

وجود نداشته است نظرسنجی های اخیر در آیداهو اما megyn kelly پیش بینی پیش بینی بایدن پیروز خواهد شد. با توجه به سایت معاون سابق رئیس جمهور دارای 55 درصد شانس برنده بیشترین آرا. ساندرز نه بیش از حد دور با 45 درصد شانس برنده بیشترین آرا. این سناتور ورمونت دارای یک پیشینه ثابت در آیداهو او به عنوان برنده دولت با بیش از 55 امتیاز در سال 2016 دموکراتیک اولیه مسابقه.

میشیگان

یک مطبوعات آزاد دیترویت نظرسنجی دوشنبه منتشر شد نشان داد بایدن با 24-نقطه سرب بیش از ساندرز در میانه دولت است. او 51 درصد پشتیبانی از احتمال اولیه رای دهندگان در مقایسه با ساندرز’ 27 درصد است.

میشیگان بزرگترین ایالت در بازی در مارس 10, با 125 نمایندگان به جایزه. ساندرز برنده دولت در سال 2016 در تکان دهنده ناراحتی بیش از هیلاری کلینتون ، نظرسنجی ها قبل از ابتدایی که در آن سال نشان داد که سناتور ورمونت انتهایی کلینتون با یک ملاحظه حاشیه.

می سی سی پی

داده ها برای پیشرفت نظرسنجی انجام شده در هفته گذشته نشان داد بایدن با عظیم 55 نقطه سرب بیش از ساندرز در دولت است. معاون سابق رئیس جمهور دستگیر 77 درصد حمایت در میان به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان در حالی که ساندرز به حال 22 درصد است. Gabbard شد رای گیری در 1 درصد است.

میسوری

بایدن نیز در سرب در میسوری با توجه به داده ها برای پیشرفت کشور ، بررسی های انجام شده از 4 مارس تا 7 نشان داد بایدن با 62 درصد حمایت در میان به احتمال زیاد رای دهندگان. ساندرز در مقام دوم با 32 درصد و Gabbard آمد در گذشته با 2 درصد است.

داکوتای شمالی

شده اند وجود دارد هیچ نظرسنجی های اخیر در داکوتای شمالی اگر چه megyn kelly پیش بینی پیش بینی بایدن برنده خواهد شد دولت با میانگین 48 درصد است. با توجه به سایت او 63 درصد شانس برنده بیشترین آرا در حالی که ساندرز به 37 درصد شانس. داکوتای شمالی یکی از کوچکترین کشورهای در بازی در مقدماتی حزب دموکرات نژاد آن را به عنوان تنها 14 نمایندگان.

واشنگتن

این مسابقه در واشنگتن به نظر می رسد بسیار نزدیک در مقایسه با کشورهای دیگر است که در رای گیری مارس 10. یک نظرسنجی از شاه-تلویزیون در سیاتل انجام شده در هفته گذشته بر داشت بایدن و ساندرز تا به حال نزدیک به همان مقدار از حمایت در میان رای دهندگان دموکرات جلوتر از اولیه.

با توجه به نتایج نظرسنجی 36 درصد احتمال زیاد دموکراتیک رای دهندگان برای رای دادن بایدن و 35 درصد خواهد رای برای Sanders. سیزده درصد گفت: آنها می خواهم برای رای دادن “برخی دیگر از دموکرات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>