هیلاری کلینتون مسخره جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ” امریکا و اولین شعار به عنوان کشور در حال حاضر آگهی در Coronavirus موارد


Hillary Clinton
وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی برای Hulu مجموعه مستند “هیلاری” در برلین آلمان در فوریه 25 سال 2020 است.
Andreas Rentz/گتی

وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملی به عنوان شعارهای آمریکا موقعیت خود را به عنوان رهبر جهانی در موارد COVID-19 پدید آمده است.

کلینتون در زمان به توییتر به مسخره مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” شعار روز جمعه. کلینتون شده است به طور مداوم بحرانی سابق او در مبارزات انتخاباتی رقیب و توییت ها یکی از چند او به تازگی ساخته شده افشاگری رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر.

“او وعده” امریکا و اولین,'” کلینتون نوشت: در حالی که به اشتراک گذاری یک نیویورک تایمز مقاله در مورد ایالات Staes بیش از چین و ایتالیا به موقعیت های بالا در تعداد COVID-19 موارد است. ایالات متحده در مجموع بیش از 100,000 موارد به عنوان جمعه با تقریبا 1600 مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بارها و بارها با اشاره به “امریکا برای اولین بار” در حالی که حمایت از یک ناسیونالیست سیاست خود را در طول مبارزات انتخاباتی 2016 برابر کلینتون و او معروف با استفاده از این مدت خود را در طول ماه ژانویه سال 2017 مراسم تحلیف.

“ما در اینجا گرد امروز در حال صدور یک حکم جدید به شنیده می شود در هر شهرستان در هر سرمایه خارجی و در هر سالن از قدرت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مراسم تحلیف. “از این روز به بعد یک چشم انداز جدید را حاکم بر سرزمین ما. از این لحظه آن را برای رفتن به آمریکا برای اولین بار.”

کلینتون همچنین لعنتی تهمت جمعه ظاهرا در تناقض کارشناسان پزشکی با اصرار بیمارستان لازم نیست ده ها هزار نفر از اضافی هواکش. مقامات در سخت-آمار مناطق کشور درخواست کرده اند هواکش با توجه به آنچه گفته می شود به طور فزاینده ای در تامین کوتاه مدت از برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی و تجهیزات پزشکی.

“یک ماه پیش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ‘آن را به ناپدید می شوند. یک روز آن را مانند یک معجزه آن را ناپدید می شوند,'” توییتی کلینتون. “دیروز او گفت:” من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 هواکش.’ چه خواهد شد آن را برای دریافت realDonaldTrump به گوش دادن به کارشناسان به جای خود افکار خود را?”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “هیچ کس واقعا نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد” با COVID-19 در کاخ سفید دیدار با رهبران آمریکایی در 27 فوریه در حالی که همچنین با این ادعا که “ترجمه” دولت انجام شد که منجر به این ویروس محو.

“ما انجام داده اند باور نکردنی است. ما قصد داریم به ادامه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آن را به ناپدید می شوند. یک روز — آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.”

روز بعد در یک مبارزه رالی در کارولینای جنوبی گفت که انتقاد از دولت در پاسخ به این ویروس جدید “جعل” از دموکرات ها مصمم به صدمه دیده است و انتخاب مجدد او شانس.

کلینتون قبلا متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از “عدم به منجر شود و عدم آمریکایی” در طول بحران نشان می دهد که رئیس جمهور تا به حال نادیده گرفته هشدارهای مقامات اطلاعاتی ایالات متحده گزارش داد که یک بیماری همه گیر شد و در راه ماه قبل از این وضعیت شروع به مارپیچی خارج از کنترل است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفته شد در ماه ژانویه که coronavirus بود به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر” کلینتون توییتی هفته گذشته است. “آنها حاضر به عمل به خاطر ترس از spooking بازار از هفته زمان برای آماده سازی است که ما نمی خواهد به عقب بر گردیم.”

عصر ایران به خارج از کاخ سفید اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im