هولی جشنواره 2020: چگونه خنثی کردن یک هندو شاه دیو منجر به رنگارنگ جشن

هولی سنتی هندو جشنواره که جشن آغاز بهار و همچنین پیروزی خوبی بر بدی است که مجموعه ای را در هفته آینده.

اگر چه این جشنواره در هند سرچشمه گرفته است و هنوز هم به طور گسترده ای مشهور وجود دارد به عنوان یک جشنواره مذهبی, از آن شده است به تصویب رسید در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان است.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آن از جایی که آن را از آمد به همین دلیل پودر, شناخته شده به عنوان gulal است پرتاب می شود.

هنگامی که هولی جشنواره 2020?

هر سال جشنواره جشن را بیش از دو روز آغاز در زمان ماه کامل است که می آید در ‘Phalguna’ (بین اواخر فوریه و اواسط ماه مارس). در این سال هولی برگزار می شود در روز دوشنبه 9 مارس همان روز Worm ماه خواهد فضل ما آسمان و سهشنبه 10 مارس.

اولین شب شناخته شده است به عنوان محصولات دهان و یا Chhoti هولی. جشنواره را برانگیخت به طور سنتی جمع آوری در اطراف اتش به جشن پیروزی خوبی بر بدی است. آنها در انجام مراسم مذهبی که شامل نماز که هر گونه شر در داخل از آنها نابود شده است.

روز بعد که به نام هولی یا Rangwali هولی. این زمانی است که معروف رنگارنگ پودر پرتاب مخلوط کردن با آب از آب اسلحه و بالن آب به طوری که پودر چوب به مردم است.
مردم را به شرکت در این جشنواره هولی در دانشگاه داندی سازمان یافته توسط دانشگاه جامعه هند


اعتبار: اندرو میلیگان/PA

چه داستان پشت هولی?

هولی را متفاوت جشن آمده از های مختلف هندو افسانه اگر چه یکی است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود که به احتمال زیاد منشاء.

در این جشن نام اشاره به محصولات خواهر هندو شاه دیو Hiranyakashipu. پادشاه شیطان اعطا شد جاودانگی با پنج قدرت:

  1. او می تواند کشته شود نه حیوانات و انسان
  2. او می تواند کشته شود نه در داخل و نه در خارج از منزل
  3. او می تواند کشته شود نه در طول روز و نه در شب
  4. او می تواند کشته شود نه در زمین و آب و هوا
  5. او می تواند کشته شود نه پرتابه و نه دستی سلاح

هنگامی که او جاودانگی او شر و او شروع به کشتن هر کسی که نافرمانی او پسر Prahlad تصمیم به کشتن او. وقتی که پادشاه متوجه او خواست خواهر خود را Holika برای کمک; در طرح خود او را به پوشیدن ردای آن را متوقف و او را از آزار بودن با آتش و Prahlad به یک اتش بازی با او.

اما عبا پرواز از Holika شانه در حالی که او در آتش و تحت پوشش Prahlad; او محافظت شد اما او سوخته به مرگ است.

در افسانه لرد ویشنو پس از آن به نظر می رسد برای کشتن Hiranyakashipu توسط sidestepping پنج قدرت.

او در زمان شکل Narasimha بود که نیمه انسان و نیمه شیر; او ملاقات او در آستان است که نه در داخل و نه در خارج از منزل او به نظر می رسد در هوای گرگ و میش که نه روز و نه غروب او قرار داده شده پدر خود را در دامان خود است که نه زمین و آب و هوا; و او حمله کردند و او را با خود شیر پنجه که نه پرتابه و نه دستی سلاح.

در حالی که Hiranyakashipu و Holika آمد به نمایندگی از شر ویشنو و Prahlad آمد برای نشان دادن خوب است. این داستان نشان می دهد که پیروزی خوبی بر بدی است که چرا از آن است که به این جشنواره است.

دیگر محبوب ترین منشاء این جشنواره است که, افسانه کریشنا. هندو خدای خجالت آبی تیره پوست گفته مادرش او نگران بود عشق او رادا را قبول نمی کند او را. او گفت: او را به رنگ رادا صورت هر چه رنگ او می خواست که او آنها شد یک زن و شوهر.

چرا gulal انداخته است در هوا

رنگی پودر یا gulal – پرتاب در روز دوم از جشنواره می آید از افسانه کریشنا. هر کسی در هولی بازی منصفانه تحت پوشش در لوسیون صورت پودر به عنوان یک جشن کریشنا و رادا را بدون در نظر گرفتن سن یا موقعیت اجتماعی. پودر نیز به معنای آمدن بهار و تمام رنگ های جدید به ارمغان می آورد به طبیعت است.

از لحاظ تاریخی, gulal ساخته شده از زردچوبه رب و عصاره گل اما امروز نسخه ترکیبی تا حد زیادی استفاده می شود.

چهار اصلی پودر رنگ استفاده می شود برای نشان دادن چیزهای مختلف. قرمز نشان دهنده عشق و باروری آبی رنگ کریشنا زرد رنگ زردچوبه و سبز نماد بهار و آغازی جدید.

آنچه به طبخ این جشنواره هولی

Peshwari نان

خوشمزه ظرف برای هولی جشنواره جشن. نارگیل در این نان نیز باعث می شود آن را یک شیرین کننده به هر تند غذا.
اعتبار: Harrala همیلتون

سیب زمینی شیرین و عدس کاری

این سالم و در عین حال خوشمزه, کاری, کامل برای هولی جشنواره-الهام ناهار.

عدس قرمز tarka dal

بسته بندی شده با سیر و زنجبیل و فلفل این غذا لذت می برد می تواند به عنوان یک تسکین دهنده سوپ را به خود و یا با یک دسته علف و غیره از ماست.
اعتبار: Jay Williams

بهار پیاز bhajis

این پیاز ترد bhajis ساخته شده با پیاز و موسیر تازه گشنیز و زردچوبه و فلفل و دانههای, پیشنهاد, zip طراوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im