اینجا است که نیاز به مشتریان به پوشیدن ماسک صورت

به عنوان آمریکایی ها در مبارزه با آنچه مقامات بهداشتی می گویند یکی از ساده ترین راه corralling coronavirus بیشتر و بیشتر خرده فروشان عمده در حال حاضر گفتن خریداران آنها را مجبور به پوشیدن یک ماسک و یا در نظر گرفتن گزینه های دیگر مانند منظقه وانت.

Walmart, Target و CVS در میان کسانی که تصویب سیاست های نیاز است که مشتریان خود را به پیوستن به کارکنان نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 است که فزاینده در بسیاری از نقاط کشور و کشته شدن بیش از 141,000 آمریکایی است.

این عمل حمایت توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در استفاده گسترده ای در دیگر کشورهای رقیب با این بیماری همه گیر, اما ثابت شده است به خصوص دشوار است برای به اجرا درآوردن در آمریکا که در آن گفته بودن به پوشیدن ماسک به عنوان توهین به آزادی های شخصی برخی از آمریکایی ها.

هنوز هم این کشور در مبارزه برای مهار این ویروس بیشتر دولت و دولت های محلی تصویب ماسک قوانین و فدراسیون ملی خرده فروشی امیدوار است که خارج از پیوستن به این تلاش می تواند یک “نقطه اوج در این بهداشت عمومی بحث” از آنجا خارج شده است که این کشور بزرگترین خرده فروش با نزدیک به 4,800 فروشگاه ها در ایالات متحده و بیش از $514 میلیارد دلار درآمد کل در سال گذشته است.

گروه تجارت خواست دیگر خرده فروشان به دنبال کت و شلوار با استناد به خطرات بهداشتی به کارگران خرده از مشتریان که نمی پوشیدن ماسک. “کارگران در خدمت مشتریان باید به یک تصمیم مهم که آیا آنها باید خطر قرار گرفتن در معرض عفونت و یا از دست دادن شغل خود به دلیل اقلیتی از مردم حاضر به پوشیدن ماسک به منظور کمک به جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus” این گروه در بیانیه ای گفت.

در اینجا مختصر و مفید از خرده فروشان گفتن مشتریان به ماسک و یا در نظر گرفتن دیگر استفاده از خرید:

 • Albertsons — مواد غذایی شرکت در پشت مارک های که همچنین شامل Safeway, Vons, Jewel-Osco شاو را Acme Randalls ایالات سوپر مارکت ها و بازار نیاز به تمام خریداران به پوشیدن ماسک صورت در جولای 21 “برای حفاظت از خود و برای که از همکاران ما.”
 • Aldi را — no-frills بقال نیاز خریداران به پوشیدن ماسک صورت در آن بیش از 1,900 فروشگاه در جولای 27. گزینه برای کسانی که قادر و یا تمایلی به پوشیدن ماسک شامل خانه تحویل و منظقه وانت.
 • اپل — آی فون و آی پد فروشنده در مارس 17 گفت: این امر نیاز به ماسک و متوسط چک برای کسانی که از آمدن به فروشگاه خود را که باز هستند.
 • بهترین خرید — این کشور بزرگترین خرده فروش الکترونیک و نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک صورت با کودکان و کسانی که قادر به پوشیدن ماسک برای دلایل بهداشتی معاف از سیاست به عنوان ژوئیه 15.
 • ضربه فیلم های پورنو کار را Wholesale Club — خرده فروش از 20 ژوئیه نیاز به صورت پوشش است که پوشش دهان و بینی در حالی که خرید در آن مکان با کودکان زیر 2 معاف. کسانی که نمی خواهید به پوشیدن ماسک می توانید فروشگاه آنلاین.
 • Costco — عمده فروشی باشگاه خرده فروش در اوایل ماه مه موظف کارگران و مشتریان پوشیدن ماسک در آن 547 فروشگاه ها در ایالات متحده و پورتوریکو, معافیت کودکان و افراد با شرایط پزشکی که مانع پوشیدن ماسک.
 • CVS —داروخانه های غول پیکر نیاز به تمام مشتریان سایش پوشش صورت در آن 9,900-plus فروشگاه های سراسر کشور که از تاریخ 20 ژوئیه. “روشن شود ما در حال درخواست ما کارکنان فروشگاه به نقش مجری,” COO آن را اعلام کرد.
 • Dierbergs بازار — غرب زنجیره ای مواد غذایی نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک به 20 ژوئیه به استثنای کسانی که زیر سن نه و کسانی که با شرایط پزشکی که جلوگیری از آنها را از پوشش خود مواجه است.
 • GameStop — خرده فروش نیاز به تمام مشتریان به سایش پوشش صورت در هنگام خرید در تمام فروشگاه های ایالات متحده در جولای 27. مشتریان بدون ماسک می توانید فروشگاه آنلاین و استفاده از منظقه وانت.
 • فاصله —پوشاک شرکت مقرر ماسک از اوت 1 در آمریکای شمالی Gap, Old Navy, Banana Republic, Intermix و جینی و جک, فروشگاه ها. کودکان و کسانی که با یک بیماری زمینه ای معاف هستند.
 • صفحه اصلی انبار — خانه-بهبود خرده فروش نیاز خریداران به پوشیدن ماسک یا به صورت پوشش در داخل خود ایالات متحده فروشگاه به عنوان ژوئیه 22. اجتماعی فاصله “کاپیتان” و فروشگاه همکاران در دسترس خواهد بود به ارائه ماسک به آن دسته از خریداران که ممکن است یکی از این شرکت اعلام کرد.
 • ارسال شده توسط دورن را Piggly Wiggly در جمعه 17 جولای سال 2020

 • Kohl’s — خرده فروش نیاز مشتریان به پوشیدن صورت پوشش در فروشگاه خود را به عنوان ژوئیه 20. Greeters در فروشگاه ورودی یاد مردم نیاز است که نمی خواهد اعمال می شود به کسانی که قادر به پوشیدن ماسک به دلایل پزشکی ،
 • Kroger — بزرگترین فروشگاه زنجیره ای در ایالات متحده آمریکا نیاز به ماسک در تمام آن مکان را به عنوان ماه ژوئیه 22. کودکان کوچک معاف هستند و کسانی که نمی توانند مطابق با توجه به وضعیت پزشکی باید با استفاده از جایگزین مانند سپر چهره و یا استفاده از وانت و یا تحویل خدمات.
 • لاو — خرده فروش نیاز خریداران به پوشیدن ماسک صورت در آن بیشتر از 2200 صفحه اصلی-بهبود و فروشگاه های سخت افزاری در سراسر ایالات متحده در جولای 20. آن را ارائه ماسک به صورت رایگان در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.
 • میسی — وزارت-فروشگاه های زنجیره ای نیاز به خریداران پوشیدن ماسک در فروشگاه خود را به عنوان ژوئیه 22.
 • Meijer در سیاست به عنوان ژوئیه 20, Meijer نیاز به ماسک صورت در همه آن 253 سوپر مراکز و فروشگاه های مواد غذایی در سراسر میشیگان و اوهایو و ویسکانسین و ایندیانا, ایلینوی و کنتاکی.
 • PetSmart — همه باید پوشیدن ماسک صورت در آن تقریبا 1,650 فروشگاه در آمریکا و کانادا و پورتوریکو ارائه دهنده حیوان خانگی-لوازم گفت: در بروز رسانی های اخیر از سیاست خود را در مورد کوروناویروس.
 • Piggly Wiggly را — حداقل در برخی از بیش از 530 به طور مستقل و متعلق به اداره Piggly Wiggly فروشگاه در 17 متحده گزارش آغاز شده الزامی خریداران پوشیدن ماسک سه هفته پیش.
 • cdn-corporate-walmart.jpg
  باشگاه سام خریداران و کارگر با پوشیدن ماسک. Walmart
 • Publix — سوپر مارکت زنجیره ای نیاز همه مشتریان به سایش پوشش صورت در آن از 1 ، 252 فروشگاه در جولای 21, معافیت کودکان و افراد با شرایط پزشکی که قادر به پوشیدن ماسک.
 • باشگاه سام — مانند پدر و مادر خود شرکت. خارج عمده فروشی باشگاه نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک در آن 599 مکان به عنوان 20 ژوئیه با همکاران ارسال شده در ورودی به یادآوری خریداران مورد نیاز و ارائه تعریف ماسک.
 • Schnuck بازارهای منطقه بقال نیاز به ماسک از ژوئیه 20 در آن 113 مکان در ایالت میسوری آمریکا, ایندیانا, ویسکانسین و آیووا. کودکان و افراد با شرایط پزشکی و قادر به پوشیدن صورت پوشش محروم هستند از این قانون است.
 • استارباکس — قهوه غول موظف ماسک در شرکت متعلق به ایالات متحده فروشگاه به عنوان ژوئیه 15. در کافه که در آن یک دولت محلی دستور است نه در محل مشتریان بدون ماسک می توانید سفارش در یک درایو از طریق, منظقه وانت و یا استارباکس را تحویل داده است.
 • هدف — هدف نیاز به تمام خریداران به جز کودکان و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی به پوشیدن ماسک از اوت 1. بیش از 80 درصد از زنجیره ای از 1800 فروشگاه در حال حاضر نیاز به ماسک با توجه به محلی و مقررات دولت.
 • معامله گر جو — سوپر مارکت زنجیره ای نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک صورت, اما مانند بسیاری از معاف کودکان و کسانی که قادر با توجه به وضعیت پزشکی آن گفت: در تاریخ 20 ژوئیه به روز رسانی.
 • خارج — کشور بزرگترین خصوصی کارفرما با 1.5 میلیون نفر از کارگران در ایالات متحده نیاز به تمام خریداران برای پوشیدن چهره و پوشش به عنوان ژوئیه 20 در آن 4,753 ایالات متحده فروشگاه. Walmart “سفیران سلامت” در سیاه و سفید یقه دار پیراهن های مستقر در ورودی به منظور تسهیل در روند این شرکت اعلام کرد.
 • Whole Foods Market —مجلل مواد غذایی requiries همه در فروشگاه خود را به پوشیدن ماسک صورت در جولای 20, با ماسک های ارائه شده در ورودی برای کسانی که بدون آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit