بیمارستان ضعف به عنوان ژوهانسبورگ اجرا می شود اکسیژن

بیمارستان های دولتی و خصوصی در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی پرجمعیت ترین شهر در حال تلاش برای مقابله با موج جدید Covid-19 عفونت.

در حال حاضر اوضاع خیلی بد است که سازمان بهداشت برای Gauteng استان که سرمایه ژوهانسبورگ دیگر به اندازه کافی زندگی-صرفه جویی در مصرف اکسیژن برای ارائه به این منطقه بیمارستان به گفته پروفسور فرانسوا ونتر یک محقق ارشد در دانشگاه ویتواترسرند.

“[دولت] محزون می خوانی آماده و سپس آنها را نمی ریزی. چگونه می توانید آنها را اجرا اکسیژن ؟ این ظالمانه است. این [نظام سلامت] است که به صورت پراکنده سقوط در برخی از اماکن” گفت: استاد هستند.

در ماه مارس دولت آفریقای جنوبی شد سریع برای به اجرا درآوردن سخت مستند زمانی که وجود دارد چند مورد از این ویروس در کشور است. پس از این فاجعه بار ناشی از آسیب به اقتصاد رئیس سیریل Ramaphosa مجبور شد برای بلند کردن بسیاری از اقدامات در ماه ژوئن.

در هفته های اخیر ویروس غرش از طریق آفریقا توسعه یافته ترین و urbanised ملت هدف قرار دادن بیش از 10 ، 000 عفونت های جدید در روز. این کشور در حال حاضر بیش از 216,000 موارد ثبت شده و 3,500 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

آفریقای جنوبی اصلی coronavirus کانون بود که شهر کیپ تاون و گسترده تر منطقه کیپ غربی است که بسیار محبوب است با گردشگران است. وجود دارد در حال حاضر گسترده جامعه انتقال در میان بیش از 4.4 m ساکنان ژوهانسبورگ.

بسیاری از ژوهانسبورگ به درمانگاه که نقش حیاتی بیماران مراجعه کننده به بیمارستان در حال غرق شده است. برخی از آنها گفته می شود دیگر پاسخ دادن به تماس ها و دیگران بسته اند زیرا کارکنان خود قرارداد بسته اند coronavirus. این چپ است برخی از افراد بیمار راه رفتن و یا گرفتن مشترک تاکسی بین های مختلف درمانگاه به شدت در تلاش برای پیدا کردن مراقبت های پزشکی نیاز دارند.

بیمارستان ها هستند مراتب بهتر است. با توجه به گزارش رسانه های محلی این شهر Baragwanath Chris Hani بیمارستان که سیاهی خود را به عنوان بزرگترین بیمارستان در قاره آفریقا است و در حال حاضر به طور کامل کامل. بنا به گزارش شهر شارلوت Maxeke علمی بیمارستان همچنین می توانید دیگر را بیماران.

در همان زمان پزشکان و دانشگاهیان می گویند افزایش coronavirus caseload است wreaking ویران در آفریقای جنوبی دیگر عمده بهداشت بحران: HIV و سل بوده است ، تقریبا پنج میلیون آفریقای جنوبی در زندگی-صرفه جویی در مصرف داروهای ضد ویروسی اما در هفته های اخیر تحویل این اچ آی وی درمان شده است به شدت مختل همه گیر.

یک نظرسنجی که توسط صندوق جهانی مبارزه با ایدز مالاریا و سل در ماه گذشته یافت می شود که پیشگیری از HIV برنامه ها قطع شده اند چرا که آنها بستگی دارد چهره به چهره مداخلات که ارائه شده است غیر ممکن است در طول مستندات. همچنین وجود داشته است کمبود حیاتی درمان ضد ویروسی به دلیل محدودیت در حرکت است.

و مدل سازی مطالعه از سازمان بهداشت جهانی و برنامه ایدز سازمان ملل تخمین زده است که می تواند وجود داشته باشد 500,000 اضافی مرگ و میر ناشی از ایدز در کشورهای جنوب صحرای آفریقا در شش ماه. که تنظیم ساعت به بیش از یک دهه در نظر گرفتن مجموع به سطح 2008.

پروفسور ونتر گفت: این امر را حداقل یک سال به عقب در دوران کودکی واکسن آن متوقف شد که این بیماری همه گیر پدید آمده در ماه مارس است.

او داغدار دولت مدیریت همه گیر که او گفته بود به عنوان “shambolic که در انگلستان در آغاز…به عنوان بیمه خدمات درمانی تا به حال شده است به طوری که با کمبود بودجه روبرو”.

“این رفتن به دامداری هفته آینده و هفته بعد خواهد بود گریم وجود خواهد داشت شایع جامعه انتقال به خصوص در اطراف اینجا در ژوهانسبورگ است که پس از به سر می برند.

“این همه بسیار ناامید کننده است.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im