امیدوارم که در خانه: چگونه coronavirus می تواند تغییر بریتانیا برای بهتر

تلگراف | No comments

کار از خانه نشده است ساده ترین انتقال برای بسیاری از انگلیسی ها که به طور ناگهانی مجبور به داد و بیداد با هم یک دفتر خانه پس از انگلستان shutdown در مارس اما برای بیست و شش ساله چارلز بلاخ “این بهترین چیزی که تا کنون.”

چارلز ثبت شده است کور. قبل از مستند او فقط شروع به یک کار جدید در بلگراد تئاتر در کاونتری. عادی رفت و آمد نیاز به او و راهنمای او سگ کارلو به هاپ در یک اتوبوس و حرکت شلوغ مرکز شهر dodging اتومبیل و هر چه خطرات پنهان عبور از مسیر خود را.

برای کسی مثل چارلز که دچار حساسیت به نور شده و به استفاده از یک جیب ذره بین فقط برای دیدن این تعداد اتوبوس سفر می تواند استرس زا و خسته کننده تجربه.

“تنها مثبت از مستند در حال کار از خانه در دقیقه, می گوید:” چارلز. “با من متفاوت شرایط چشم فقط رفت و آمد به کار بسته به اینکه چگونه بزرگ و پر استرس سفر را تحت تاثیر قرار چشمان من. من می توانم به دفتر در 9 و چشمان من می تواند در حال حاضر خسته است.”

با رفت و آمد در حال حاضر منسوخ آن را یک داستان کاملا متفاوت برای چارلز: “من به راحتی می تواند صدای یورتمه رفتن اسب به اتاق خواب دوم که تبدیل به یک اتاق بسیار خوبی,” او می گوید. “من می تواند به پرده می شود و در یک محیط تاریک و من می تواند کار را برای ساعت.”

چارلز همواره مدافع بزرگ برای کار از خانه و او امیدوار است که مستند را باز کردن درب برای انعطاف پذیر تر و فراگیر کار در آینده است.

“من فکر می کنم این نوع از چیزی که مردم در گذشته داشته اند برای مبارزه با این نوع امتیاز تقریبا قادر به کار از خانه,” او می گوید. “اما در حال حاضر که ما تمام شده است و مجبور به انجام آن ما متوجه باشند که کسانی که از خانه کار نیست فقط کساد کردن در تمام طول روز.”

“اگر یک فرد معلول مانند خودم بهتر می تواند کار در منزل کارفرما قطعا باید در حال حاضر درک کنند که آنها قادر به داشتن کارگران از راه دور.”
چارلز دچار حساسیت به نور که می تواند حتی کوچکترین وظایف مانند به دنبال اتوبوس خسته کننده به خصوص


اعتبار: دامنه

با توجه به یک نظرسنجی به سفارش ناتوانی خیریه حوزه در سال گذشته وجود بیش از یک میلیون معلول در انگلستان که می خواهید به کار می کنند اما در حال محروم از این فرصت.

از کسب و کار مورد مطالعه در این تحقیق بیش از نیمی از آن را آسان تر برای استخدام غیر فرد معلول بیش از یک فرد معلول.

اما با کسب و کار دیگر به طور معمول با تشکر از شیوع کروناویروس که ممکن است در مورد تغییر برای بهتر.

“تقریبا یک شبه coronavirus را مجبور کسب و کار را به حرکت به خانه های انعطاف پذیر-کار برجسته چگونه مفید این می تواند برای همه و نه فقط افراد معلول می گوید:” جیمز تیلور, از, استراتژی, تاثیر و تغییر اجتماعی در حوزه معلولیت برابری, موسسه خیریه دامنه.

“برای بسیاری از افراد معلول, انعطاف پذیر, صفحه اصلی کار چیزی است که آنها درخواست شده است برای سال ها با درجات مختلفی از موفقیت بسته به کارفرما.”

در حالی که برخی از پیامدهای Covid-19 همه گیر خواهد شد شکر خدا موقت بسیاری از ناتوانی فعالان امیدواریم که هنجار جدیدی از کار از خانه در اطراف چوب خوب است.

“ما وارد یک جهان که در آن swathes گسترده ای از جامعه می تواند شخصا مربوط به آنچه در آن مانند این است که از مطالعه خارج شدند. انزوا شده است mainstreamed می گوید:” کارولین کیسی بنیانگذار ارزشمند 500, محل کار از کار افتادگی ابتکار. “همه گیر شده است به وضوح نشان داده شده است آنچه کسب و کار می توانند یاد بگیرند که از افراد معلول در صورت انزوا و از راه دور کار می کند.”

“در حال حاضر کسب و کار این فرصت را به رهبری راه را در استقبال از این در محل کار. هیچ بهانه ای. زمان برای گنجاندن تکامل است.”

در اوایل ماه مه در آلمان پرده برداری از طرح های پیشنهادی برای معرفی یک حق قانونی برای کار از خانه پس از همه گیر. و مناسب برای کار از خانه ممکن است به زودی مندرج در قانون ،

نگرانی در حال حاضر مطرح شده در مورد نحوه رسیدگی به رفت و آمد روزانه یک بار مستند برداشته شده است ، حمل و نقل مقامات هشدار داده اند که دو متر اجتماعی فاصله قوانین به معنی تنها در 10 مسافر خواهد بود قادر به دسترسی به قطار و اتوبوس بدون خطر ازدحام بیش از حد.

نخست وزیر در حال حاضر تشویق گروه های خاصی به بازگشت به کار. اما برنامه ای برای ساخت ضریح مناسب برای کار از خانه به معنی کارکنان نمی خواهد احساس می کنم مجبور به رفتن به اتاق در حالی که محدود کردن هزینه برای کارفرمایان که باید به محل کار خود را امن اجتماعی فاصله.

این ایده هنوز در مراحل ابتدایی ممکن است مجموعه ای از سابقه برای متنوع تر نیروی کار در آینده است. و کسب و کار بروز بیماری همه گیر و حتی ممکن است به نفع ایستاده از به کارگیری افراد معلول.

در دسترس بودن دولت دسترسی به برنامه کار ارائه می شود متخصص تجهیزات و پشتیبانی برای کسانی که نیاز به آن را به طور بالقوه کاهش هزینه های تامین صدها نفر از کارکنان با دفتر خانه تنظیم یو پی اس اگر Covid-19 محدوده متعارف محل کار مجموعه تا به تاریخ.

البته با جهان هنوز در گله از یک بیماری همه گیر است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از اجازه وجود دارد هیچ گفتن چه شکل جدید ما عادی ممکن است.

Coronavirus بحران نهفته زندگی و سلامت بسیاری از انگلیسی ها فراتر از اندازه است اما در افق وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید به عنوان پتانسیل برای تغییر مثبت شروع به زیرچشمی نگاه کردن از طریق تاریک ترین ابرها.

زندگی سبز

محل کار نه تنها بخش را تجربه لرزش. در این هفته وزیر حمل و نقل Grant Shapps اعلام کرد یک برنامه بلند پروازانه به انگلیسی بر روی دوچرخه خود را و نگه داشتن حمل و نقل عمومی ایمن.

از زمان شروع این بیماری همه گیر, برخی از مناطق دیده می شود 70 درصد جذب در استفاده از دوچرخه و جدید £2 میلیارد بسته های سرمایه گذاری امید به طلیعه چیزی بودن در یک “عصر طلایی” از فعال مسافرت.

این یک “فرصت برای ایجاد تغییرات پایدار است که ما را مشخصه اما همچنین بهتر است هر دو ذهنی و جسمی در دراز مدت” Shapps گفت.

قصد دارد در این زمینه به گسترش پياده و چرخه خطوط در سراسر بریتانیا در تلاش برای کاهش وابستگی به سیستم حمل و نقل عمومی و کاهش خطر gridlocking شهرستانها به عنوان مسافران تبدیل به ماشین به جای.

شهردار لندن, صادق خان در حال حاضر خود پرده برداری ‘لندن Streetspace’ برنامه که “به سرعت در حال تبدیل” خیابان لندن به چرخه و عابر پیاده-پناهگاه های دوستانه.

در حالی که در ولز لی آبهای معاون وزیر اقتصاد و حمل و نقل است و وعده داده شده را به اعطای کمک های مالی در دسترس برای پاسخ به حمل و نقل فرصت ها و بهبود زندگی سبز استاندارد.

“به خاطر هوایی که ما تمام, تنفس, جهان آب و هوا و سلامت عمومی ما نیاز به تلاش و قفل در این تغییر و جلوگیری از بازگشت به قبل از Covid سفر الگوهای” آب گفت: در یک بیانیه نوشته شده است که جزئیات طرح به مرحله سوار شدن و راه رفتن طرح در کشور است.

عادات سالم

بریتانیا تبدیل شده است ممکن خیابان های آن به واکر و دوچرخه سواران, اما در پشت درهای بسته سلامت انقلاب است شروع به دم بیش از حد.

استعمال دخانیات مسئول نزدیک به نیم میلیون بستری شدن در بیمارستان در هر سال است. اما بیش از 300,000 انگلیسی ها باید ترک سیگار در طول coronavirus بحران به عنوان شواهد مانت که عادت برگ های آنها را بیشتر در معرض Covid-19.

بیشتر 550,000 انگلیسی ها سعی کرده اند به ترک در حالی که 2.4 میلیون نفر باید قطع با توجه به مطالعه ای مشترک توسط انگلستان-بازوی YouGov بین المللی Covid-19 ردیاب و ضد سیگار کشیدن, گروه, اکشن, بر, سیگار و سلامت.

مستند نیز “یک بار در طول عمر فرصت” برای سلامت جنسی.

قبل از همه گیر رخ داد آمار نشان داد که در هر 25 نفر در سطح جهان شد حمل یک عفونت مقاربتی.

اما در حال حاضر که خود انزوا متزلزل شده تا بسیاری از مردم زندگی جنسی کارشناسان بر این باورند که ضروری ممنوعیت casual hook-ups یک فرصت غیر منتظره برای درایو کردن STIs به طور دائم.

صحبت به رادیو 1 Newsbeat جاستین Harbottle که با این نسخهها کار برای SH:24 فراهم می کند که خانه رایگان-تست کیت آنلاین گفت:

“اگر مردم می توانید نگه دارید تست رفتن و هر کس می شود در حالی که در این شکستن آن را یک بار در طول عمر رویداد واقعا. حتی در شروع بیماری ایدز, من فکر نمی کنم شما تا به حال چنین پاک برش دوره که در آن جمعی – به عنوان یک جمعیت – مردم متوقف شد, رابطه جنسی با شرکای جدید.”

سلام گوگل چه چیزی خوب است ؟

در به طور کامل به طور کامل نامربوط اخبار, استفاده از اینترنت دیده است یک افزایش در تقاضا از مستند آغاز شد.

داده ها از Openreach که صاحب و عمل بسیاری از انگلستان تلفن پهن باند خطوط نشان می دهد در طول روز مصرف داده ها تقریبا به دو برابر در ماه مارس نسبت به زمان مشابه در سال گذشته.

در ضمن در حال cooped در داخل منجر شده است تقریبا نیمی از انگلیسی ها به صرف زمان بیشتری را بر روی رسانه های اجتماعی با توجه به رای گیری از ایپسوس موری.

دسترسی به اطلاعات قابل اعتماد است که در حال حاضر مهم تر از همیشه. در عین حال پس از همه گیر در زمان برگزاری شده است که به دور از این مورد است.

اینترنت غرق شده است با تئوری های توطئه و نفرت سخنرانی با الهام از وقوع. در برخی موارد اسطوره ها و اطلاعات غلط بوده و تبلیغ توسط رهبران جهان.

در فوریه Dr Tedros مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) مجبور شد به اشاره است که “ما نه فقط در مبارزه با یک بیماری همه گیر; ما در حال مبارزه با یک infodemic.”

اما پس از چند ماه از انفعال Covid-19 تا در نهایت مجبور آنلاین سیستم عامل را به ضد دروغ اقدامات آنها قبلا حاضر به پیاده سازی.

حساب و متخصص در اطلاعات غلط – از جمله کسانی که از توطئه نظریه پرداز David Icke که گسترش چند ادعاهای دروغین نشان می دهد 5G شبکه های تلفن همراه مرتبط به گسترش ویروس – حذف شده از Facebook و Youtube.

در حالی که گوگل و توییتر وعده داده اند به اولویت بندی معتبر و دقیق اطلاعات عرضه شده توسط دوست دارد از چه کسی و بیمه خدمات درمانی در coronavirus جستجو مربوط به.

اینترنت می تواند یک مکان تاریک و گاهی اوقات اما همچنین می تواند یک نیروی خوب بیش از حد.

بیش از چند ماه گذشته بی شماری Facebook و Whatsapp, گروه ظهور کرده اند تا در سراسر کشور با وحدت جوامع با هم برای ارائه کمک و همراهی خود را به آسیب پذیر ترین همسایه است.

یابی شبکه های تنظیم تماس های تلفنی بین دو غریبه را دیده اند افزایش بهره. در حالی که ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم گزارش 131 میلیون نفر در سراسر جهان در سراسر جهان در ماه آوریل سال 2020 به تنهایی.

بریتانیا (و بقیه جهان) ممکن است در خود به انزوا اما ما هرگز متصل تر از قبل.

تحقیقات توسط صلیب سرخ بریتانیا نشان داده است که پس از آغاز مستند حدود 43 میلیون نفر در سراسر انگلستان انجام داده اند چیزی به نوعی به دیگران کمک کند. که شامل به اشتراک گذاری مواد غذایی با همسایگان نوشتن دست نوشته نامه به آسیب پذیر و برای یک, فرد, تماس با هر کسی در کتاب آدرس خود را به آنها فکر می تواند تنها.

زمان مستند آسانسور وجود خواهد داشت بسیاری از چیزهایی بریتانیا خواهد بود خوشحالم که به دیدن این پشت کردن. اما این نمونه ها ارائه امیدوارم که بهتر و مهربانتر سبزتر و فراگیر تر جهان می تواند انتظار برای ما در طرف دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>