یک مظنون ملی هندو دوشنبه بصورت زنده خود را دقیقه قبل از باز کردن آتش بر روی دانشجویان دانشگاه در اعتراض جدید هند قانون تابعیت.

یک دانش آموز شد بنا به گزارش شات در دست قبل از پلیس دستگیر و به اتهام مسلح که بهنگام حمله خود را همزمان با سالگرد ترور استقلال قهرمان مهاتما گاندی در سال 1948 توسط یک هندو رادیکال.

ویدیو گردش در رسانه های اجتماعی نشان داد مرد brandishing یک تفنگ دستی و مقابله با معترضان در حالی که فریاد “Yeh lo آزادی” (“در اینجا این است که آزادی خود را”) و “زنده باد پلیس دهلی”.

در این زمینه ده ها تن از پلیس دیده می شود تماشای رسیدگی خارج از جامع Millia اسلامی دانشگاه در دهلی نو.

به شدت متهم کلمه “آزادی” بود که قبلا در ارتباط با جدایی طلبان کشمیری اما استفاده شده است به طور گسترده ای در گذشته بیش از یک ماه از تظاهرات در برابر قانون تابعیت.

این قانون باعث می شود آن را آسان تر برای آزار و اذیت اقلیت های مذهبی از سه کشور همسایه برای دریافت هندی تابعیت اما اگر آنها مسلمان هستند.

منتقدان می گویند این بخشی از نخست وزیر نارندرا طرح جامع به remould هند به عنوان صرفا هندو ملت به حاشیه راندن آن از 200 میلیون مسلمان چیزی مودی را انکار می کند.

قبل از روز پنج شنبه در این حادثه ادعا مسلح رفت و زنده در Facebook به عنوان او راه می رفت در سراسر اعتراض به منطقه است.

“در آخرین سفر من را بخور و زعفران و فریاد شعارهای درود خداوند رم” یک پست در صفحه جزئیات – محبوب شعار برای ملی گرایان هندو.

زعفران یک رنگ همراه با آیین هندو – و با مودی ملی هندو Bharatiya Janata Party – در حالی که رم مهم الوهیت.

“شاهین باغ بازی بیش از” جزئیات دیگری با اشاره به تظاهرات گسترده در برابر قانون تابعیت گرفته تا زنان و کودکان در پایتخت هند است.

پس از تیراندازی چند هزار نفر جمع آوری شده در این سایت گزارش خبرنگار خبرگزاری فرانسه گفت.

برخی تحت فشار قرار دادند در برابر موانع و پلیس در پاسخ با توپ آب, گزارش های رسانه ها گفت.

BJP رهبر گزارش Manoj Tiwari ارتباط این حادثه با اتهام قصد ترور آقای مودی.

“وجود دارد مذاکرات از تیراندازی PM اخیرا در حال حاضر تیراندازی صورت گرفته است,” او گفت: خبرگزاری ANI اضافه کرد: “این حادثه تیراندازی نشان میدهد که مردم در قلب این اعتراض ها و خشونت آمیز در طبیعت است. آنها بر این باورند در گلوله و بمب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de