در اینجا که در آن صورتحساب برق خود را به افزایش این تابستان

با کروناویروس صعودی در بسیاری از نقاط ایالات متحده میلیون ها نفر از آمریکایی ها صورت یک تابستان پناه در محل. که این به معنی افزایش هزینه های برق برای سال آمده است, طبق آخرین تجزیه و تحلیل.

Arcadia است که متصل ساکنان با قدرت تمیز نگاه چقدر بیشتر انرژی خود را 430,000 مشتریان با استفاده از در ماه مارس — زمانی که مصرف انرژی است که به طور معمول پایین و ترجمه شده این رقم به دلار به ببینید که چقدر بیشتر از یک خانواده معمولی خواهد پرداخت از طریق تابستان اگر آنها ماندم, به در خانه.

“این نوع شوک به ما برای دیدن این قدر از تغییر گفت:” اوون Quinlan, Arcadia, معاون رئیس جمهور از تجزیه و تحلیل و داده های علم است. و هنگامی که ما آن را یک دلار و اساس آن نوع از تعجب برای دیدن … چقدر این بود که هزینه رفتن به.”

فیلادلفیا و نیویورک ساکنان می توانید انتظار به پرداخت بین $30 و 40 دلار در ماه اضافی برای امتیاز کار از خانه و تحلیل یافت. Bostonians باید پیش بینی های اضافی $27 یک ماه به طور متوسط در حالی که واشنگتن ساکنان باید ببینید در کمتر از 20 دلار در ماه در هزینه های بالاتر.

شهرستانها در شرق در حال دیدن بزرگترین جهش در هزینه های قدرت به دو دلیل Quinlan گفت. یکی فصلی تنوع. “در مکان هایی که سنتی چهار فصل با آب و هوای معتدل شما در حال رفتن برای دیدن بالاتر تنوع بین بهار و تابستان,” او گفت:. انرژی در منطقه نیز هزینه بیشتر در هر کیلووات ساعت از جنوب یا غرب — این بدان معناست که حتی یک افزایش کوچک در استفاده می تواند تاثیر بزرگی در صورتحساب برق.

در مقابل, West Coast شهرستانها می توانید انتظار نسبتا متوسط را افزایش می دهد از $2 به $20 ماه و تحلیل یافت. Quinlan اشاره کرد که آرکادیا را برآورد محافظه کارانه از آن فرض می شود آمریکایی ها را افزایش می دهد قدرت خود را با همان مقدار آنها در ماه مارس و به حساب نمی برای فروزان-داغ درجه حرارت در تابستان.

Coronavirus قرنطينه وقایع در صفحه اصلی تصویری خاطرات در سراسر ایالات متحده

در ماه های اخیر, مسکونی, استفاده از انرژی شروع به پریدن کرد در سراسر کشور. آمریکایی ها مصرف 6 درصد انرژی بیشتر در ماه آوریل از آنها تا به حال برای این دوره در پنج سال گذشته به گفته اداره اطلاعات انرژی. در تگزاس زمان استفاده از انرژی است که 8 تا 10 درصد بالاتر از معمولی با توجه به استیو Cicala استادیار اقتصاد در دانشگاه تافتز.

“به عنوان خنک کننده شروع به تبدیل شدن به بیشتر فشرده, خوب, سپس شما در حال رفتن به شروع به دیدن و حتی بیشتر افزایش مسکونی مصرف” Cicala گفت: در قسمت جدید از این پادکست “منابع رادیویی است.”

بیشتر از آن انرژی است که از خنک کننده به عنوان افراد مشغول به کار از خانه میل لنگ تا خود را به سیستم های تهویه مطبوع.

“طول می کشد تا بیشتر برق برای خنک کردن هر کس در خانه های خود را زیرا آنها در حال خنک کردن کل خانه از آوردن هر کس به دفاتر و خنک کننده این دفاتر در حالی که خانه های خود نیستند بودن سرد کاملا به عنوان به شدت” Cicala گفت. و این کارگر که به پرداخت یک قدرت بالاتر لایحه — رئیس خود.

برای نگه داشتن صورتحساب کنترل Quinlan نشان می دهد بسته شدن پرده برای جلوگیری از نور که طول می کشد برخی از سویه کردن AC. انرژی کارآمد پنجره نیز می تواند کمک به نگه داشتن هوای سرد در (و در زمستان دام هوای گرم در داخل خانه). در نهایت یک “هوشمند” ترموستات و لوازم صرفه جویی در انرژی می تواند کمک به کاهش مصرف برق بدون نیاز به فکر می کنم در مورد آن. و اگر قبض خود را می رود تا به هر حال ممکن است آن را به ارزش نگاه خود را به کارفرما بازپرداخت سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im