سرگرمی لابی به تمام فروشگاه ها کردند کارکنان با پرداخت پس از این ادعا به ‘کسب و کار ضروری’

هنر و صنایع دستی فروشگاه عرضه سرگرمی لابی می رود که همه از آن مکان جمعه; کارکنان است که furloughed دریافت خواهد کرد بدون پرداخت هزینه از این شرکت در طول مدت تعطیلی.

سرگرمی لابی تا به حال اقدام به باز باقی می ماند با برچسب زدن خود به عنوان یک کسب و کار ضروری و در نتیجه تحت ممنوعیت از اقامت در خانه سفارشات. فروشگاه در تگزاس, کلرادو, اوهایو و میشیگان بودند بازگشایی با وجود این حکم.

“سرگرمی لابی به درستی بسته فروشگاه خود را در اوهایو اقامت-صفحه اصلی سفارش ایم” اوهایو دادستان کل دیو Yost در روز چهارشنبه. “در حال حاضر آنها در حال باز کردن دوباره — چه چیزی تغییر کرده است ؟ نه نظم و نه جدی بودن تهدید سلامت برای اطمینان حاصل کنید. من فرستاده بس & خودداري نامه ای به مشاور عمومی.”

پس از توقف-و-دست برداشتن حروف از اوهایو و کلرادو فرستاده شد به سرگرمی لابی از کشورهای دیگر که در فروشگاه ها یافت می شود برای باز کردن این شرکت تصمیم به طور موقت بسته خود را درب.

“ما می دانیم که مشتریان ما با تکیه بر ما برای ارائه محصولات ضروری از جمله مواد به تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک صورت لوازم آموزشی برای پدر و مادر های بی شماری که در حال حاضر به آموزش فرزندان خود را از خانه و هزاران نفر از هنر و صنایع دستی کسب و کار است که تکیه بر ما برای تامین محصولات خود را” خواندن بیانیه ای در سایت سرگرمی لابی جمعه.

hobby lobby
سرگرمی لابی فروشگاه در سراسر ایالات متحده انتظار می رود که نزدیک درهای خود را روز شنبه پس از اقدام به باز بماند به عنوان یک کسب و کار ضروری در برخی از ایالت ها که استناد stay-at-home سفارشات.
هالی Hildreth/گتی

در حالی که برخی از فروشندگان عمده مانند پاتاگونیا در ادامه به پرداخت کارکنان خود را در سراسر coronavirus مرتبط با فروشگاه تعطیلی سرگرمی لابی کاهش یافته است به انجام این کار. به جای furloughed کارکنان تشویق به استفاده کامل از دولت ایالات متحده coronavirus بسته محرک.

“به منظور اجازه می دهد تا ما furloughed کارکنان را به استفاده کامل از این بیماری همه گیر جبران بیکاری و بهبود تخفیف ارائه شده به کارکنان واجد شرایط توسط دولت فدرال ما در حال پایان دادن به مرخصی اضطراری پرداخت و تعلیق استفاده از شرکت ارائه زمان پرداخت کردن منافع (PPTO و تعطیلات) مطابق با الزامات مشخص شده در مراقبت قانون (موضوع را به دولت قانون مورد نیاز)” بیانیه بخوانید. “ما را تشویق furloughed کارکنان خود را به فایل ادعا با بیکاری دولت کمیسیون به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

اما سرگرمی لابی انتظار می رود برای ادامه مزایای بیمه برای کارکنان خود و پوشش هزینه های حق بیمه برای افراد furloughed تا آغاز ماه مه.

“در طول چند هفته گذشته ما اجرا چند بهترین شیوه برای ارائه یک محیط امن تر از جمله نصب موانع فیزیکی بین مشتریان و صندوقداران افزایش تمیز کردن و اجرای اجتماعی فاصله اقدامات” خواندن بیانیه ای از سرگرمی لابی. “ما در حال آماده به بازگشایی فروشگاه های ما در راه مسئول زمانی که وضعیت فعلی را بهبود می بخشد و نگاه به جلو به استقبال ما ارزش مشتریان به فروشگاه های ما.”

نیوزویک رسیده به سرگرمی لابی نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

سرگرمی لابی شد در نقض قانون فدرال پس از این شرکت خریداری آثار است که گفته می شود به سرقت رفته از عراق و قاچاق در ایالات متحده تحت غلط برچسب های حمل و نقل. آیتم های موجود در خرید بودند لوح به خط میخی و مهر.

پس از بازگشت از موارد به عراق و پرداخت 3 میلیون دلار جریمه نقدی این موضوع در نظر گرفته شد حل و فصل توسط وزارت دادگستری ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im