بالا مشخصات حساب توییتر هک بیت کوین کلاهبرداری

برخی از ثروتمندترین و پرنفوذترین سیاستمداران مشاهیر tech مقتدر و شرکت ها شد و این موضوع عظیم توییتر هک در روز چهارشنبه. Elon Musk, جو بایدن, جف بزوس, مایکل بلومبرگ, Kim Kardashian West و بیل گیتس در میان حساب هل دادن توییت, درخواست میلیون ها نفر از پیروان برای ارسال پول به یک آدرس Bitcoin.

توییتر در بیانیه ای گفت: این شرکت آگاه بود “حادثه امنیتی” و بررسی شد. توییت های ارسال شده توسط هکرها را از آنجا حذف شده است.

image001.png
کیم کارداشیان غرب به نظر می رسد یکی از چندین حساب های هک شده در توییتر. توییتر

یک سخنگوی بیل گیتس تایید یک توییت ارسال شده از او حساب نمی شد ارسال توسط دروازه خود را. “این به نظر می رسد بخشی از یک مسئله بزرگتر که توییتر مواجه است” این سخنگو گفت.

جو بایدن کمپین با صدور بیانیه ای مشابه گفت: “توییتر قفل کردن حساب بلافاصله پس از نقض و حذف مربوط به صدای جیر جیر.”

شده اند وجود دارد حداقل 355 معاملات پس از توییت های ارسال شده و با توجه به پیگیری وب سایت blockchain.com. تا کنون حساب دریافت کرده است بیش از $100,000.

مدت کوتاهی پس از این حادثه بسیاری از کاربران تایید شده گزارش داد که آنها دیگر نمی تواند صدای جیر جیر از جمله شرکت های رسانه ای. تایید حساب که اقدام به ارسال و دریافت یک پیغام خطا که خواندن “برای محافظت از کاربران ما از هرزنامه ها و دیگر فعالیت های مخرب ما نمی توانیم در تکمیل این اقدام در حال حاضر.”

توییتر اذعان کرد که برخی از کاربران از ویژگی های ممکن است معلول به عنوان آن بررسی: “شما ممکن است قادر به صدای جیر جیر و یا تنظیم مجدد رمز عبور خود را در حالی که ما در نقد و بررسی و رسیدگی به این حادثه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de