هفته مقدس در مستند – عید پاک شبیه هیچ دیگر

  • آیا شما به دنبال مشاوره در مورد چگونه به جشن عید پاک در طول مستند? پیوستن به تیم استنلی در بخش نظرات این مقاله در 12 ظهر (BST) را به گپ زدن در مورد تطبیق خود را از سنت های عید پاک.

این است برای رفتن به یکی از سخت ترین مقدس هفته در تاریخ است. عید پاک نقطه بالا از سال مسیحی – و در عین حال میلیون ها نفر از مؤمنان در سراسر جهان صرف خواهد شد آن را جدا از خود وزرا و معابد خود را و خود را به میلادی ، اگر آن را به عنوان یک بدن بوده و اقبال. با توجه به Rev Jago Wynne پیشوا از تثلیث مقدس کلفم: “مذاکرات کتاب مقدس در مورد کلیسا به عنوان یک خانواده روحانی به طوری که جدا از یکدیگر است که بسیار عجیب و غریب است. آن را به ارمغان می آورد احساس غم و اندوه و ماتم.”

در واقع دولت انگلستان نه نیروی کلیساها به کارمندان دولت ممنوع, عمومی, خدمات, این درست است, اما آنها دعوت آنها را به باز باقی می ماند برای نماز. این بود که کلیسا خود را که گفت: آنها می خواستند به “رهبری” و بنابراین خواسته بود دستور به تعطیل. این یک تصمیم گیری است که منجر به برخی از سردرگمی و ناامیدی و حتی عجیب و غریب تئوری توطئه بلکه به نوآوری و خوش بینی.

“این یک کویر می گوید:” برگرد Wynne. “اما حتی در کویر وجود دارد چرا که عیسی مرده بود و او به زندگی برگشتم و این واقعیت است که او زنده است تبدیل همه چیز است.”

در بسیاری از راه های مستند به نظر می رسد به پایان رسیده منعکس یهودی و مسیحی تم از دست دادن و حبس: بعد از چند روز به عید فصح یهودی که یهودیان بزرگداشت اسارت خود را در مصر و آن را نشانه پایان لنت زمانی که مسیحیان معتقدند عیسی مسیح سرگردان کویر تنهایی که وسوسه شیطان است.

امروز پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی بود که عیسی تا به حال خود را نهایی شام با شاگردان; فردا جمعه خوب بود که او مصلوب شد. برای من این بوده است یک دوره خود انکار حتی بدون مستند: مانند بسیاری از کاتولیک ها من سعی می کنم به چیزی در لنت تاج تقریبا 48 ساعت ناشتا بین جمعه و عید پاک یکشنبه (فقط برخی از نان و آب شاید دارای گونه های برامده بسته چیپس).

که در آن روایت های احساسی از انجیل را ترک خواهد کرد از این مستند می باشد یکشنبه عید پاک است که قرار بود در روز قیامت و شادی و با هم – فقط به عنوان عید فصح یهودی است که یک سری از وعده های غذایی است که جزء خانواده است. این مستند افسوس که هیچ پایانی در چشم. آن را به عنوان اگر لنت فقط در رفتن نگه می دارد.

زمان به در نظر گرفتن آنچه ما از دست داده ایم. انزوا را به ارمغان می آورد به خانه بعد اجتماعی دین – که آن را نه تنها در مورد من و ارتباط من با خدا اما در مورد بخشی از یک جامعه از مؤمنان. برخی از کلیساها را اقتباس سریع در حال حرکت آنلاین زنده-جریان خدمات و جلسات نماز. برگرد ریچارد Battersby که منجر به یک اسقف ماموریت سفارش در روستایی Ainsty north Yorkshire همواره یک چالش مرور یک محله است که به مقدار پنج کلیساها بیش از 20 مایل مربع: به عنوان به زودی به عنوان مستند ضربه او تصمیم گرفت به “در آغوش این فرصت برای رسیدن به و بود مردم را به اتاق زندگی می کنند”.

برگرد Battersby ترجیح می دهد که خدمات با یک چت روم, به طوری که بیننده می تواند ارتباط برقرار کردن (“من می دانم آن را به تماشای یک مسابقه فوتبال روی مبل با افراد دیگر”) و می گوید که نه تنها حضور و غیاب تا نه تنها مردم از دور و گسترده شما ممکن است تماس با آن کلیسا گردشگری – اما همچنین روابط قدیمی مورد بازسازی شده اند.

“این یک تجربه خوب برای افرادی که پیدا کردن فیزیکی کلیسا مانع” او می گوید: به خصوص کسانی که می خواهم به جای رفتن به یک drafty ساختمان قدیمی در یک هوای سرد صبح روز یکشنبه و او متقاعد شده است که آنچه که ما در حال رفتن را از طریق فقط یک اقدام موقتی است اما موج آینده است. “این در مورد انجام همه چیز را در راه های جدید است. آن را در مورد یک تغییر کلیسا با استفاده از تغییر کانال. برخی از چیزهایی که شما در حال دیدن در حال انجام است نمی خواهد برود هنگامی که این مستند به پایان رسیده است.”

این نکته مهمی است که مؤمنان باید با آن مقابله: بسیاری از کلیساها بودند در بهترین بهداشت و درمان قبل از coronavirus رسید. بنابر این چیزی را تغییر دهید – و ممکن است این فرصت.

مشاغل در سراسر فرقه ها در طول تاریخ کم است. وقتی نام و عکس از کشیش ایتالیایی که مرده بود از Covid-19 منتشر شد بسیاری از مردم در مورد چگونگی پیر بودند و من معتقدم که یکی از دلایل این کلیسا در بریتانیا بود به طوری مشتاق به تعطیل این است که آنها می دانستند که بسیاری از روحانیون سقوط به رده از “ترین در خطر است”. منتقدان بیدارم که اسقف حال عقب نشینی به سلامت ایمنی و یا که آنها را توسعه داده قانع کننده پاسخ به تروما فراتر از نه دنیوی درخواست به “ماندن در خانه و کمک به بیمه خدمات درمانی”.
St پاپ ریاست بیش از یک لحظه از نماز


اعتبار: AFP

هنگامی که فرانسیس تحویل فوقالعاده طراحی شده به آدرس خالی میدان سنت پیتر تصویر شده است می تواند به عنوان خوانده شده در دو روش: پیام نور در میان تاریکی, بله, اما یکی هم تصور کردم از پاپ به عنوان “آخرین مرد ایستاده” یا کاپیتان پایین رفتن با کشتی خود را.

چند روز پیش کاتولیک اسقف فیلیپ اگان انتشار نامه ای سرگشاده بالا بردن سوال در مورد مستند و refreshingly صادقانه در مورد هزینه های آن: “Covid-19 را عمیق و تاثیر مالی.” کمک های مالی تقریبا قطعا خشک شدن بسیاری از کلیساها ممکن است هرگز دوباره. یک نگرانی وجود دارد در میان بسیاری از عادی روحانیت که پس از چند هفته در انزوا افراد تنبل مثل من خواهد شد از دست دادن عادت رفتن در یکشنبه دسترس نباشد که برای کاتولیک ها است به خصوص چیز بد است. به عنوان قدیمی گفت می رود پروتستان رفتن به کلیسا در حالی که کاتولیک ها به جرم بروید و برای ما آن را فقط یک “ایده آل” چیزی برای انجام اما یک تعهد اخلاقی.

Fr Stephen موریسون یک Norbertine راهب در سنت فیلیپ دیر در چلمزفورد اشاره می کند که در یک کاتولیک توده نان و شراب به عنوان در هر روز جمعه شام اعتقاد بر این است برای تبدیل شدن به بدن و خون عیسی مسیح – و بنابراین باید از آنها جدا شده است پس از سانحه در یک سطح کاملا دیگر. “گذشته ساخته شده است در حال حاضر به ما [در کلیسا]. ایمان کاتولیک است در باب تجسد. آن است که در مورد کلمه تبدیل شدن به گوشت و خانه در میان ما. ما نیاز به جمع آوری می شود وجود دارد و آن را تجربه کنند.”

تجدید آگاهی از مراسم مذهبی کلام خواهد بود استقبال بسیاری از سنت گرایان کاتولیک. برای دهه کلیسای کاتولیک قرار داده است تاکید بیشتر بر توده به عنوان یک آینده هم تقریبا در یک جشن, جامعه, اما در حال حاضر که ما نمی تواند انجام دهد که مردم مجبور به کشف تاکید بر تفکر از آیینهای کلیسا: آنها در حال تماشای توده های آنلاین اغلب در اعداد بزرگتر از معمول حضور در کلیسا و بسیاری از جوان کشیش ها به وضوح با بهره گیری از این فرصت را به می گویند جرم بسیار محترمانه عبادت مد. به عبارت دیگر وجود نوآوری بله – اما همچنین بازگشت به ریشه.

در نهایت برای کسانی که باور نمی کنم در هر چیزی و در چه نقطه ای از همه این است که به هر حال من می تواند ارائه دهد شاید قدرتمند ترین مثال از شهادت مسیحی از همه که این مستند را متوقف کرده است: افرادی که از طریق مرگ است.

Fr استفان شده است از مسح بیمار – محاوره شناخته شده به عنوان “last rites” – برای کسانی که در حال مرگ از Covid-19 در بیمارستان چیزی که فقط می تواند انجام شود در فرد و من مطمئن هستم که در برخی از شخصی در خطر است. “رفتن به فشرده ward,” او می گوید: “بسیار در حال حرکت تجربه… شما قرار داده و در تمام دنده محافظ و نگه داشتن دست خود را. و آنها لغزش دور به ابدیت است.”

در این بخش دو از مشاغل پزشک و کشیش ملاقات کند. “فداکاری از پزشکان و پرستاران است فروتنی. من به گفته یکی از پزشکان شما در حال انجام یک کار بزرگ’ و او گفت: ‘،’ آنها التیام بدن و ما روح را التیام بخشد. تجربه مورد تأئید شغل من به عنوان یک کشیش.”

پادکست ها نمایشنامه و سرود flash mob: چگونه برای جشن عید پاک

برای بینش و اطلاعات در مورد چگونه برای پیوستن به جشن های آنلاین, دیدن پیتر استنفورد راهنمای هفته دفاع مقدس در مستند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de