هنگ کنگ تظاهرات: مرد پلیس در فرودگاه پس از سلاح سرد به عنوان افسر درگیری بیش از قانون جدید نشت دوم به بعد

پلیس هنگ کنگ بازداشت 24 سال در این شهر فرودگاه در ساعات اولیه روز شنبه به ظن حمله و زخمی شدن یک مامور در جریان تظاهرات علیه جدید امنیت ملی قانون پکن تحمیل مالی توپی.

پلیس هنگ کنگ از کار اخراج شده های آب پاش و گاز اشک آور و بازداشت بیش از 300 نفر در روز شنبه به عنوان اعتراض به خیابان ها ریختند در سرپیچی از جارو قانون امنیت معرفی شده توسط چین به انفیه کردن مخالفان است.

روز چهارشنبه پلیس ارسال شده تصاویر در توییتر از یک افسر با خونریزی بازوی گفت: او با چاقو توسط “تظاهر برگزاری اشیاء تیز”. مظنون فرار کرد در حالی که تماشاگران ارائه کمک به پلیس گفت:.

یک سخنگوی پلیس به رویترز گفت که بازداشت مرد شد surnamed وانگ اما نمی تواند تایید کند اگر او را ترک هنگ کنگ و یا کار در فرودگاه.

روزنامه های محلی اپل روزانه با استناد به منابع بی نام گفت: مظنون بود پردازنده Cathay اقیانوس آرام پرواز به لندن به دلیل ترک درست قبل از نیمه شب.
معترضان برخورد با اسپری فلفل


اعتبار: گتی ایماژ

یک شاهد عینی گفت: “حدود 10 دقیقه قبل از بلند شدن سه پلیس سوار وسایل نقلیه نسبت به هیچ 64 دروازه خارج Cathay Pacific هواپیما” و حدود 10 پلیس ضد شورش زد تا پل به هواپیما.

Cathay Pacific بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

پلیس گفت: آنها تا به حال ساخته شده حدود 370 بازداشت غیر قانونی مجمع و دیگر جرائم با 10 مربوط به تخلفات از قانون جدید است.

قانون مجازات جرائم تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان است. آن را همچنین سرزمین اصلی سازمان های امنیتی در هنگ کنگ برای اولین بار اجازه می دهد تا استرداد به سرزمین اصلی برای محاکمه در دادگاه تحت کنترل حزب کمونیست.

چین به تصویب رسید و این قانون در پاسخ به اعتراضات سال گذشته باعث نگرانی است که پکن شد خفقان شهر آزادی های تضمین شده توسط “یک کشور دو سیستم” فرمول توافق کردند که آن را بازگشت به قانون در سال 1997. پکن با رد این اتهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de