تور LPGA و R&A را مجموعه 15 ژوئن مهلت برای تصمیم گیری که آیا AIG زنان بریتانیا باز برگزار خواهد شد در رویال ترون در این تابستان. در عین حال اعتماد به نفس در حال رشد است که این مهم می تواند صحنه با وجود نر قهرمانی باز شده در حال حاضر پاک کردن تقویم سال 2020.

مایک Whan LPGA کمیسر هفته گذشته اعلام کرد یک تجدید نظر در برنامه برای ما مبتنی بر مدار شروع در میشیگان در ژوئیه 15 . و ابرو مطرح شد در اویان قهرمانی فرانسه عمده شروع می شود که سه هفته به اجرا در اروپا نیز شامل خانم ها در اسکاتلند باز در رنسانس باشگاه در East Lothian قبل از بسته شدن با £3.7 میلیون زنان انگلیسی در سواحل غرب اسکاتلند از Aug 20-23.

اما با تقریبا خاصی پشت-بسته-درب های سیاست و آزمایش سخت Whan معتقد است که ما بر اساس مدار و R&A که نظارت بر زنان باز قادر خواهد بود برای متقاعد کردن دولت های مربوطه. “ما نه از نوعی گردشگری است که می آید و طول می کشد خاموش و شما نمی دانید که در آن آنها در حال رفتن” Whan گفته تلگراف. “ما در حال رفتن به سفر به عنوان یک بسته و آزمون به طور منظم و نشان می دهد که تمایل به تغییر شیوه دولت فکر می کنم در مورد ما.”

Whan با اشاره به این که زنان بریتانیا باز است و پنج هفته بعد از باز شد و با توجه به توان و زن مهم نیست “از جمله فشار بر روی سیستم” و نیازی نیست که به همان اندازه پشتیبانی محلی از پلیس و شورای.

“اگر شما تا به حال بازی یک رویداد بدون طرفداران و شما می خواستم به آن را از راه دور و سپس ترون برای تنظیم آن را” Whan گفت. “من باید بگویم من مطمئن هستم, اما من نیز آگاه است که اعتماد به نفس من مهم نیست به Covid-19. بنابراین ما در حال رفتن به نشستن با اویان و R&A در ژوئن 15 و تصمیم گیری نهایی است.

واضح است که این امر می تواند یک فرصت بزرگ برای گلف زنان در اروپا و بریتانیا با کمی ورزش اتفاق می افتد.”

اما زمانی که Whan می گوید: “نهایی” او به سادگی به معنی آن وقتی که می آید به دو رشته اصلی که در این سال. “اکتبر است که واقعا یک گزینه” Whan گفت. “بنابراین سوال این است که اگر ما فکر نمی کنیم اوت شدنی است پس چرا سپتامبر بود ؟ ما احتمالا خواهید را به یک ‘برو’ یا ‘هیچ’ تصمیم گیری در ماه ژوئن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de