به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به سیل بیمارستان در ایالات متحده دولت ها و کسب و کار و جوامع باید بسیج به سبب ارائه مراقبت اورژانس کارکنان با تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). اما برای بیش از 3.2 میلیون صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی کارگران که برای مراقبت از بیش از 8.3 میلیون نفر در ایالات متحده دسترسی به PPE باقی مانده است نسبتا کمیاب است.

“من خرید [ماسک] خودم گفت:” استفانی ویلیامز 58 ساله خانه بهداشت کارگری در فیلادلفیا که در آن بیش از 1,850 مردم آلوده شده اند و حداقل 13 نفر کشته شده اند از coronavirus. “من مجبور به استفاده از همان ماسک برای مشتریان من. من پرداخت از جیب و من فقط می توانید آن را ندارند به خصوص در هر صورت روز,” او اضافه شده است.

بیش از 7000 نفر در سراسر کشور کشته شده اند از coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. اکثر افراد آلوده و کسی که فوت کرده اند در حال 65 ساله و مسن تر با توجه به مراکز کنترل بیماری. این جمعیتی باعث می شود تا 22.7 درصد از جمعیت ایالات متحده است و به احتمال زیاد به نیاز به خانه بهداشت با توجه به اداره آمار.

ویلیامز که با این نسخهها کار برای دو سازمان های مختلف و توسط اتحادیه ایالات صفحه اصلی مراقبت از کارگران پنسیلوانیا طول می کشد مراقبت از سه مشتریان هر هفته یکی از آنها است ، به عنوان بخشی از ارائه مراقبت در منزل بهداشت ویلیامز کمک می کند تا مشتریان با وظایف روزانه مانند غذا خوردن و حمام کردن و اجرا می شود کارهای طرف خود و قرار دادن خود و مشتریان خود را در خطر ابتلا به کروناویروس در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و سایر فضاهای عمومی.

روند اخبار ”

حتی به بیماران در معرض خطر است. او را به دو اتوبوس برای رسیدن به اولین بیمار روز — یک معلول, مرد مسن — 9 a. m. او گفت: بازار — Frankford خط, معمولا شناخته شده به عنوان “ال” است و دیگر امن است. او استفاده می شود به صرف زمان رفت و آمد در قطار, اما یکی دیگر از مراقب در اتحادیه بود شروع به پریدن کرد در قطار در روز چهارشنبه.

ویلیامز گفت که او دریافت کرده است و نه خطر برای پرداخت شرایط.

“تنها چیزی که می دانم این است که آنها به ما بگویید که اگر ما احساس ما امن نیست و سپس آنها تنظیم برای بیکاری و یا ما می توانید استفاده کنید ما انجمن اولیا و مربیان [زمان پرداخت کردن] زمان” ویلیامز گفت.

ویلیامز دریافت کرده است برخی از PPE — ضد عفونی کننده دست و دستکش — از یک آژانس. او گفت: این سازمان و اتحادیه گفت: آنها ارائه خواهد شد ماسک به زودی.

فیلادلفیا دارای بیشترین coronavirus موارد در پنسیلوانیا است. دولت وزارت بهداشت گفت: رادیو فردا که “خانه بهداشت کارگران در میان کسانی که ما با توجه به ما به عنوان توزیع PPE توازن نیازهای خود را با نیازهای کارکنان بهداشت و درمان ما و خط مقدم پاسخ دهنده.”

“ما در حال کار برای توزیع PPE به ما بیمارستان دراز مدت مراقبت از امکانات و درمانگاه و خانه بهداشت سازمان ، از طریق شناسایی مناطق نیاز و همچنین از طریق مسائل فردی به عنوان آنها بوجود می آیند” گفتند. اما زمانی که رادیو فردا خواسته برای روشن شدن چقدر PPE است که عرضه شده به هر بخش گروه گفت: “ما در حال ارائه این سطح از اطلاعات در این زمان است.”

در حال حاضر ویلیامز پرداخت برای حفاظت از خودش. او گفت: فولاد-نوع ماسک ها در اطراف $2 که N95 ماسک ها حدود 6 دلار در هر. در حالت ایده آل او باید سه تازه ماسک یک روز — یکی برای هر بیمار و یکی برای رفت و آمد.

متی Yarnell رئیس اتحادیه SEIU بهداشت و درمان بهبهان گفت: او در خانه مراقبت از کارگران هر روز “که در حال کار بدون حفاظت مناسب و قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر برای مراقبت از آسیب پذیر ترین افراد در این بیماری همه گیر.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را آهسته پاسخ به PPE کمبود توهین به هر یک از آنها” Yarnell گفت. “مراقبت در منزل کارگران نباید مجبور به استفاده مجدد از PPE یا بدون. فدرال پاسخ مورد نیاز است در یک وضعیت مانند این است که چرا از آن بسیار مهم است که رئیس جمهور با استفاده از دفاع تولید عمل به repurpose تولید در آمریکا به تولید N95 ماسک و لباس و دستکش و سایر PPE.”

دیوید Causby, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت قوم و خویشی در این کشور بزرگترین خانه سلامت سراي و جامعه ارائه دهنده مراقبت های CBS گفت: خبری که در هنگام شیوع کروناویروس شروع, آنها قادر به دریافت “شاید صدها” لباس و N95 ماسک از چند متحده است. این شرکت حدود 80 دفتر در بیش از 40 متحده است. آنها در خدمت حدود 120,000 بیمارانی که در حال حاضر نیست که coronavirus.

“ما هیچ چیزی دریافت نکرده اند از FEMA یا دولت فدرال است. ما همچنان در تماس با آنها را روزانه در تلاش برای توضیح ماهیت بحرانی صفحه اصلی مراقبت وضعیت و نیاز به مراقبت در منزل سازمان منتقل شود تا از نردبان لوازم, اما ما تا به حال هر موفقیت و یا نه چیزی دریافت به روز است.”

آژانس در حال حاضر به حدود 30 ٪ از اصلی خود را تامین موجودی Causby گفت و بیشتر PPE برای خود خانه بهداشت کارگران است “تبدیل به بیشتر از یک مبارزه است.”

“ما کار کرده اند با فروشندگان سعی کنید برای به دست آوردن منابع از چین,” او گفت: “اما ما فقط متوجه این هفته که تمام سفارشات ما که قرار داده شده بود و پس از آن تایید کرد که دولت چین به تصرف آن منابع. من مطمئن هستم که آنچه آنها در حال رفتن به آن دسته از منابع اما این سفارشات ما تا به حال در آینده در حال حاضر لغو شده است.”

CDC توصیه می شود در صورت ماسک بود اولویت بندی “در طول فعالیت های طولانی مدت که در آن چهره به چهره و یا تماس نزدیک با یک برنامه به طور بالقوه عفونی بیمار اجتناب ناپذیر است.” ویلیامز این تماس طولانی مدت با هر یک از بیماران خود — اما او تنها می تواند یک پاک کردن ماسک یک روز در حالی که زندگی در 11 دلار در ساعت دستمزد.

با توجه به صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی سازمان غیر انتفاعی فی بین المللی هزاران نفر از خانه مراقبت های بهداشتی کارگران در یک وضعیت مشابه است. در یک فی گزارش منتشر شده در سال 2020 آنها یافت می شود 15 درصد از کارگران که عمدتا مردم از رنگ در فقر زندگی می کنند و 44 درصد زندگی در خانواده های کم درآمد. بیش از 40% تکیه بر کمک های دولتی.

“من می ترسم برای خودم … ما را در اینجا است. ما در حال رفتن به خانه های مردم و آنها به ما اعتماد به شود. ما سزاوار لباس و ماسک مناسب” ویلیامز گفت. “ما سزاوار مناسب دنده درست مثل بقیه از کارکنان مراقبت های بهداشتی وجود دارد.”

Marina Sapountzi.jpg
مارینا Sapountzis, 51, کمک می کند تا برای مراقبت از 96 سال حسن نیت ارائه میدهد از مارینا Sapountzi

مارینا Sapountzis, 51, کمک می کند تا برای مراقبت از 96 سال پنج روز در هفته در کوئینز نیویورک که متکی بر یک کاتتر. او گفت که “خوش شانس” است که خانواده از بیمار را فراهم می کند PPE به عنوان بسیاری از خانواده ها نمی پرداخت برای کسانی که به لوازم.

وجود دارد بیش از 51,800 موارد coronavirus موارد در شهر نیویورک است.

“بسیاری از خانه بهداشت مشاوران شناور از خانه به خانه و محل کار به کار روزانه و لازم نیست که یکی ثابت و بیمار اما انتخاب کنید تا کار که در آن آنها مورد نیاز است,” او گفت: CBS News. “این نهاد آنها را در معرض خطر ویروسی و باکتریایی انتقال و برگ های آنها را بیشتر در معرض یک نرخ بسیار بالاتر از قرار گرفتن در معرض مقایسه با داشتن فقط یک بیمار برای مراقبت از.”

پس از فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد یک فرمان اجرایی به نام ماتیلدا قانون که نیاز به جمعیت های آسیب پذیر در خانه بمانند و محدودیت های است که می تواند به آنها مراجعه کافی خانه بهداشت و حفاظت تبدیل شده است بیشتر ضروری است.

“برخی از بیماران آنها, مشکلات قلبی, سکته مغزی, مشکلات تنفسی و اکسیژن و مخازن” Sapountzis گفت. “آنها می توانند در محدوده سنی آنها را می توان در یک حادثه است.”

حتی برای خانه بهداشت مشاوران مانند خودش که فقط یک بیمار یک روز Sapountzis گفت: داشتن PPE مهم است زیرا از انواع دیگر منابع تماس بگیرید. همراه با او دو کودکان در سن مدرسه و سه فرزندان زندگی در خانه Sapountzis’, شوهر, تاکسی, راننده, دیابت است.

نیویورک وزارت بهداشت نمی خواهد بگویید رادیو فردا چگونه آنها اختصاص PPE در میان مراقبت های بهداشتی بخش است.

“گروه باقی می ماند متعهد به گرفتن PPE به سازمان های مراقبت در منزل نیاز به, با این حال ما می خواهیم همه بهداشت و درمان اشخاص برای حفظ منابع” گفتند. “ما در حال برقراری ارتباط است که پیام به طور منظم به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.”

Jason Kidushim معاون اجرایی رئیس جمهور از عملیات برای داد Homecare, یک سازمان با حدود 400 صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی کارگران در حال حاضر مراقبت از بیماران در نیویورک گفت: خبر آنلاین خود آژانس نیز قادر به دریافت منابع از دولت و یا دولت های فدرال.

و قیمت جدید لوازم Kidushim گفت: به طور چشمگیری افزایش یافته است. وی گفت: هزینه یک جعبه دستکش افزایش یافته است و حدود 500 ٪ است که سه لایه ماسک استفاده می شود که به هزینه حدود 20 سنت در هر حال در حال حاضر برای $4 یا 5 دلار. آنها را دیده ام برخی از N95 ماسک های عرضه شده برای 12 دلار در هر.

برای مقابله با این بیماری همه گیر داد تا به آموزش کارگران را به یک تغییر لباس به بیماران مبتلا به’ خانه و ارائه آنها را با مواد ضد عفونی کننده برای پاک کردن سطوح و همچنین سه لایه ماسک.

“واقعا وجود دارد نه به اندازه کافی منابع برای ما به گذشته از طریق مانده از بحران” Kidushim گفت. “ما شاهد یک چشم انداز مثبت از مشتریان بالقوه است که به طور خاص یا آزمایش مثبت هستند یا دوره نقاهت بعد از [coronavirus] شده اند و یا تبدیل به دور از سیستم بیمارستان به دلیل علائم آنها به اندازه کافی شدید نیست.”

او اضافه کرد که “کوچک منطقه ای بازیکنان” خواهم داد مورد نیاز خواهد بود به “از بین بردن مقدار زیادی از این فشار و محدودیت برای بیمارستان است.”

“من فکر می کنم آن را نادیده گرفته چگونه بسیاری از سالمندان در حال زندگی در انزوا و چگونه بسیاری از احتمالا روال بازديد از اعضای خانواده که نمی توانید انجام دهید که در حال حاضر,” او گفت:. “در پایان روز, ما باید مسئولیت برای حفاظت از کارکنان ما. … برخی از این home health aide کارگران را به خطر می اندازند خود را فقط به عنوان به عنوان هر کس دیگری.”

در Penobscot County Maine که در آن وجود دارد 16 تایید موارد coronavirus خانه بهداشت کارگری آتنا Diligenti شده است ارائه ماسک و یا هر گونه دیگر PPE توسط آژانس.

کسانی که 65 ساله یا مسن تر را تشکیل می دهند بیش از 20 درصد از جمعیت, با توجه به U. s. اداره آمار و Diligenti مراقبت برای یک زن در یک جامعه بازنشستگی در اورنو.

“وجود دستکش در صفحه اصلی بازنشستگی که در آن مشتری من زندگی می کند اما در غیر این صورت من فقط به مصرف خود من احتیاطی و اینکه واقعا تهاجمی در مورد شستن دست من,” او گفت:. “من شستن دست من حدود 20 بار در روز است.”

CDC توصيه کرده است که خانه های پرستاری ماسک و روپوش و دستکش و حفاظت از چشم در دسترس برای کسانی که به ارائه مراقبت. آنها همچنین پیشنهاد اجرای مرخصی استعلاجی سیاست هایی است که “غیر تنبیهی انعطاف پذیر و سازگار با خط مشی های بهداشت عمومی است که اجازه می دهد بیمار مراقبت های بهداشتی حرفه ای در خانه بمانند.”

کروناویروس در حال حاضر دومین علت مرگ و میر در ایالات متحده و سومین علت مرگ در زندگی کمک امکانات, اما Diligenti, 24 گفت: آژانس هرگز ارائه شده خود را با PPE یا پرداخت مرخصی استعلاجی.

تنها اضافی و احتیاطی که ساخته شده توسط جامعه بازنشستگی خود را — آنها محدود گردهمایی های اجتماعی و بازدید کنندگان — اما هنوز هم وجود دارد چند متخصصان مراقبت های بهداشتی در داخل و خارج از بيماران در اتاق در طول هفته.

پس از شیوع کروناویروس در زندگی مرکز مراقبت از کرکلند در واشنگتن CDC مشخص شد که “یک بار COVID-19 معرفی شده به دراز مدت مراقبت از تاسیسات این پتانسیل را دارد که در نتیجه حمله بالا نرخ در میان ساکنان کارکنان و بازدید کنندگان” و این که بهداشت عمومی اقدامات برای پرسنل بهداشت و درمان است که “حیاتی است.”

اما ویلیامز گفت: بزرگترین نگرانی در حال حاضر توسط مقامات گرفته نشده و این وضعیت به قلب و فراموش کرده اند که در مورد مراقبت های بهداشتی کارگران که مراقبت از افراد خارج از بیمارستان است.

“این تا حد زیادی به فکر کردن در مورد. من فقط پیاده روی کردن این درب مثل من فقط رفتن به محل کار,” او گفت:. “این زشت آن را واقعا زشت و آن را نباید به این گونه باشد.”

یادداشت سردبیر: پس از انتشار این داستان آتنا Diligenti CBS گفت: خبری که از او در خانه مراقبت از سلامت سازمان را فراهم کرده است او با حدود ده فولاد ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im