میزان مشارکت دموکراتیک مقدماتی در آریزونا و فلوریدا تخمین زده می شد به بیش از 2016 سطوح در روز سه شنبه با وجود COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

اگر چه در شخص مردم در انتخابات کم بود رای گیری اولیه در آریزونا بدان معنی است که مردم در انتخابات بود تا از سال 2016 با توجه به اخبار محلی. به طور مشابه, روز انتخابات رای گیری شد پراکنده در فلوریدا, اما بالا رای گیری اولیه منجر به برآورد نشان میدهد به طور کلی مردم در انتخابات بود و کمی بالاتر از قبلی ریاست جمهوری اولیه.

ایلینوی سوم دولت انتخاب به رفتن پیش با رای گیری در روز سه شنبه با وجود این بیماری همه گیر. به طور کلی مردم در انتخابات شد به طور قابل توجهی پایین در دولت با توجه به تعداد کم از افراد به حوزه های رأی گیری.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برنده قاطع پیروزی بیش از سناتور برنی ساندرز در فلوریدا و ایلینوی. نتایج هنوز در دسترس نیست در آریزونا که از سه شنبه شب اما در اوایل بینی در کشور نیز نشان داد بایدن به احتمال زیاد به نفع خود.

اوهایو برنامه ریزی شده بود برای رای دادن به عنوان به خوبی, اما روز دوشنبه به تعویق افتاد اولیه تا جولای 2 بر بهداشت عمومی و نگرانی است. گرجستان کنتاکی و لوئیزیانا نیز به تعویق افتاد مقدماتی خود را با توجه به این ویروس است.

اوهایو فرماندار مایک DeWine به نام اجازه می دهد رای گیری برای رفتن به جلو یک “غیر قابل قبول خطر سلامت” زمانی که اعلام کرد در توییتر دوشنبه شب که مقامات بهداشت در دولت خواهد بود پله در تماس اولیه.

“در طول این زمان هنگامی که ما به صورت بی سابقه بحران بهداشت عمومی برای انجام یک انتخابات فردا را مجبور نظرسنجی کارگران و رای دهندگان به خود را در غیر قابل قبول بهداشتی خطر ابتلا به کروناویروس ایم” DeWine.

مقامات در ایالت آریزونا گفت که آنها تصمیم به رفتن پیش در روز سه شنبه به دلیل همه گیر است منجر به یک آینده نامشخص.

“ما هیچ تضمینی وجود ندارد که وجود خواهد داشت یک امن تر زمان برای برگزاری این انتخابات در آینده گفت:” آریزونا دولت کتی هابز در یک کنفرانس مطبوعاتی.

بایدن به نظر می رسد اما مهر و موم پیروزی در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری اما هرج و مرج در این کشور پرتاب شده است را با توجه به COVID-19 به نظر می رسد به مراتب بزرگتر نگرانی از انتخابات برای هر دو نامزد.

“مقابله با این بیماری همه گیر است که یک اورژانس ملی, شبیه به مبارزه با جنگ. آن را برای رفتن به نیاز به رهبری و همکاری از هر منطقه از دولت گفت:” بایدن در سخنرانی پیروزی انجام شده از خانه اش در ویلمینگتون ،

ساندرز گفت: تهدید ناشی از این بیماری همه گیر شد “در مقیاس یک جنگ بزرگ.” او همچنین نیست بسیار برای تشویق رای دهندگان به رفتن به پای صندوق های رای در یک پست توییتر پیش از آن در روز, در حالی که تشویق کسانی که به دنبال راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

“در حالی که آریزونا و فلوریدا و ایلینوی هستند که هنوز رای گیری امروز رفتن به پای صندوق های رای در میان شیوع کروناویروس یک تصمیم شخصی است و ما احترام هر کدام که انتخاب رای دهندگان را. اگر شما رفتن به پای صندوق های رای, لطفا دیدن CDC راهنمایی در مورد نگه داشتن خود را امن ایم” ساندرز.

Florida Primaries
فلوریدا نظرسنجی کارگر دستمال مرطوب پایین رای دهندگان چک در شمارنده در آماده سازی برای دولت ریاست جمهوری اولیه میان COVID-19 همه گیر در 17 مارس سال 2020 است.
علامت Wallheiser/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de