بیمارستان باید انتخاب کنید چه کسی را در “خانه فرستاده به مرگ” در میان همه گیر

یک قاضی به نمایندگی از یک county Texas ایالات متحده و مکزیک مرز گفت: یک بیمارستان محلی شده است مجبور به انتخاب “است که به خانه فرستاده می میرند” به عنوان منابع اجرای نازک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این شهرستان که دارای جمعیت حدود 64,700 مردم تنها یک بیمارستان برای درمان چه رسمی به نام “نمایی” سنبله در coronavirus موارد است.

“متاسفانه استار County Memorial بیمارستان دارای منابع محدود و پزشکان ما در حال رفتن به باید تصمیم بگیرید که دریافت درمان و کسی که به خانه فرستاد به مرگ توسط خود عزیزان” شهرستان استار قاضی الوی ورا نوشت: در شهرستان Facebook صفحه در روز پنج شنبه صبح. “این چیزی است که ما نمی خواهیم جامعه ما به تجربه. … ما باید برای خودمان و عزیزانمان است.”

ورا گفت که او قصد دارد به موضوع یک پناهگاه در محل سفارش اما تاکید کرد که این “تنها به عنوان خوب به عنوان ما آن را.”

ما شاهد نتایج اجتماعی در طول ژوئیه 4 تعطیلات و دیگر فرصت های اجتماعی. …

ارسال شده توسط استار County Texas در پنجشنبه 23 ژوئیه سال 2020

دکتر خوزه Vasquez از شهرستان استار اقتدار بهداشت اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی که روز پنجشنبه در بیمارستان محلی است که ایجاد یک کمیته اخلاق است که راه اندازی یک تریاژ برنامه به تصمیم می گیرید که چگونه به بهترین تخصیص منابع محدود است.

“واقعیت این است که علم آمار و در برابر کسانی که مردم را با چند شرایط پزشکی” او گفت:. “ما باید شروع به ساخت یک تریاژ و ارزیابی تحقق است که یک فرصت بهتر. برای همه آن دسته از بیماران که قطعا لازم نیست که هر گونه امید به بهبود ما بر این باورند که آنها در حال رفتن به بهتر است مراقبت از درون خانواده خود را در عشق خود را از صفحه اصلی به جای هزاران کیلومتر دورتر در حال مرگ به تنهایی در یک اتاق بیمارستان.”

Vasquez گفت که زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شد, شهرستان بود قادر به نگه داشتن وضعیت تحت کنترل است. اما پس از دولت شروع به بازگشایی Vasquez گفت: موارد افزایش یافته است “در نمایی و نگران کننده راه است.”

در تاریخ 1 ژوئیه این شهرستان تا به حال 642 موارد coronavirus با توجه به دولت داده است. در روز پنج شنبه وجود دارد 1,519 موارد است.

ورا گفت: منطقه “دیدن نتایج اجتماعی در طول ژوئیه 4 تعطیلات و دیگر فرصت های اجتماعی.”

وجود 28 نفر در این شهرستان COVID واحد مراقبت سه نفر از آنها در هواکش و زندگی حمایت Vasquez گفت.

“این غیر قابل تحمل است,” او گفت:. “تگزاس و کشورهای همسایه هیچ موجود ICU تخت یدکی برای ما است.”

بیمارستان شده است انتقال افراد به خارج از منطقه به صورت روزانه Vasquez گفت: CBS وابسته KGBT-تلویزیون.

“وجود دارد روز بدتر از دیگران است. در طول تعطیلات آخر هفته ما 6-7 نقل و انتقالات از طریق هلیکوپتر در جاهای دیگر در دولت اما هر روز 2 تا 3 نقل و انتقالات از طریق هلیکوپتر حداقل,” او گفت:.

کنفرانس مطبوعاتی -استار شهرستان Covid-19 دیدگاه Update

ارسال شده توسط La Pistolera در سه شنبه 21 ژوئیه سال 2020

اکثریت قریب به اتفاق استار ساکنان اسپانیایی هستند یا لاتینی, با توجه به U. s. اداره آمار و تقریبا 33 درصد از ساکنان در فقر زندگی می کنند. نزدیک به 30 درصد از شهرستان از ساکنان که زیر سن 65 ندارد بیمه بهداشت و درمان.

روز یکشنبه تگزاس فرماندار گرگ ابوت اعلام کرد که وزارت دفاع امریکا مستقر پنج نیروی دریایی ایالات متحده تیم به چهار مکان را در جنوب و جنوب غربی تگزاس از جمله شهرستان استار یادبود.

“اگر شما عشق خانواده خود و… همه به معنی ماندن در خانه. نمی رویم مگر اینکه کاملا به” ورا در کنفرانس مطبوعاتی گفت:. “ما به معنای واقعی کلمه در زندگی یا مرگ وضعیت است.”

“تعداد موارد ما را دیده اند در اتاق اورژانس در حال رشد هر روز. پنجاه درصد از موارد ما می بینیم در اتاق اورژانس در حال COVID مثبت با COVID علائم مربوط به” Vasquez اضافه شده است. “وضعیت از جان گذشته است. ما نمی توانیم ادامه عملکرد در شهرستان استار بیمارستان یادبود در راه رفتن چیزهایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de