پدر و مادر یک دختر شش ساله دختر که درگذشت از آنفلوآنزا در سال 2018 باید طرح دعوی در دادگاه در برابر بیمارستان که آنها می گویند مرخص او قبل از موعد مقرر. بین نژاد های مختلف هرناندز درگذشت در فوریه 12, 2018, پس از آن که به خانه فرستاده از هابوکن مرکز پزشکی دانشگاه CarePoint سلامت در نیوجرسی.

با توجه به وکیل فرانسیسکو رودریگز خانواده به ارمغان آورد هرناندز به بیمارستان برای سردرد و تب. این kindergartner شد و سپس آزمایش برای آنفولانزا با استفاده از سریع آنفولانزا آزمون رودریگز گفت: اما سریع برگشتم منفی چرا که آزمون برای آنفلوآنزای H1N1 — فشار که هرناندز بود.

در زمان مرگ او هرناندز فرزند دوم در نیوجرسی به مرگ که از سال H1N1 آنفلوآنزای, CBS New York, گزارش.

روند اخبار

با توجه به رودریگز, آنفولانزا آزمون “مناسب” پاسخ این بیمارستان تنها به بررسی این دختر علائم حیاتی یک بار و نه بررسی مجدد او و ضربان قلب و میزان تنفس و فشار خون قبل از ارسال ،

“ما متخصص می گوید که این یک انحراف از استاندارد مراقبت (1) برای ارسال Nevaeh خانه بدون چک کردن اعضای حیاتی و موثر بدن او قبل از تخلیه و اعضای حیاتی و موثر بدن را دیکته نگه داشتن او را در بیمارستان” رودریگز گفت: CBS News. “این علائم حیاتی خواهد به احتمال زیاد شده است غیر طبیعی به اندازه کافی به طوری که آنها نیاز به نگه داشتن او در بیمارستان است.”

Rechecking او علائم حیاتی را نیز “آنها را وادار به انجام آزمایش های بیشتر در این مورد,” او گفت:.

این دختر بچه نیز تا به حال سابقه تب و تشنج — “یک تشنج در یک کودک ناشی از افزایش درجه حرارت بدن” کلینیک مایو که باید باعث بیمارستان به نگه داشتن او را در زیر مشاهده برای دیگر رودریگز گفت.

به جای بیمارستان به هرناندز Motrin برای کاهش تب او اما نه صبر کنید تا ببینید که اگر آن کار می کرد با توجه به رودریگز.

دوازده ساعت پس از آن که به خانه فرستاده دختر مشخصی تب از 106 درجه گرفته شده بود توسط آمبولانس به هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه با توجه به رودریگز. شش سال دچار یک حمله گسترده در راه است.

“کارکنان در [هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه] قادر به نجات او با وجود تلاش های قهرمانانه بود چرا که او تا بیمار با آنفولانزا,” او گفت:.

این طرح دعوی در دادگاه واصل شده در فوریه 1, نام, Hoboken, مرکز پزشکی دانشگاه CarePoint سلامت و همچنین به عنوان تعدادی از بیمارستان های پزشکی کارکنان و درخواست یک محاکمه با حضور هیئت منصفه.

CarePoint سلامت کاهش یافته است به نظر به NJ.com با استناد به انتظار دادخواهی و نه پاسخ به یک درخواست برای نظر از رادیو فردا.

“متهمان هر یک از آنها غفلت و بی دقتی بی پروا و بی تجربه را در عدم به درستی تشخیص و مراقبت از مرحوم Nevaeh هرناندز آنفلوانزا” می خواند دعوی در دادگاه. “عدم پیروی از استاندارد های پذیرفته شده پزشکی… عدم به موقع و مناسب تشخیص, درمان و/یا واکسیناسیون Nevaeh هرناندز بیماری آنفلوانزای H1N1 باعث در نهایت مرگ نابهنگام او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de