بیمارستان در پاسخ به پرستار دیده می شود در شلوغ ویسکانسین بار پس از دولت Stay-در-خانه سفارش برداشته شد

نیوزویک | No comments

در میان مداوم رمان coronavirus شیوع یک پرستار دیده می شد در یک نوار شلوغ پنج شنبه در ویسکانسین که در آن مستند اقدامات برداشته شد پس از دولت به دیوان عالی کشور لغو فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers’ تمدید اقامت در خانه سفارش در روز چهارشنبه.

کتی Koutsky شناسایی شد به یک کارمند مدافع شفق سلامت یک ایلینوی مبتنی بر سیستم مراقبت های بهداشتی با دفاتر در ویسکانسین پس از او در مصاحبه با اخبار خدمه از شیکاگو WTMJ-TV station پوشش یک داستان در نوار شیکاگو WGN گزارش.

Koutsky بود در میان بسیاری از کاربران در بسته بندی Limanski را میخانه در West Allis, حومه شهر میلواکی که دیده می شد بدون ماسک صورت.

“من یک کودک نو پا در خانه و من یک پرستار تمام وقت. آن بوده است بسیار پر استرس و سخت به بیرون بروید و با دوستان و خانواده در میله,” او گفت: اخبار خدمه.

وقتی پرسید که آیا او نگران بود در مورد جمعیت, او گفت:, اخبار خدمه: “من فکر نمی کنم خطر ارائه هر گونه بالاتر از رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی است.”

این حادثه مطرح شد در طول یک شهر مجازی سالن برگزار شده توسط مدافع شفق بهداشت روز شنبه در Facebook.

مدافع شفق بهداشت با صدور بیانیه ای پس از این حادثه که گفت: “با توجه به آموزش مداوم و اقدامات ایمنی ما به طور کامل متعهد به ما نا امید کرد. سلامت و ایمنی بیماران ما اعضای تیم و جامعه ما اولویت های ما است.

“به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی این مهم است که همه ما همچنان به تمرین اقدامات ایمنی شده اند که موثر در جلوگیری از گسترش از جمله اجتماعی فاصله کامل شستن دست ماندن در خانه هنگامی که بیمار و با پوشیدن ماسک در مطابق با دولت های محلی هدایت” این بیانیه می افزاید.

مدافع شفق ارشد پرستاری افسر مری بث کینگستون بیان او نیز “نا امید” حادثه اشاره کرد که این سیستم با این نسخهها کار با تمام کارکنان آن به منظور تقویت اجتماعی فاصله دستورالعمل در داخل و خارج از بیمارستان crain’s Chicago گزارش کسب و کار.

“ما بسیار قوی کارمند خدمات سلامت می کنیم و بعد با آن فرد و گفت: “کجا بودند مخاطبین شما, آیا شما هر گونه علائم'” کینگستون گفت.

مدیر بیماری های عفونی و مدافع لوتری عمومی بیمارستان دکتر رابرت Citronberg گفت که فوری تست از این کارمند برای COVID-19 عفونت “است که احتمالا خیلی زود” به عنوان آزمون ممکن است تشخیص وجود بیماری برای چند روز او اشاره کرد در شهر مجازی سالن.

همه کارکنان از سیستم مراقبت های بهداشتی در حال نمایش قبل از هر شیفت کاری با درجه حرارت کنترل و سوال در مورد علائم خود را کینگستون توضیح داد.

“ما همچنین در حال همکاری با آموزش و پرورش با اعضای تیم ما برای آنچه آنها انجام می دهد به صورت امن پس از ترک بیمارستان دیوارها و قطعا خواهیم بود پس با فردی پرستاران به عنوان مورد نیاز,” او اضافه شده است.

WGN تماس Koutsky و شوهرش که تایید او تا به حال هیچ نظر.

نیوزویک در تماس است, مدافع, Aurora, سلامت یک نظر و به روز رسانی بر روی آخرین وضعیت.

Bar, Milwaukee, Wisconsin, 2005
بیرونی نشانه به هنر ارغنون نوار دیده می شود در 22 دسامبر 2005 در Milwaukee, Wisconsin.
گتی ایماژ

Limanski به میخانه شد در میان چند میله در سراسر کشور است که بازگشایی تنها چند ساعت پس از ویسکانسین دیوان عالی کشور مسدود فرمت فرماندار اقامت در خانه که رد شد به عنوان “غیر قانونی و نامعتبر و غیرقابل اجرا.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان کسانی که مورد استقبال قرآن آن را “پیروزی.”

این تصمیم توضیح داده شد برای تبدیل دولت به “غرب وحشی” با عدم محدودیت به عنوان Evers ادامه داد: به اصرار مردم به در خانه باقی می ماند با وجود این آخرین حاکم است.

“ما نمی توانیم اجازه دهید امروز حکم لغو همه کار ما انجام داده اند و همه فداکاری Wisconsinites ساخته شده اند در طول این چند ماه گذشته” او گفت:.

اقامت-در-صفحه اصلی منظور خواهد شد در محل تا مارس 26 قبل از دادگاه حکم فرماندار دولت تا به حال تجاوز قدرت خود را در آن مستند اقدامات پس از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره شکایت.

ماه گذشته ساکنان اعتراض خارج از دولت ساختمان کاپیتول پس از Evers تمدید ایالت مستند برای یک ماه دیگر.

ویسکانسین گزارش کرده است 11,685 مورد تأیید و 445 مرگ و میر ناشی از جمعه با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

رمان coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین آلوده بیش از 4.5 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 1.4 میلیون نفر در ایالات متحده, کانون شیوع. بیش از 307,000 فوت کرده اند در حالی که بیش از 1.6 میلیون گزارش از بهبود عفونت از روز شنبه با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان ایالات متحده با بیشترین تایید COVID-19 موارد است.

covid states 10 may 15
یک نمودار نشان ده متحده در سراسر ایالات متحده با بیشترین coronavirus موارد است.
Ana ortega

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان از گسترش COVID-19 ویروس در سراسر ایالات متحده

The spread of COVID-19 across the U.S.
گسترش COVID-19 سراسر ایالات متحده
Ana ortega

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>