بدن از مشهور فعال محیط زیست شده است در بر داشت در یک چاه در مرکزی مکزیک پس از دو هفته او رفت از دست رفته, مقامات می گویند.

Homero گومز, 50, مدیریت یک پروانه پناهگاه در شهر ماتاموروس در Michoacán دولت یک منطقه بدنام برای آن خشونت باندهای جنایتکار.

بدن خود را داشت با ظاهری هیچ نشانه ای از خشونت در نزدیکی جایی که او را برای آخرین بار.

دادستان هنوز در حال بررسی پرونده است.

گروه های حقوق پیشتر گفته آنها می ترسید که گومز ممکن است قرار داده شده اند به دلیل مبارزه خود را در برابر ورود غیر قانونی یکی از فعالیت های است که باندهای جنایتکار در این منطقه درگیر هستند.

  • چقدر خطرناک است مکزیک است ؟
  • مکزیک قدرتمند ترین کارتل های مواد مخدر

گومز گذشته بود در فرد دیده می شود حضور در جلسه در روستای El Soldado در بعدازظهر 13 ژانویه و خانواده اش گزارش او از دست رفته روز بعد. بستگان گفته رسانه های محلی در حفاظت از منابع طبیعی دریافت کرده بود تهدیدات یک جرم سازمان یافته باند.

بیش از 200 داوطلب پیوست جستجو برای محیط زیست و هفته گذشته تمام نیروهای پلیس از اکمپو و همسایه Angangueo بودند بازداشت برای بازجویی.

آن را بلافاصله روشن نیست چگونه بدن یافت می شود. در یک صدای جیر جیر در, Michoacán عمومی دادستانی گفت: آن گرفته شده بود برای یک معاينات.

گومز یک مبارز خستگی ناپذیر برای حفاظت از پادشاه پروانه و کاج و صنوبر جنگل که در آن hibernates. محراب او موفق افتتاح شد در ماه نوامبر به عنوان بخشی از یک استراتژی برای جلوگیری از ورود غیر قانونی در منطقه است که با یک کلید زیستگاه برای پادشاه پروانه.

در یک ویدیو ارسال شده در حساب توییتر خود را مدت کوتاهی قبل از ناپدید شدن او با دعوت از مردم برای بازدید از پناهگاه.

از سال 2006 60,000 افراد ناپدید شده در مکزیک بسیاری از آنها اعتقاد به سقوط قربانی به جنایتکار که کشتن هر کسی که می تواند تداخل با فعالیت های غیر قانونی.

بیشتر در monarch butterfly:

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im