تجلیل the life of John Lewis

John Lewis شد به اشتراک گذاری-ماشین موزنی پسر به دنیا آمد و در سال 1940 در بخشی از مناطق روستایی آلاباما بود که خیلی سختگیرانه تفکیک شده است که او تا به حال دیده می شود تنها در دو رنگ سفید مردم زمانی که او خود رسیده ششم تولد.

او می خواست به یک واعظ و او تمرین خود را موعظه موعظه به خانواده جوجه. به عنوان او بعدها به شوخی: “زمانی که من به عقب نگاه کرد برخی از کسانی که جوجه ها خواهد تعظیم سر خود را, برخی از کسانی که جوجه ها خواهد لرزش سر خود را, آنها هرگز کاملا, گفت:, امین, اما من متقاعد شده است که برخی از کسانی که جوجه ها در 40 و 50 تمایل به گوش دادن به من خیلی بهتر از برخی از همکاران من در کنگره است.”

آن چیزی بود که John Lewis گفت: اما آنچه که او انجام داد که تغییر امریکا است. یک فعال خود را از سال های نوجوانی زمانی که او شنیده مارتین لوتر کینگ در رادیو دستگیر شد بیش از 40 بار مورد ضرب و شتم و شدت مجروح و به عنوان او در زمان شرکت در تحصن در تفکیک جنوبی رستوران و بعد از آن بود که یکی از آزادی سواران که در معرض خطر زندگی خود را به سادگی نشستن در کرسی متعلق به سفید پوستان در اتوبوس های بین ایالتی.

در زمان شاه ساخته شده خود را معروف سخنرانی در واشنگتن لوئیس حال تبدیل شدن به رئیس دانشجوی غیر خشونت آمیز کمیته هماهنگی.

“به کسانی که گفته اند “صبور باشید و صبر کنید,” ما از مدت ها گفت که ما نمی توانیم صبور باشید. ما نمی خواهیم آزادی ما به تدریج”

در 23 او جوانترین سخنران آن روز و تحویل یک سخنرانی قدرتمند حتی اگر سازمان های حذف شده خود را قدرتمند ترین خط که آنها می ترسید خواهد توهین به رئیس جمهور کندی. خط بود “..که طرف دولتی است؟”

لوئیس در ادامه به نقش پیشرو در جنبش, اما آن چیزی بود که اتفاق افتاده در شهر سلما در ایالت آلاباما در 7 مارس 1965 که ترک جان لوییس’ نام حکم بزرگ در تاریخ آمریکا است. قرار بود آن را به طور مسالمت آمیز مارس از 600 نفر اما آن را به نام “یکشنبه خونین.”

در سالگرد 50 از این افتضاح بعد من رفتم به سلما و با او راه می رفت در سراسر پل که در آن همه اتفاق افتاده است.

“ما راهپیمایی در twos منظم مسالمت آمیز و غیر خشونت آمیز مد در راه ما را به مونتگمری به نمایش بگذارد به این کشور است که مردم می خواستند به ثبت نام برای رای دادن. من واقعا فکر ما خواهد بود دستگیر و زندانی که روز” گفت: Lewis.

“هنگامی که شما متوجه باشید که شما رو به نقطه بالا در اینجا است که هنگامی که شما را دیدم همه از اجرای قانون مردم پایین وجود دارد؟”

“ما شاهد پایین سربازان دولت و در پشت سربازان دولت بود کلانتر possee سوار بر اسب. و ما رو به پایین پل.آنها نسبت به ما ضرب و شتم ما را با nightsticks با استفاده از گاز اشک آور و پایمال ما با اسب. من درست در مقابل. من اولین کسی رسید و من هنوز هم زخم بر پیشانی من. من زدم. پاهای من فقط رفت و از زیر من فکر کردم من که قرار بود به مرگ این پل. به خودم گفتم این آخرین اعتراض برای من” لوئیس به یاد می آورد.

“من حتی نمی به یاد بیاورید که چگونه من به کلیسا اما ظاهرا کسی از من انجام به عقب و من حدس می زنم من آگاه شد و کسی از من پرسید به چیزی می گویند به مخاطبان و من ایستاد و گفت: من آن را درک نمی کنند. رئیس جمهور جانسون می توانید با ارسال نیروهای نظامی به ویتنام و عدم ارسال نیروهای نظامی به شهر سلما در آلاباما برای محافظت از مردم که تنها تمایل به ثبت نام برای رای دادن.”

در یک ماده از هفته رئیس جمهور جانسون فرستاده نیروهای راهپیمایی مسالمت آمیز به پایان رسید و در پی خشونت و نفرت که گذاشته شده بود لخت در شهر سلما در, کنگره, تصویب قانون حق رای.

انتخاب شده به کنگره در سال 1986 او جنگیدند نبرد پس از جنگ زمانی که شانس بودند به شدت علیه او. و نه او او همیشه برنده است. نشستن در کف خانه به فشار برای کنترل اسلحه رفت اما هیچ جا به لوئیس بود که نقطه نیست.

زمانی که مجلس رای به استیضاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او آن را به نام یک روز غم انگیز اما یکی که تا به حال مواجه می شود.

که آیا آنها توافق کردند که با او هستند در یک موضوع خاص خود را دموکرات و جمهوری خواه همکاران او به نام وجدان کنگره است.

حتی به عنوان او در حال مرگ با سرطان زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات فوران دوباره آنجا بود که لوئیس در خط مقدم.
جان لوئیس ساخته شده امریکا به مکانی بهتر و من می دانستم که هرگز یک مرد بهتر. این باب Schieffer.


یادداشت سردبیر: نسخه قبلی این اسکریپت پخش با خطایی که لوئیس متولد شد و در گرجستان, نمی, Alabama. این شده است اصلاح شده و اصلاح شده در نسخه بالاتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit