مخفی همیلتون: جزئیات اسرار و منابع شما ممکن است از دست رفته

وجود دارد چند مرحله از همیلتون fanship اعم از کسانی که رفتن به نشان می دهد “سرد” به کسانی که در نهایت امن بلیط خواهد شد و یا مشاهده آمار موسیقی برای اولین بار پس از سال از یادگیری کلمات برای هر آهنگ در برادوی بازیگران ضبط.

یکی از دلایل که چرا مردم به ظاهر هرگز تایر از لین مانوئل میراندا ایجاد شده است به دلیل عمق خالص –هر آهنگ شامل بسیاری از مراجع و چیستان ها, شکلک برای موسیقی پاپ دیگر آثار فرهنگی و اشاره به سابقه است. بعد از همه این کار از یک مرد که موفق به شیب قرار دادن یک کاما با اشاره.

بنابراین اگر شما صرف تعطیلات آخر هفته mainlining تکرار Hamilfilm در دیزنی+ چرا نمی ببینید که چگونه بسیاری از تخم مرغ عید پاک شما موفق به نقطه ؟

کلاسیک, هیپ هاپ, منابع

بیایید شروع آسان است. البته شما احتمالا ایجاد شده است که میراندا به عنوان یک فن از 1990s هیپ-هاپ به عنوان او از تئاتر موسیقی نوابغ مانند گیلبرت و سالیوان, Stephen Sondheim و Les Mis خالق Claude-Michel Schönberg. اما کسانی که آشنا با کار Nas, Biggie and Jay-Z را نقطه earworms مدیون آنها و دیگران است.


میراندا درک همیلتون داستان است که آن را ذاتی هیپ-هاپ روایت (“همیلتون به معنای واقعی کلمه نوشت: یک آیه به او خاموش جزیره – که اکثر هیپ هاپ s___ همیشه. او فراتر از مبارزه و اگر شما نگاهی به رپر مورد علاقه خود را که به احتمال زیاد آنها چه بود,” او گفت: Vanity Fair) و نمره آشغال با مراجع است. در میان اولین است در شات زمانی که همیلتون است که در معرفی خود به دوستان جدید خود را و ریپ کردن بدنام بزرگ را تلفظ ریف در رفتن به کالی: “A-L-E-X یک-D / E-R / ما / به معنای”.

WTF ژامبون Arpeggio

پس از تاسیس تغزلی multilayering آن زمان به حرکت بر روی معانی پنهان در الکس Lacamoire را ارکستراسیون از نمره. Lacamoire در زمان میراندا آهنگسازی و پر آن را پر از تماس مجدد خودداری و موسیقی شکوفا برای اضافه کردن عمق و شخصیت و احساس. این فواره به هر طریقی آن را آرام بالای شهر? که می خواهد به Lacamoire را استقرار خصوص سوسو زننده رشته توجه داشته باشید سه چهارم از راه را از طریق.

اما گذشته از ساخت ما گریه Lacamoire همچنین جمع همه نوع از نشانه ها برای شخصیت ها و روایت کمان خود را از طریق instrumentalisation. چه چیزی تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان گلپر تم بسیار سهموی چنگ خودداری می گرداند که در طول نمایش برای نشان دادن فداکاری و وفاداری. ما از شنیدن آن برای اولین بار در طول راضی, زمانی که او برقرار است که او باید برای حفظ عواطف او را برای همیلتون راز برای بقیه زندگی خود را.
این Schuyler خواهر با رنه Elise Goldsberry به عنوان گلپر (مرکز)


اعتبار: جوآن مارکوس

اما گوش دادن و شما می شنوید آن را تا موسیقی پاپ در طول Non-Stop زمانی که او به ما می گوید او “قایقرانی به لندن… همراه با کسی / که همیشه می پردازد”. آن وجود دارد دوباره در یک استراحت اساسی هر دو همیلتون مکاتبات به گلپر و پاسخ است که نگرانی های سکسی کاما’, و در طول رینولدز جزوه زمانی که او ریپ او را به یکی از جدید.

در نهایت در که زندگی می کند که می میرد حتی اگر گلپر تنها آواز می خواند دو خط او پس از بیش از یک اکو از خودداری کنند. (سرگرم کننده به کنار: این Schyler خواهر خود خودداری از این رو “و پگی!”. اما زمانی که گلپر معرفی خودش به همیلتون او آینه الیزا را به جای خود. میراندا می گوید که این دو معنای تاکید او مرفه نام خانوادگی همانطور که اگر به می گویند: “شما حتی در یک موقعیت به معاشقه با یک Schuyler?”)

نگاهی به موضوعی undertones از گلپر را شخصیت – intimations از یک راز میان او و همیلتون او صالح خشم – و آن را حس می کند که چنگ می گرداند در یک الگوی مشابه برای رایت الیزا مشعل آهنگ در واکنش به همیلتون خیانت. Pleasingly میراندا پیشنهاد کرده است که این به خوبی می تواند به عنوان شناخته شده “WTF ژامبون Arpeggio”.


بال غربی

میراندا گفت به نظر او این اتاق که در آن اتفاق می افتد به بزرگترین آهنگ. یکی از بزرگترین چالش های این واقعیت است که به عنوان آهنگ متحده واقعا هیچ کس نمی داند چه رفت در طول شب هنگامی که توماس جیمز مدیسون و الکساندر همیلتون زده “میز شام معامله” که دیدم واشنگتن تبدیل شدن به پایتخت ایالات متحده و همیلتون معامله مالی را جوهر. همین دلیل است که ما یاد بگیرند که در مورد آن طریق با مته سوراخ کردن خشم. میراندا گفت: هر چند که آن را به یکی از سه مکان که در آن او اعزام ‘بارتلت قنتد, ژاکت تلنگر’ – بیش از حد استادانه درست شده با استفاده از قرار دادن در جارچی با Josiah بارتلت تلویزیون نشان می دهد رئیس جمهور.


همیلتون pedantically طولانی نامه

این یک پلک زدن-و-شما-miss-این بیت از choreography اما شایان ذکر است با این وجود: در طول بورر و همیلتون تلخ یکی مانده به آخر چهره خود را بنده مطیع یکی از گروه کر برخوردار ستون تا چند صفحه از همیلتون مکاتبات در یک miffed به دنبال با مته سوراخ کردن دست. مفهوم بودن که همیلتون نیست فقط نوشتن شهادتها نامه – او نوشتن طولانی محکم حرف است. این Hamiltome (Hamilton انقلاب – رسمی موسیقی کتاب نگه دارید تا) از آن بک آپ: میراندا اذعان می کند که همیلتون ارسال “یک itemised لیست 30 سال اختلاف” است که خالق “پارک ها و تفریح بیعت – چنین لسلی Knope چیزی که به انجام”.

جان چربی MotherF—–

هیچ عشق از دست رفته بین همیلتون و جان آدامز واشنگتن جانشین هر دو در کتاب های تاریخ و در مرحله ای. در Adams دولت میراندا توضیح می دهد که خشمگین همیلتون “را به عنوان unhinged به عنوان جهنم در اینجا” به همین دلیل است که او می گوید آدامز به “نشستن جان شما مادر[بوق]”. حتی Hamiltome می افزاید: “er” را به پایان bleep – اما این خطا. به عنوان میراندا افشا در توییتر توهین در واقع به پایان می رسد در کمتر متعارف کافی “چوب” است. به همین دلیل آن را bleeped زمانی که بقیه تولید آشغال با توهین به مقدسات ؟ “از آنجا که آن را نمی توانست خنده دار و سپس” میراندا توضیح داد.‘لعنت احمق که او را به ضرب گلوله’: Aaron Burr و همیلتون

گلوله

این هیچ اسپویلر می گویند که همیلتون می میرد – با مته سوراخ کردن اذعان می کند که “لعنت احمق که او را به ضرب گلوله” در باز کردن تعداد. همچنین: تاریخچه. اما آنچه که کمتر آشکار است چگونه همیلتون مرگ به معنای واقعی کلمه او را به شرح زیر در اطراف صحنه personifying تم میراث مرگ و بقا در طول بازی. انتظار نداریم که یک grim reaper هر چند – ‘گلوله’ به عنوان نقش نامیده می شود به راحتی نادیده گرفته شده است. زمانی که همیلتون در نهایت می افتد در نزدیکی نشان می دهد تا پایان مرگ او توسط یک زن (نقش است که همیشه گرفته شده توسط یک زن بازیگر و توسط آریانا DeBose در برادوی نسخه) اسکورت نامرئی گلوله در سراسر مرحله.

چه شما نمی ممکن است متوجه است این است که او چگونه بوده است طولانی در نزدیکی او در سراسر موسیقی. گلوله اول به نظر می رسد در زنده ماندن به عنوان یک گلوله برای تلفن های موبایل در نزدیکی همیلتون و بازده در طول ده دو فرمان است. گلوله کمتر خواهرخوانده همیلتون از گسترده تر نمایندگی از مرگ: ما او را ببینید لرزش دست با soon-to-be-مرحوم جان Laurens. به همین ترتیب او می فرستد فیلیپ به عذاب خود را پس از گفتن او را که در آن Eaker که جان او است.

الیزا را بریده بریده نفس کشیدن

ویران کافی نشده است ؟ میراندا یکی سمت چپ نهایی suckerpunch, فقط مطمئن شوید همه برگ های تئاتر معمول چشم. تعداد نهایی که زندگی می کند که می میرد که خود را می گوید داستان poignantly بسته کردگی سست به پایان می رسد, به همیلتون میراث طولانی او را محروم. اما آن را تبدیل به یک فمینیستی ارائه: Eliza قرار می دهد و خودش را پشت در روایت ما به یاد بگیرند که او زندگی می کند یکی دیگر از 50 طور افراطی تولیدی سال (یتیم خانه!). و آن را با الیزا در حال حاضر در سال های پایانی که موسیقی به پایان می رسد, گفتن, Hamilton, “اوه, من نمی توانم صبر کنید برای دیدن شما دوباره.” هنگامی که شرکت خوانده که نهایی طولانی acapella سوال “چه کسی می گوید داستان خود را? او می ایستد در جلو صحنه و gasps.
عشق ابدی: همیلتون و الیزا

چه که نفس نفس چیست ؟ اصلی الیزا بازیگر Phillipa Soo همراه با میراندا را در سمت چپ آن مبهم است. “مردم مانند آن الیزا رفتن به بهشت ؟ او با دیدن الکساندر? او از دیدن خدا؟” سو گفت: در طول مصاحبه. “و آن را به تمام کسانی که همه چیز. گاهی به معنای واقعی کلمه به من نگاه کردن و دیدن مخاطب. اما من فکر می کنم که ایده تعالی است در حال حاضر در تمام آن چه که در Eliza ذهن یا Phillipa ذهن است که چه زیبا در مورد لحظه ای که.”

برخی فکر می کنند الیزا درگذشت و او را در حال پیوست با همیلتون. دیگران فکر می کنم او شکسته دیوار چهارم و سنجش مخاطبان است که باید فقط شاهد داستان خود را. آن لحظه ای که مبالغ تا slipperiness از آنچه یک عمر می تواند پشت سر بگذارید.

جزئیات بیشتر در همیلتون:

چه همیلتون?

شد الکساندر همیلتون ضد مهاجرت?

همیلتون دیزنی+ نقد و بررسی

25 بهترین Hamilton آهنگ ها, رتبه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net