ها را تهدید می کند با 1000 دلار جریمه برای پارکینگ ‘قرنطینه’ RV در جلوی خانه اش


 Strong Summer RV Travel Predicted
IL – مارس 23: 2004 موناکو دیپلمات وسیله نقلیه تفریحی برای فروش دیده می شود در آبل RV مرکز مارس 23, 2003 در Bartlett, Illinois. با توجه به سفر انجمن صنعت (TIA) آمریکا در تابستان سال 2003 پیش بینی وسیله نقلیه تفریحی (RV) سفر است به احتمال زیاد باقی می ماند بسیار قوی در این تابستان. TIA پروژه هایی که آمریکایی ها را حدود 275.4 میلیون اوقات فراغت سفر در ماه ژوئن و ژوئیه و اوت افزایش 2.5 درصد از تابستان گذشته. (عکس توسط تیم بویل/گتی ایماژ)
تیم بویل/گتی

یک انجمن مالکان در جکسون ویل فلوریدا تهدید یک پرستار تا 1000 دلار جریمه برای پارکینگ یک وسیله نقلیه تفریحی معنای قرنطینه در جلوی خانه.

“آنها تا به حال یک بحث بحث از طریق هیئت مدیره بدون صحبت کردن به ما و تصمیم گرفت که ما نیاز به حذف ما RV و یا ما می تواند شارژ 100 دلار در روز, تا 1000 $اگر ما به سمت چپ آن را در اینجا” سارا لینچ بالینی پرستار هماهنگ کننده برای جکسون در بیمارستان گفت News4Jax شنبه.

لینچ با این نسخهها کار از خانه “triaging تماس ها و مدیریت کارکنان و بیماران” با توجه به گزارش. او معتقد است که به زودی او را به لحاظ جسمی به بیمارستان بروید و می خواهد به آماده در مورد او ممکن است با آلوده رمان coronavirus.

“زمانی خواهد آمد که من احتمالا نیاز به جداسازی خودم” لینچ گفت.

او و شوهرش که با این نسخهها کار برای وزارت دفاع منتقل RV از ذخیره سازی و پارک آن را در جلوی خانه خود را به طوری که هر کسی که می شود آلوده خواهد بود قادر به جدا از بقیه خانواده. این زوج دارای نیازهای ویژه در خانه خود را. RV دارای یک اتاق خواب و یک حمام و یک آشپزخانه بهینه برای یک فرد در خود شده است.

چند روز پس از RV شده بود پارک شده در جلوی خانه خود را ماگنولیا نقطه گلف و باشگاه کشور homeowners association ضبط یک یادداشت به RV خواستار آن است که این خودرو برداشته شود.

“ما که این ها احتمالا یک کمی ملایم تر به جامعه است و همه با هم کشیدن,” لینچ گفت. “من نمیفهمد مردم خواهد بود مانند” آه ما صبر کنید 30 روز و ببینید که چه خبر است و ما را ارزیابی مجدد.'”

زن و شوهر منتقل RV به تسهیلات ذخیره سازی پس از دریافت توجه از مالکان انجمن. News4Jax گزارش می دهد که لینچ گفت: “هوآ مدیره تلقی آن مزاحمت و رئیس جمهور حاضر به مذاکره با او.”

نیوزویک رسیده به انجمن مالکان در لینچ جامعه, اما آنها جوابی نداد در زمان به عقب برای انتشار.

با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت وجود دارد 6,693 موارد تایید شده از رمان coronavirus در دولت و 87 و میر. وجود دارد 218 موارد تایید شده در Duval County, که در آن جکسون واقع شده است و چهار مرگ و میر.

فرماندار فلوریدا ران DeSantis چهارشنبه اعلام کرد که او خواهد بود امضای یک ایالت منظور اجرایی گفتن فلوریدا به ماندن در خانه برای سی روز آینده ساخت خود گذشته دولت با بیش از 5000 موارد تایید شده از رمان coronavirus به انجام این کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im