فشار خون بالا دو برابر خطر مرگ ناشی از کروناویروس, مطالعه می یابد

افراد مبتلا به فشار خون بالا هستند دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از coronavirus از کسانی که بدون یک ووهان مطالعه نشان می دهد.

محققان دریافتند که بیماران مبتلا به این بیماری در Huo شن Shan بیمارستان در ووهان شد بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماری است.

آنها دریافتند که کسانی که اجتناب از مصرف دارو برای این بیماری شد و در حتی بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از Covid-19.

مطالعه منتشر شده در مجله اروپایی قلب نشان می دهد که چهار درصد از بیماران مبتلا به فشار خون بالا و coronavirus درگذشت در مقایسه با 1.1 درصد بدون, فشار خون بالا.

پس از در نظر گرفتن عواملی که می تواند بر نتایج حاصل از قبیل سن و جنس و شرایط پزشکی دیگر آنها دریافتند که این بیش از دو برابر بیمار در معرض خطر مرگ ناشی از Covid-19.

“این مهم است که بیماران با فشار خون بالا متوجه است که آنها در افزایش خطر مرگ از Covid-19. آنها باید مراقبت از خود را در طول این همه گیر و آنها نیاز به توجه بیشتر اگر آنها مبتلا به کروناویروس گفت:” استاد فی Li.

اما افراد با فشار خون بالا و درمان نکنید بودند در خطر حتی بیشتر محققان دریافتند.

“علاوه بر این وجود 140 بیماران بستری در بیمارستان با Covid-19 که به قطع خود را ضد فشار خون بالا درمان به دلایل مختلف. ما در بر داشت که این مرتبط با خطر بیشتر مرگ ناشی از کوروناویروس.

“بنابراین ما نشان می دهد که بیماران باید قطع و یا تغییر خود را معمول ضد فشار خون بالا درمان مگر اینکه توسط یک پزشک.”

در سال گذشته بیمه خدمات درمانی داده ها از بررسی سلامت برای انگلستان دریافتند که فشار خون بالا در حال افزایش بود و در بزرگسالان در انگلستان است.

برخی از 26 درصد از زنان به این بیماری comparedto 30 درصد از مردان است. دو سوم از مردان 75 یا بیش از نوعی از فشار خون بالا.

تحقیق از بنیاد قلب بریتانیا یافت می شود به عنوان بسیاری از چهار میلیون نفر زیر سن 65 سال به زندگی با عدم درمان فشار خون بالا.

محققان در چین تا به حال در ابتدا مشکوک است که داروهای مورد استفاده برای درمان فشار خون بالا می تواند به افزایش استعداد ابتلا به عفونت اما نتایج نشان داد که این مورد نیست.

استاد لینگ تائو از Xijing بیمارستان گفت که: “به زودی پس از شروع به درمان Covid-19 بيمار در اوایل ماه مارس در ووهان ما متوجه شده است که نزدیک به نیمی از بیماران فوت کرده بود و فشار خون بالا است که درصد بسیار بالاتر در مقایسه با کسانی که تنها با خفیف Covid-19 علائم.

“در همان زمان برخی از محققان نگرانی که RAAS بازدارنده [داروها برای درمان فشار خون بالا ممکن است تسهیل ورود coronavirus به سلول ها و مردم بیشتر مستعد ابتلا به این بیماری است.

“ما کاملا شگفت زده کرد که این نتایج را پشتیبانی نمی کند فرضیه اولیه ما; در واقع نتايج آن در جهت مخالف با روند به نفع بازدارنده های ACE و ARBs.

“ما فکر می کنیم این است که دقیقا به همین دلیل تمرین مبتنی بر شواهد بالینی است حیاتی تر از همیشه است.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im