Hillingdon بیمارستان بسته به اورژانس پذیرش پس از شیوع کروناویروس

یک بیمارستان در خدمت بوریس جانسون حوزه بسته شده است به اورژانس پذیرش با توجه به شیوع کروناویروس.

هفتاد و کارکنان اعضای جدا شده پس از شیوع در Hillingdon بیمارستان در غرب لندن و حوادث و اورژانس قرار داده شده در رسمی “منحرف” را به بیمارستان های دیگر.

بیمارستان دوم به بستن درهای خود را به بیماران پس از یک عمده شیوع .

در مارس وستون بیمارستان عمومی در سامرست بسته به جدید پذیرش برای تقریبا سه هفته پس از بیش از 100 کارکنان آلوده شد.

شیوع آمده در بحبوحه افزایش نگرانی از شیوع کروناویروس در بیمارستان ها کاهش پیدا کرده است و تلاش ها برای سهولت در بریتانیا مستند با موارد “نشت” به جوامع است.

مدل سازی با بهداشت عمومی انگلستان نشان می دهد که تا نه در 10 پرستاران و پزشکان که Covid-19 در اوج این بیماری همه گیر آن را برداشت و در بیمارستان است. آن را نیز نشان می دهد یک پنجم بیماران مبتلا به ویروس آلوده شد در بخش.

دانشمندان هشدار داده اند که عدم وجود فاصله فیزیکی بین کارکنان – نه فقط در بخش بلکه در محیط های اغذیه فروشی و دفاتر و دالان – می تواند سوخت و پرکن-گسترش بیماری.

یک سخنگوی Hillingdon بیمارستان NHS Foundation Trust گفت: “شیوع Covid-19 اعلام شد در روز جمعه در تاریخ 3 ژوئیه سال 2020 است. همانطور که از شنبه, جولای 7, 70 نفر از کارکنان در حال حاضر جداسازی تعدادی از آنها آزمایش مثبت برای Covid-19.

“به عنوان یک نتیجه اعتماد گرفته احتیاطی تصمیم به Hillingdon بیمارستان به اورژانس آمبولانس و اورژانس پذیرش. اعتماد است که مدیریت این شیوع در راستای بهداشت عمومی انگلستان هدایت است.”

این بیمارستان در خدمت نخست وزیر آکس و جنوب رویسلیپ حوزه و آقای جانسون با ارسال یک پیام ویدئویی به کارکنان در بیمارستان به علامت بین المللی پرستاران در روز ممکن است.

او از آنها تشکر برای مراقبت از خود زمانی که او شده بود “ساده لوحانه به اندازه کافی برای به دست آوردن یک سفال قهوه گلدان در پای من”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de