هنگ کنگ دیزنی لند است بسته شدن دوباره به دنیای دیزنی در آمریکا بازگشایی

هنگ کنگ دیزنی لند است یک بار دیگر بسته شدن درهای خود را پس از یک افزایش در coronavirus موارد است. اعلام می آید والت دیزنی در فلوریدا همچنان خود را مرحله به مرحله بازگشایی با وجود افزایش موارد در دولت.

هنگ کنگ پارک که بازگشایی شد و در 18 ژوئن را روز چهارشنبه تا اطلاع ثانوی. این شهر به تازگی ممنوع, عمومی, تجمع بیش از چهار نفر برای مبارزه با تازگی پخش كردن, COVID-19 عفونت.

“به عنوان مورد نیاز توسط دولت و مقامات بهداشت و درمان در راستای پیشگیری از تلاش های در حال وقوع در سراسر هنگ کنگ, هنگ کنگ دیزنی لند پارک را به طور موقت نزدیک از 15 ژوئیه سال 2020 می گوید:” یک بیانیه در پارک در وب سایت.

در همان روز دو پارک در دنیای دیزنی در فلوریدا – Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود – دوباره باز خواهد شد.

Hong Kong Disneyland Reopens Amid The Coronavirus Pandemic
بازدید کنندگان گرفتن عکس از قلعه جادویی رویاهای والت دیزنی Co.’s دیزنی لند توچال در ژوئن 18 سال 2020 در هنگ کنگ, چین. گتی ایماژ

هنگ کنگ گزارش شده 250 جدید COVID-19 عفونت پس از 6 جولای. در روز دوشنبه دلار هنگ کنگ رهبر اعلام محدودیت های جدید مربوط به coronavirus پس از 41 از 52 مورد است که اخیرا گزارش شد منتقل می شود به صورت محلی آسوشیتد پرس گزارش داد.

با توجه به هنگ کنگ دیزنی لند اعلام, هتل ها در پارک باقی خواهد ماند و باز با یک “تنظیم سطح خدمات” و “افزایش سلامت و ایمنی اقدامات است که منعکس کننده هدایت سلامت و مقامات دولتی.”

“ما در تماس با مقامات بهداشت و دولت در مورد وضعیت” آن را می گوید.

محدودیت های جدید می آیند در میان افزایش coronavirus موارد در سراسر جهان. چندین کشور را سرکوب در مجازات برای کسانی که به نقض قوانین در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش COVID-19. هر کسی گرفتار نقض قرنطینه در کوئینزلند استرالیا است که در حال حاضر واجد شرایط برای مدت شش ماه در زندان است.

در ایالات متحده این بیماری همه گیر تمرکز منتقل شده از نیویورک به دیگر کشورهای بزرگ مانند فلوریداکه شاهد تعداد بی سابقه ای از موارد بیش از آخر هفته. روز یکشنبه این گزارش 15,299 جدید کروناویروس موارد بیش از 24 ساعت بیشترین تعداد موارد گزارش شده در یک کشور در یک روز از زمان شروع این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de