هیلاری کلینتون هنوز بنادر افکار در مورد یک مسابقه برگشت با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در یک مصاحبه جدید با انواع بانوی اول سابق وزیر خارجه و دو بار نامزد انتخابات ریاست جمهوری اذعان کرد که نتیجه انتخابات 2016 هنوز اذیت او.

“من می دانم که شما در حال اجرا برای رئیس جمهور, اما آیا شما تا به حال احساس نیاز به فکر می کنم: “من می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر من در حال اجرا'” روزنامه نگار رامین Setoodeh خواسته کلینتون.

“آره. من قطعا احساس نیاز چون من احساس 2016 انتخابات واقعا یک زمان عجیب و غریب و عجیب و غریب نتیجه” او پاسخ داد. “و ما بیشتر بدانید بیشتر است که به نظر می رسد در این مورد. اما من قصد دارم برای حمایت از افرادی که در حال حاضر در حال اجرا و انجام همه چیز را من می توانم برای کمک به انتخاب دموکراتیک نامزد.”

روند اخبار

کلینتون نداد در هر برنامه و همچنین آشکار نیست که از دیگر نامزدهای دموکرات او را برای رای دادن به. “من قصد دارم برای رای دادن. من قصد دارم به ترک آن را در آن. من قطعا رای می دهند. من رای هر زمان وجود دارد, انتخابات,,” او گفت:.”

این اولین بار نیست که او اشاره به امکان گرفتن در مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره — این که آیا شوخی, فصاحت و یا در غیر این صورت. در اکتبر 2019 زمانی که رئیس جمهور تهمت توییتی که “کج هیلاری کلینتون” باید وارد مسابقه او توییتی برگشت: “آیا من دچار وسوسه کردن. کار خود را انجام دهد.”

در نوامبر مصاحبه با رادیو بی بی سی هیلاری کلینتون گفت که او فکر می کند “تمام وقت” در مورد آنچه در آن بوده ام مانند اگر او تا به حال مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور شد. هنگامی که او فشرده شد در مورد اینکه آیا او را دوباره اجرا کنید کلینتون پاسخ داد: “من به من می گویند هرگز می گویند هرگز.”

کلینتون در حال حاضر ترویج Netflix docu-سریال “هیلاری” درباره او 2016 انتخابات ریاست جمهوری است که برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس.

“من همه گفتن اینجا در ساندنس در همه جا, من, لطفا, لطفا بروید و رای” او گفت Setoodeh. “و پس از آن هر کسی نامزد است, حمایت از این نامزد, آیا آن کسی که به شما رای دادند یا نه در مراحل اولیه به این دلیل که مهم ترین مسئولیت همه ما این است که به بازنشسته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

2020 Sundance Film Festival - Cinema Cafe With Hillary Rodham Clinton And Nanette Burstein
بانوی اول سابق و وزیر امور خارجه, Hillary Rodham Clinton صحبت می کند روی صحنه در سینما کافه در طول سال 2020 جشنواره فیلم ساندنس. / گتی ایماژ

در طول مصاحبه کلینتون نیز باز مورد انتقاد او رو به عنوان 2016 نامزد به عنوان به خوبی به عنوان زن ستیزی همه نامزدهای چهره.

در آخر سوال Setoodeh خواسته کلینتون در مورد التهابی نظر او در مورد برنی ساندرز: “هیچ کس او را دوست دارد,” او می گوید: در فیلم مستند “هیلاری.”

“من احساس می کنم این متن رو از دست داده چرا که شما صحبت کردن در مورد وقت خود را در واشنگتن دی سی و چگونه مطبوعات درمان شما در مقابل او را در سال 2016. می تواند به شما روشن است؟” Setoodeh می پرسد.

“من فکر می کنم ما که مصاحبه حدود یک سال و نیم پیش” او پاسخ داد. “من فکر کردن در مورد انتخابات به هر وسیله. به من گفت: من قصد دارم برای حمایت از نامزد.”

“اما من فکر می کنم این مهم به نگاه کسی را ضبط و نگاهی به آنچه آنها بدست انجام می شود و ببینید که آیا شما با آن موافق است یا نه” او ادامه داد. “من فکر می کنم که هر چه رای دهندگان توجه باید انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im