هیلاری کلینتون ریپ تهمت اقتصاد Coronavirus پاسخ: ‘ما در حال فکر کردن در مورد آینده’

وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون گفت: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری است “در واقع بدتر” از او می خواهم فکر می کنید در سال 2016 متهم جمهور تنها به دنبال غنی سازی خود را به جای سرمایه گذاری در آینده این کشور است.

کلینتون در صحبت ظهر یکشنبه با سی ان ان فرید زکریا در مورد تهمت ریاست جمهوری و “جناح راست اتاق اکو” او می گوید: پشتیبانی از او کینه جو سیاسی روایات و دوباره انتخابات. 2016 دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان وخیم نگرانی در مورد تهمت را کروناویروس “جعل” ادعا می کند که او گفت: رسانه هایی مانند فاکس نیوز و Breitbart در حال ترویج چرا که آنها و تهمت تنها در مورد مراقبت از گرفتن او را دوباره انتخاب شود. کلینتون تمسخر مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست زدن به اقتصاد رو به رشد او به ارث رسیده از رئیس جمهور باراک اوباما و اشاره رئیس جمهور فعلی را شکست و به “هر گونه سرمایه گذاری در آینده” به نفع پرداخت برای او خواه cronies.

کلینتون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای جلوگیری از coronavirus در حال افشای عدم وجود خود را از سرمایه گذاری در زیرساخت ها است.

“اقتصاد او به ارث برده بود و در مسیر حق و این مهم است که آن باقی می ماند در مسیر درست” کلینتون گفت: در سی ان ان مصاحبه. “من نگران هستم که ما دیده ایم برخی از تاسف بیراهه مثلا با تجارت embargoes و تجارت جنگ او در درگیر. و شکست را به هر گونه سرمایه گذاری برای آینده است. بزرگ مالیاتی کاهش تولید نیست و این نوع سرمایه گذاری که در حال رفتن به ما را غنی تر و امن تر و قوی تر است.

“ما از صحبت کردن در مورد این ویروس وجود دارد بسیاری از ما می تواند انجام به سرمایه گذاری در زیرساخت ها در اینجا و در سراسر جهان برای محافظت از ما در برابر گسترش بیماری با تغییرات آب و هوایی بسیاری از بیماری ها در حال رفتن به به گسترش بیشتر و بیشتر شمالی از آب و هوای گرمسیری و در حال رفتن به حالت تهدید به ما” کلینتون ادامه داد.

“ما در حال فکر کردن در مورد آینده آن همه معاملاتي و آنچه در آن است برای رئیس جمهور و متحدان خود همدستان او و انتخاب مجدد او.”

گسترده مصاحبه در ادامه شامل کلینتون باور است که دموکرات هستند و نه قادر به راه اندازی زننده حمله شخصی در همان راه به عنوان تهمت و اشاره کرد که رئیس جمهور “کامل هنر خلط.” او گفت: جمهوری خواهان بازگشت به کم عمق حمله شخصی است “فقط بخشی از چشم انداز” در میان اعضای آن حزب.

کلینتون گفت: Facebook اتحاد “غارتی” جناح راست رسانه های خبری به کار در پشت سر هم با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و رسانه های اجتماعی پلت فرم قدرتمند الگوریتم. او گفت: فاکس نیوز و Breitbart ها “تغذیه” coronavirus اطلاعات غلط و تهمت حملات علیه منتقدان خود را به طور مستقیم به پایگاه رای دهندگان. او توضیح داد که آن را به عنوان “بسیار شیطانی و بسیار مخرب” به دموکراسی است.

“من به شما بگویم آنچه که من از آن است که روباه و مرتب از جناح راست اتاق اکو تسلط Facebook اضافه و یاری من ممکن است می گویند توسط Facebook,” کلینتون روز یکشنبه گفت. “Coronavirus پخش شده است, ما در حال حاضر بیشتر و بیشتر گزارش ها از مکان های مختلف در کشور اما رهبری فاکس نیوز و Breitbart و دیگران آن را می توان در مورد من ایمیل و … می دانند که چگونه به ارائه این داستان از طریق الگوریتم به تغذیه از میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم است.”

کلینتون به شوخی او زندگی می کند “اجاره رایگان” در سر برگ برنده را عملیاتی.

او ادامه داد: “بنابراین من بی میلی آنها را به مقدار زیادی از اعتبار چرا که آنها در حال شکل دادن به یک روایت که در بخشی از این پیام سراسر تهمت دوباره انتخابات در سراسر افرادی که چالش مغلوب ساختن پیشی جستن, تغییر موضوع در همه زمان ها…آنها علاقه مند هستید و یا حتی نگران تهمت و گفت coronavirus جعل است.”

نیوزویک رسیده به کاخ سفید روز شنبه برای نظر.

hillary clinton donald trump economy
هیلاری کلینتون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت bungled تلاش برای جلوگیری از coronavirus در حال افشای عدم وجود خود را از سرمایه گذاری در زیرساخت ها و یا آینده این کشور است.
رابین بک / کارکنان/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر