هتل آمار تیم ملی: با توله شیر در بندر Lympne هتل و رزرو شد خروشان موفقیت برای خانواده

تلگراف | No comments

My شوهر ایستاده است با بینی خود را در برابر فشار گسترده ضد گلوله پنجره: “که خانواده آیا شما فکر می کنم که وایلدر” او می پرسد. پشت سر او فرزندان ما کشتی است. در مقابل دو توله شیر در حال مبارزه با بیش از یک چیزی که به نظر می رسد مانند آن را هنگامی که شخص دیگری را دم. “Grrrr!” برو توله. “Arghgerrrofff!” رفتن کودکان.

“اوه نگاه” من می گویم به عنوان یک lioness می شود تا از مختصری استراحت در یک قطع درخت. “مادر شیر در حال رفتن به آن را مرتب کند. بابا شیر ماندن راه بیش از وجود دارد در سمت دیگر محوطه خروش از یک فاصله امن است.”

ما به پورت Lympne هتل و رزرو که – با وجود کرگدن, زرافه, شیر, گورخر, و بیشتر است که پرسه زدن در آن 600 هکتار است در کنیا اما کنت. هنگامی که خانه را به سیاستمدار و aesthete Sir Philip ساسون و سپس خریداری شده توسط قمار سرمایه دار خیلی مهم و عجیب و غریب حیوانات, جمع آوری جان Aspinall عمارت در حال حاضر یک هتل که در آن همه سود را به مراقبت از آن 900 نادر حیوانات در معرض خطر.

Barbary شیرها شده است منقرض شده در طبیعت پس از چهل اما سه توله در اینجا متولد شده اند در مارس سال گذشته است. آنها در حال حاضر بزرگتر و بیشتر پرماجرا و آن را زمان مناسب برای بازدید از هتل جدیدترین اقامت شیر تسلیم.

یکctually وجود مجاور لژ. نشسته به غیر از اصلی هتل یک طرف از پایین ساختمان باز می شود به طور مستقیم به شیر جادار محوطه و تشکیل شده است تقریبا به طور کامل از شیشه تقویت شده. بنابراین شما به عنوان نزول به مبل و خیره گسترده تلویزیون شما ممکن است نگاه کردن به پیدا کردن یک شیر gawping در شما.

یکی از تسلیم باز می شود به طور مستقیم به شیر جادار محوطه

تیاو اولین بار این اتفاق می افتد من فقط آمده از حمام هستم و در یک حوله. وقتی غول lumbering نر slinks با اینچ دور من پرش به عقب در غریزی ترور. طی 24 ساعت اما خانواده های ما تبدیل شدن به آشنا و همسایه است.

فراموش کردن تلویزیون ما صرف بیشتر از زمان ما در ما tummies در شیر سطح. گاهی اوقات ما بینی به بینی فقط شیشه ای بین ما. ما با دیدن این فرش خز خود tummies افزایش و کاهش سفید تافتز در گوش خود کشش به توجه خود را بزرگ زبان arching به عنوان آنها در حال خمیازه سخن گفتن به ظاهر آرام در حضور ما است.

آنها پرسه زدن دور و سپس بازگشت به چرت زدن در کنار شیشه. بیا شب وهم آور snorts, grumbles و roars اکو از زمین سیاهی.

از همه بیشتر سورئال و سپس به نوبه خود دور و خود را در چنین glitzy محیط اطراف است. تسلیم را سقف پارچه-صف. آفریقایی basketwork تزیین روستایی دیوار چوب. گسترده لوستر ساخته شده است artisanal دانه, اما آنها فریب دهد هیچ کس با این گره در کمپینگ. وجود دارد prosecco روی یخ, Nespresso و Netflix گسترده ای باز آتش و آهن پله مارپیچی به کودکان نیم اشکوب ، Bamford محصولات در حمام زیبا و خارج کارکنان استوک تا یک کرون چوب اخراج وان آب داغ بنابراین شما می توانید استحمام در کنار شیرها بیش از حد.

ببرها نیز مکرر محوطه

Safari bling ممکن است انتخاب خود را به زیبایی. آن است که مال من نیست. اما در اینجا آن است که faultlessly لوکس. شاید اصلی هتل می توانید یادداشت ها?

We سفر وجود دارد در صبح روز یکشنبه در گلف حشره دار (تمام مهمانان, یکی, کشف ذخیره در اوقات فراغت هر چند ‘فرصت’ توصیف نیست بچه ها’ واکنش به ماست). صبحانه با این حال به طرز عجیبی desultory امر تحویل در Fawlty Towers با سرعت. دیوار اتاق ناهار خوری آراسته با رنگی نقاشی های دیواری به تصویر می کشد, طبیعت, قرمز در چنگ و دندان و یک زن و شوهر واقعی گرفتاری. به عنوان من از خوردن سوسیس و کالباس در حالی که خیره در تصویر یک تاسک-سوراخ شکارچی دزدکی spurting خون من تعجب می کنم که آیا من مسابقه را به تکرار این تجربه است. اما به عنوان به زودی به عنوان ما صبحانه را کنار گذاشته و شروع به ما AAA صفری, این به نظر می رسد خرده. برای دو ساعت و نیم ما نزدیک به کل یالدار شترمرغ و زرافه و. ما دست-خوراک یک کرگدن سپس یک انبار پر از زرافه. راهنمای ما با تجربه پارک رنجر که آموزش دیده در آفریقای جنوبی به ما می گوید که دو تا از رزرو یوزپلنگ را فقط منتقل شده است وجود دارد. کرگدن سیاه و سفید گوریل ها و پلنگ باید همه در بازگشت از اینجا به زیستگاه طبیعی خود را.

آن است که اطمینان بخش به عنوان اخلاق از اقامت ما شده اند در ذهن من است. دیوید مستند خود در دفاع به خوبی اجرا باغ وحش با استناد به نقش حیاتی خود را نه تنها در پرورش و انتشار گونه های در معرض خطر, اما همچنین به مردم را تجربه (و در نتیجه احترام) جهان طبیعی است.

جدا از شیرها پورت Lympne هتل و رزرو هم به کرگدن زرافه و گورخر

My brother-in-law قطره در سفر قبل از ما ترک (عجیب و غریب چگونه خانواده تجربه ناگهانی شکوفایی در روحیه هنگامی که ما را به این کار trips). اتفاقا او به آفریقای جنوبی برای ‘واقعی’ صفری در دو هفته. “من شک دارم من این نزدیک یا صمیمی,” او می گوید خیزان در برابر پنجره از شیر تسلیم.

بut است و نه ساله که واقعا تصمیم می گیرد این موضوع برای من: “آنها مثل ما” او زمزمه, تماشای به عنوان مادر خود توله تمیز…. “شما واقعا نمی تواند خواب در کنار شیرها بدون مراقبت زیادی در مورد آنها.”

یک خانواده چهار می توانید اقامت در شیر تسلیم از 1200 پوند در هر شب, b&b از جمله ورود به رزرو و Aspinall بنیاد دیگر کنت جاذبه Howletts حیات وحش پارک.

دفعات بازدید: بررسی کامل: پورت Lympne هتل و رزرو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>