در اینجا به همین دلیل شما خواهد شد دیدن راه بیشتر از کن جنینگز این فصل در ‘خطر!’

تو آخرين کن جنينگز رو نديدي افسانه در حال گرفتن در نشان می دهد در راه کاملا جدید به عنوان فصل 37 از نمایش چیزهای بی اهمیت بازگشت سپتامبر 14.

خطر! Jeopardy! G.O.A.T! برنده به طور رسمی یک تهیه کننده مشاوره برای این سریال است. این بدان معناست که او نمی خواهد رقابت، بلکه کمک به تحت تاثیر قرار دادن سوالات و ایجاد چالش هایی که مطمئن هستند برای الهام بخشیدن به بزرگترین خطر بعدی! بازیکن.

با این نقش، بینندگان جنینگز را خواهند دید که در برخی از قسمت های فصل ۳۷ با بخش های سوال خودش ظاهر می شوند. جنينگز شخصي اونجا نخواهد بود ولي ميزبان سوالات ويديويي ميشه به گزارش سیاتل تایمز، اولین حضور او در فصل ۳۷ در ۱۵ سپتامبر برگزار می شود.

Ken Jennings کن جنینگز در تور مطبوعات زمستانی تلویزیون ای بی سی ۲۰۲۰ در هانتینگتون لانگهام، پاسادنا در ۰۸ ژانویه ۲۰۲۰ در پاسادنا، کالیفرنیا شرکت می کند. رودین Eckenroth / WireImage / گتی

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

علاوه بر این، جنینگز هم اکنون سفیر رسمی این نمایش است. در حالی که او قطعا به عنوان یک چهره برای این سریال خدمت می کنند، جنینگز نیز در پشت صحنه کار خواهد کرد برای ادامه ساخت خطر! چالش برانگیز و سرگرم کننده برای بینندگان و شرکت کنندگان.

این که آیا شما یک خطر اختصاص داده شده! بیننده، و یا فقط گرفتن نشان می دهد زمانی که شما می توانید، شانس شما دیده اید جنینگز تسلط بر بازی مقدار زیادی از بار قبل از. اون پشت سر هم ترين برد هر بازيکني رو داره که 74 برد داره

علاوه بر این ، جنینگز تا به درآمد فصل به طور منظم ترین از همه خطر! بازیکنان. او بیش از 2.5 میلیون دلار فقط در بازی های فصل به طور منظم به خانه برده است، و در مجموع حدود 4.25 میلیون دلار است.

جنینگز تماشاگران را با برد جی.او.ای.تی خود در ژانویه ۲۰۲۰ تحت تأثیر قرار داد. او در برابر دو نفر دیگر روبه رو شد، بازیکنان برتر خطر! در تاریخ: جیمز هولزهاور و براد راتر. جنینگز نه تنها عنوان بزرگترین تمام دوران ها را به دست آورد، بلکه ۱ میلیون دلار درآمد داشت.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

به خاطر عنوان تاثير گذار، جنينگز انتظار داشت که بايد از خطر دور بشه! براي هميشه. وی در بيانيه ای اعلام کرد از ارتباط با اين برنامه به نوعی آسوده است. جنینگز می گوید: «من برای ادامه کار با این نمایش بسیار هیجان زده ام زیرا برای اکثر مردم به نوعی یک کار یک و انجام شده است.» و بعد از اينکه “بز” رو بردم، فکر کردم، خب، اين يه جورايي ناراحت کننده ست که نميتونم با مردم “خطر” بمونم! دیگر. پس خوب است که باز هم بخشی از زندگی من خواهد بود.»

خيلي طول نکشيد که جنينگز تماس بگيره خطر! رسیده به برنده روز پس از ژانویه خود را G.O.A.T! برد ، به گزارش سیاتل تایمز.

جنینگز از سال ۲۰۰۴ در این نمایش ظاهر می شود. طرفداران افسانه مستقر در سیاتل می توانند مطمئن باشند که او به جایی نخواهد رسید، حتی اگر نقش او کاملاً جدید باشد.

.node-type-article .article-body > p:last-of-type::after, .node-type-slideshow .article-body > p:last-of-type::after { محتوا: هیچ کدام }

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر